2014 Aralık Anneleri

doktorunu değiştirebilirsin sonuçta mecbur değiliz bu benim 3. doktorum şuanda memnunum ben sormadan herşeyi anlatıyor bu senin ilk gebeliğin şunları şunları bilmelisin diyor her gittiğimde yeni şeyler öğreniyorum 2 kadın drye gittim memnun kalmadım bu 3. erkek dr ilk başta çekindim ama erkek drlerin daha çok bilgili olduklarını ve kaprissiz oluyorlar en güzeli bu :KK9:

buna bende katılıyorum kadın doktorlar daha kaprisli oluyorlar

herkes tedirgin..bende de anormal bi rahatlık :KK3: üç hafta önce kontrole gitmiştim...kan testleri istemişti doktor...daha yeni yaptırdım..haftaya götürcem...hatta bi hafta daha beklesem de 12. hafta olsa, gitmişken cinsiyet de söylese diyorum :) üç boyutlu renkli cihazı olan bi doktora gidicem...öğrenme şansım artar...ama test sonuçlarını inceledim ve prof. dr. olarak normal olduğuna kanaat getirdim :KK9:

o rahatlık sana çok gelir prof.dr. azıcığınıda bize ver :KK4:

aklına gelen herşeyi sor ister kızsın ister kızmasın sonuçta bizim bilgimiz olsa gidipte ona muayene olmaz kendi işimizi kendimiz görürüz ben önceden hazırlanıp gidiyorum ne sormam gerektiğine dair hatta eşimede heyecandan unuttuğum için şunları şunları bana hatırlat diyorum :KK9: 1 saat falan adamın başını yiyorum anlayacağın :KK52:

aynı benim gibisin eşime bak unutma şunlarıda soralım diyorum bizim doktor çok efendi çok sıcak kanlı ne sorarson sor cevaplıyo uzun uzun

ben burda yazmıştım bi ara. dr parabensiz roll on önermiş bi arkadaşa. sebamed in falan varmış. çamaşır suyu benim de en büyük sorunum. onsuz yaptığım temzilik hiç içime sinmiyor ama hamile olduğumu öğrendiğimden beri eşim kullandırmıyor. lavabolara falan döküp kapıyı kapatıp çıkıyorum :)
elimden geldiği kadar dikkat ediyorum. hatta şampuanım da dalin :)
Pfff anne olmak simdiden zor :)
canım sıvı lanolin kullanabilirsin çatlak iyileştirme özelliğide var çatlamayıda önlüyor
Lanolin nerden bulabiliriz acaba ???
Selam kızlar, bugün ikili teste girdik.. Ultrasonda sorun yok, inşallah kanda da birşey çıkmaz.. Bizimki dans ediyordu :) Sabahtan beri o görüntü gözümün önünden gitmiyor... Test boyunca dans etti hep :)
Masallah canim kandada bise cikmaz hayirlisiyla iyi dusun iyi olsun..

aklına gelen herşeyi sor ister kızsın ister kızmasın sonuçta bizim bilgimiz olsa gidipte ona muayene olmaz kendi işimizi kendimiz görürüz ben önceden hazırlanıp gidiyorum ne sormam gerektiğine dair hatta eşimede heyecandan unuttuğum için şunları şunları bana hatırlat diyorum :KK9: 1 saat falan adamın başını yiyorum anlayacağın :KK52:
Ooo ben liste hazirlayip gidiyorum canim :)
buna bende katılıyorum kadın doktorlar daha kaprisli oluyorlar
Daha once hastanede calismis biri olarak benimde kanaatim ayni yonde.erkek doktorlar daha iyi gercekten.simdiki doktorum bayan ama hakkini yiyemem cook tatli bi bayan sormadan anlatiyo.benimki istisna diyorum hem bayan hem mutevazi :)

Kızlar 12 haftadayım bulantılarım eskiden sabah olur geçerdi şimdi kahvaltı ettikten sonra başlıyor ve sonra devam ediyor işyerinde neredeyse çalışamaz oldum diyebilirim.

albüm gibi bişeler yapmayı ben istiyorum ama nasıl olur hiç bi fikrim yok. nasıl yapılır , nasıl bişe yapılabilir sizce

Ben ultrason resimlerini ufak bi album aldim sirayla icine koymaya basladim.aslinda gonlumden gecen bi ajanda yapsam her resmin altina o gunku duygularimi yazsam dedim ama yapamadim.cunku acikta kalinca siliniyomus o resimler albumde kalici oluyomus.

