2014 Aralık Anneleri

Ben ultrason resimlerini ufak bi album aldim sirayla icine koymaya basladim.aslinda gonlumden gecen bi ajanda yapsam her resmin altina o gunku duygularimi yazsam dedim ama yapamadim.cunku acikta kalinca siliniyomus o resimler albumde kalici oluyomus.

aaa ben öyle yapacaktım yazıyodum bebeğime sayfalara yapıştırırım diyodum , sağol bitter hemen minnak bi albüm alacam

canım medicana ve koru için doğum paketi ücretleri nasıl acaba bilgin var mı?

medicana 2700, koru 3400 civarıydı. 8 kez muayene, tahliller ve doğum dahil. fiyatlar çok iyi ama ben neden yaptırmadım onu da anlatayım; ben kadın dr tercih ediyorum ama medicana'da yalnızca 1 kadın dr var yani o şehir dışında olsa vs doğuma girecek başka kadın dr yok. Doktor hakkında da pek yorum bulamadım açıkçası, belki de çok iyi bir doktordur ama benim içime sinmedi öyle olunca.
Ama tabi kadın doktor diye özel bir tercihi olmayanlar için medicana iyi bir seçenek bence.

Koru Hastanesini baştan beri düşünmemiştim zaten, çok bir bilgim yok hakkında.

mrb nasip olursa doğum tarihlerimiz aynı) dr a en son ne zaman gittin bebeğin ne durumda

Merhaba,

9 mayısta dra gittim en son. Bebeğimizin ilk kalp atışlarını duyduk :) Sanırım herşey yolunda (bulantılar dışında), kendi dr.umla randevum bu cuma başlıyor. Hamile olduğumu öğrendiğimde bu tarihe randevu bulabildim. Bundan sonraki takiplerim düzene girecek inşallah :)) Senin nasıl gidiyor?

açıklamasını yapmıyosa daha ne diye test yapıyo, onun içi rahat olsun diye değil kendi için rahat olsun diye yaptırıyorsun sonuçta. özel demi yaptırdın

evet özelde yaptırdım ve oturduğum yerde devlet hastanesi var ordada yapmıyolar mecbur şehir dışında yaptırdım ama burdaki doktorlarda aynı özeldekide aynı ve erkek hepside şuan onlara muhtacız ya böyle yapıyolar

Doktor ikili test için haftaya salı günü çağırdı o zman 12 hafta sonlarında olucam gecikmiş olmayız umarım. Çok korkuyorum umarım bebeğim sağlıklıdır.
Sanmiyorum canim bende 12+5 te gidicem ikili test icin.biraz rahat olmaya calis insallah sagliklidir.
aaa ben öyle yapacaktım yazıyodum bebeğime sayfalara yapıştırırım diyodum , sağol bitter hemen minnak bi albüm alacam

Aslinda resimlerin arkalarina ufak notlar yazip ekleyebiliriz.seffaf ya bi tarafi resim olsa arkasinda yazi olsa onuda ilerde okur yavrumuz.kucukken guler bize belki ama buyudukce anlar hatira kalir hem..

canım el ayak parmağını vs şimdi sayamaz, 20.haftada idi sanırım detaylı ultrasona girince bebek iyice büyümüş olacak. o zaman sayacak parmak vs merak etme.

ben ilk bebeğimi medicanada doğurdum çok memnun kaldım. ikinciyi de orda doğurucam. 2011de böyle doğum paketi vs yoktu. muayene 156 idi. testleri dışarda yaptırıyordum. doğum için de ben sgklıyım, sgk bir miktar ödedi bizde 1800 ödemiştik. arkadaşım tuk telekomda çalışıyor turk Telekom %100ünü ödüyordu medicana doğum ücretinin. aklıma gelenler bunlar:)

anladım canım, sağol açıklamaların için. ben de ikisi hakkında da 1. ağızdan kimseden bir şey duymadım sadece internetten araştırdıklarımdan ibaret bildiklerim. o da yanıltıcı olabilir diye düşünüyorum. burda herkesin tecrübelerini dinlemek daha ikna edici oluyor benim için, daha bir içime siniyor :)

eczanelerde bulunuyor canım aklınızda bulunsun doğuma giderken lansınoh lanalin krem alın gögsünüze sürün hiçbi çatlama olmuyo göğüs ucunda rahat bi emzirme dönemi geçiriyorsunuz ilk bebişimde çok işime yaramıştı

bende en son 7+5 de gitmiştim kalbini dinledik bu cumartesi de randevum var bakalım hersey yolundadır inşallah

yaa aynen sorma dün bir arkadaş 7+4de gitmiş kalbi durmuş yazınca benide bir korku sardı deliricem

bende öyle inan panik atak oldum yaaa dün o arkadasıda okuyunca sabaha kadar rahat uyuyamadım . cumartesi randevum . Rabbim inşallah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder

canım bizimde seninle günlerimiz aynı ne durumdasın drye gittinmi? son durumun nedir yazarsan sevinirim

dün gittim canım, ikili test için kan verdim. her şey yolunda. erkeğe benziyor dedi. başka bir havadis yok bende:)

sen ne zaman gideceksin? hangi şehirdesin? ilk bebek mi?

o rahatlık sana çok gelir prof.dr. azıcığınıda bize ver

ahahhahhha ne güldüm yaa prof. dr. hee bende de çok bi tedirginlik yok, arada geliyo gidio,böyle devam et sen moralin ne kadar iyi olursa bebişde o kadar iyi olur

ah canım hepimizin içinde bir profesör var zaten, doktorların bize söylemediklerini biz burada söylüyoruz rahat olmak en güzeli ya, maşallah sana ama tedbirli davranmayı da elden bırakmamak lazım tabi :)

Valla alemsin ya güldürüdn valla beni
Allah da seni güldürsün :))) doktorcum bizede bi yorum yap iyi gellir belki :)

nickimin hakkını vereyim ama di mi valla baktım test sonuçlarına, adamlar en cahil insanın bile anlayacağı kadar net yazmışlar herşeyi...her değerin karşısında referans aralığı yazıyo...baktım benim tüm değerler o aralığın tam ortasında..alt sınıra ya da üst sınıra yakın bile değil...e bu da mükemm el demek derin tıp bilgilerime göre hahaha ...geriye ultrasonda gıpraşmasını görmek kaldı..onda da aceleye gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…