2014 Aralık Anneleri

kızlar sizde benim gibi huzursuz musunuz? hareketlerini hissetmediğim için hep tedirginim iyimidir? kötümüdür? diye

kızlar sizde benim gibi huzursuz musunuz? Hareketlerini hissetmediğim için hep tedirginim iyimidir? Kötümüdür? Diye

canım daha çok erken hissedebilmen için ilk doğumu omayanlar daha çabuk hissederler derler ama sabırsızlıkla bekliyorum

Crl bebeğin baş popo mesafesi 12 hafta 5 günlük L ne bilmiyorum ama ense kalınlığı olabilir

2 gün sonrada kan sonuçu çıkcak ya doktorlar bizlere ağzını acıp bişey demiyolar insan ister istemez kuşku duyuyo Allah yardımcımız olsun valla zor işimiz doktorlarla :26:

aklına gelen herşeyi sor ister kızsın ister kızmasın sonuçta bizim bilgimiz olsa gidipte ona muayene olmaz kendi işimizi kendimiz görürüz ben önceden hazırlanıp gidiyorum ne sormam gerektiğine dair hatta eşimede heyecandan unuttuğum için şunları şunları bana hatırlat diyorum 1 saat falan adamın başını yiyorum anlayacağın

canım daha çok erken hissedebilmen için ilk doğumu omayanlar daha çabuk hissederler derler ama sabırsızlıkla bekliyorum

hissedemeyeceğimi biliyorum bişiy olur diye korktuğum için hep mutsuzum şu cuma günü gelseydide sağ salim bebeğimi görseydim. eve ultrason almayı düşünüyoruz kocamla

canım sormaz olurmuyum soruyorumda 4 5 ayda cevap vercekmiş kilosuna cinsiyetine sonra elleri ayak parmakları sayamam diyo böyle işde gerisinide siz anlayın bunlar nasıl doktor ya vicdanları rahatmı bilmiyorum elimize 1 tane ultrasyon resmi tutuşturuyo tmm başka yok

selam günaydın arkadaşlar :)

babylove çok geçmiş olsun. bi daha yasanmasin insaAllah.

amazon kilo almaya basladiysan bulantilarin bitti mi canim?

volim hoşgeldin topige. hayirli olsun hamileliğin

herkes tedirgin..bende de anormal bi rahatlık üç hafta önce kontrole gitmiştim...kan testleri istemişti doktor...daha yeni yaptırdım..haftaya götürcem...hatta bi hafta daha beklesem de 12. hafta olsa, gitmişken cinsiyet de söylese diyorum :) üç boyutlu renkli cihazı olan bi doktora gidicem...öğrenme şansım artar...ama test sonuçlarını inceledim ve prof. dr. olarak normal olduğuna kanaat getirdim

ahahhahhha ne güldüm yaa prof. dr. hee bende de çok bi tedirginlik yok, arada geliyo gidio,böyle devam et sen moralin ne kadar iyi olursa bebişde o kadar iyi olur

selam canim, 2li test yani bu 11. ve 12. haftalarda yapilan test, down sendromlu ya da engelli olup olmadigina bakilanmis. 3. test tam olarak ne bilmiyorum. bu arada ben boyle testler yapilmasini çok gereksiz görüyorum. Allah korusun özürlü de olsa çocuğumu aldirmayi dusunmuyorum. ogrendigimde anne karninda tedavi yapilabilecek bi durum olsa tabi ki yaptiririm böyle testleri ama doktorum öyle bisey olmadigini soyledi. ense kalinligina baktirmaya gidicem inşaallah bende 11. haftada

gidince ister büyük ihtimal canım 2li testi belki cinsiyetide öğrenirsinnn çikilota ye hemencecik gösterir o zaman

ayy çok da severim, bi' bitter çikolata atarım ağzıma gitmeden

Selam kızlar, bugün ikili teste girdik.. Ultrasonda sorun yok, inşallah kanda da birşey çıkmaz.. Bizimki dans ediyordu :) Sabahtan beri o görüntü gözümün önünden gitmiyor... Test boyunca dans etti hep :)

dans haberleri gelmeye başladı, oynak bebeklerimiz kendini belli etmeye başladı demek inş kanda da bir şey çıkmaz canım, darısı başımızaa

Henüz almadım ama pzt randevum var o zmn alıcam. Eşim hesap kitap yaptı, paketin daha mantıklı olduğunu söyledi. Doktoru değiştirmeyi düşünmüyosan mantıklı bence de

Hrs'den bahsetmişsiniz canım, geçen gün gebelik planlayan bir arkadaşım da orayı düşündüğünü söylemişti. donanımlı, güzel bir merkezmiş, yenidoğan ünitesi de varmış. inş memnun kalırsın.
paketin de tek dezavantajı senin de söylediğin gibi doktoru değiştirme meselesi. Ben medicana ve koru için de doğum paketini araştırmıştım ama orada da tek doktorla devam etme durumu olduğu için vazgeçtim

Gecmis olsun dilekleriniz icin hepiniz saolun. Baya bir korktuk ama allaha sukur iyiyiz simdi. Bugun raporluydum telden giriyorum, isyerine gidince eklicem diger arkadaslari listeye ok

CANIM BENİDE EKLERSEN SEVİNİRİM

fatmaaskin1
28
adana
1
12 mart
17 aralık

ah canım hepimizin içinde bir profesör var zaten, doktorların bize söylemediklerini biz burada söylüyoruz rahat olmak en güzeli ya, maşallah sana ama tedbirli davranmayı da elden bırakmamak lazım tabi :)

doktorunu değiştirebilirsin sonuçta mecbur değiliz bu benim 3. doktorum şuanda memnunum ben sormadan herşeyi anlatıyor bu senin ilk gebeliğin şunları şunları bilmelisin diyor her gittiğimde yeni şeyler öğreniyorum 2 kadın drye gittim memnun kalmadım bu 3. erkek dr ilk başta çekindim ama erkek drlerin daha çok bilgili olduklarını ve kaprissiz oluyorlar en güzeli bu

Valla alemsin ya güldürüdn valla beni
Allah da seni güldürsün :))) doktorcum bizede bi yorum yap iyi gellir belki :)

hissedemeyeceğimi biliyorum bişiy olur diye korktuğum için hep mutsuzum şu cuma günü gelseydide sağ salim bebeğimi görseydim. eve ultrason almayı düşünüyoruz kocamla

hahahahahahaha elimde olsa bende düşünmüyor değilimmmmmmm

allahtan hep hayırlısını dile canım iyiler de kendine sürekli motive et kendini sen nekadar huzurlu mutlu olursan onlarda okadar iyi olurlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…