Doktor ikili test için haftaya salı günü çağırdı o zman 12 hafta sonlarında olucam gecikmiş olmayız umarım. Çok korkuyorum umarım bebeğim sağlıklıdır.

Henüz almadım ama pzt randevum var o zmn alıcam. Eşim hesap kitap yaptı, paketin daha mantıklı olduğunu söyledi. Doktoru değiştirmeyi düşünmüyosan mantıklı bence de

canım paket ücreti nedir hrs'de yazabilir misin rica etsem..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayy çok da severim, bi' bitter çikolata atarım ağzıma gitmeden :KK9:

dans haberleri gelmeye başladı, oynak bebeklerimiz kendini belli etmeye başladı demek :KK9: inş kanda da bir şey çıkmaz canım, darısı başımızaa :KK66:

Hrs'den bahsetmişsiniz canım, geçen gün gebelik planlayan bir arkadaşım da orayı düşündüğünü söylemişti. donanımlı, güzel bir merkezmiş, yenidoğan ünitesi de varmış. inş memnun kalırsın.
paketin de tek dezavantajı senin de söylediğin gibi doktoru değiştirme meselesi. Ben medicana ve koru için de doğum paketini araştırmıştım ama orada da tek doktorla devam etme durumu olduğu için vazgeçtim :KK43:

canım medicana ve koru için doğum paketi ücretleri nasıl acaba bilgin var mı?

kızlar sizde benim gibi huzursuz musunuz? hareketlerini hissetmediğim için hep tedirginim iyimidir? kötümüdür? diye :KK43:

ya beeen beeeeen , beni bi görmeniz lazım korkudan yatamadım gece ya Allah korusun ya bebeğimin kalbi durmuşsa düşüncesi sardı benii ne olacak bilmiyorum,

canım sormaz olurmuyum soruyorumda 4 5 ayda cevap vercekmiş kilosuna cinsiyetine sonra elleri ayak parmakları sayamam diyo böyle işde gerisinide siz anlayın bunlar nasıl doktor ya vicdanları rahatmı bilmiyorum elimize 1 tane ultrasyon resmi tutuşturuyo tmm başka yok

açıklamasını yapmıyosa daha ne diye test yapıyo, onun içi rahat olsun diye değil kendi için rahat olsun diye yaptırıyorsun sonuçta. özel demi yaptırdın

ya beeen beeeeen , beni bi görmeniz lazım korkudan yatamadım gece ya Allah korusun ya bebeğimin kalbi durmuşsa düşüncesi sardı benii ne olacak bilmiyorum,

yaa aynen sorma dün bir arkadaş 7+4de gitmiş kalbi durmuş yazınca benide bir korku sardı deliricem :KK43:

Pfff anne olmak simdiden zor :)

Lanolin nerden bulabiliriz acaba ???

Masallah canim kandada bise cikmaz hayirlisiyla iyi dusun iyi olsun..

Ooo ben liste hazirlayip gidiyorum canim :)

Daha once hastanede calismis biri olarak benimde kanaatim ayni yonde.erkek doktorlar daha iyi gercekten.simdiki doktorum bayan ama hakkini yiyemem cook tatli bi bayan sormadan anlatiyo.benimki istisna diyorum hem bayan hem mutevazi :)

ayyyy cnm yaaa kafayı yemezsek iyi :KK1:

X