2014 Aralık Anneleri

eczanelerde bulunuyor canım aklınızda bulunsun doğuma giderken lansınoh lanalin krem alın gögsünüze sürün hiçbi çatlama olmuyo göğüs ucunda rahat bi emzirme dönemi geçiriyorsunuz ilk bebişimde çok işime yaramıştı

canım ben lansinoh kullanmaya 36.haftada başladım, 39+5de doğum yaptım. yine çatır çatır kanadı meme uçlarım :KK43: çok faydasını gören var ama ben de işe yaramadı. inşallah sizlerde yarar:KK43:

nickimin hakkını vereyim ama di mi :KK9: valla baktım test sonuçlarına, adamlar en cahil insanın bile anlayacağı kadar net yazmışlar herşeyi...her değerin karşısında referans aralığı yazıyo...baktım benim tüm değerler o aralığın tam ortasında..alt sınıra ya da üst sınıra yakın bile değil...e bu da mükemm el demek derin tıp bilgilerime göre :KK1: hahaha ...geriye ultrasonda gıpraşmasını görmek kaldı..onda da aceleye gerek yok

Realistanne değil relaxanne daha uygun sana:KK1::KK1::KK1:

bende en son 7+5 de gitmiştim kalbini dinledik bu cumartesi de randevum var bakalım hersey yolundadır inşallah

iNŞALLAH HAYIRLISIYLA ALIRIZ BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA. BİŞEY SORUCAM, YEDİKLERİNİ ÇIKARIYO MUSUN? SABAHLARI SADECE MİDEMDE GAZ BİRİKİNTİSİ OLUYO ONU ATIYORUM KALKAR KALKMAZ. ONUN DIŞINDA BULANTIM OLUYO AMA YEDİKLERİMİ ÇIKARMIYORUM. :105:

dün gittim canım, ikili test için kan verdim. her şey yolunda. erkeğe benziyor dedi. başka bir havadis yok bende:)

sen ne zaman gideceksin? hangi şehirdesin? ilk bebek mi?

CUMA GÜNÜ RANDEVUM 2Lİ TEST İÇİN GİDİCEM İŞTE BENDE EN SON KONTROLÜMÜZDE ELLERİNİ OYNATIYORDU ÇOK TATLIYDI AMA 2 HAFTA ÖNCE NE KADAR UZUN BİR SÜREYMİŞ :KK5: BURSADAYIM EVET İLK BEBEĞİM OLUCAK :nazar::KK16: SENİN ???

Oğlumda da 4 ayı bulmuştu cnm. Ama bu kez daha şiddetli gibi. Ya da ben dayanıksızlaştım bilmiyorum:) Sen ne alemdesin?

benim ilk oğlumda da 12. haftada bitmişti, şükür bu oğlumda da bitti pazardan beri iyiyim. bu sabah aç karna iki su bardağı sütü içtim geldim işe düşün yani. süt midemi bulandırıyordu daha geçen cuma:)

inşallah senin de çabuk geçer çok sürmez canım. ikili test yaptırcan mı?

CUMA GÜNÜ RANDEVUM 2Lİ TEST İÇİN GİDİCEM İŞTE BENDE EN SON KONTROLÜMÜZDE ELLERİNİ OYNATIYORDU ÇOK TATLIYDI AMA 2 HAFTA ÖNCE NE KADAR UZUN BİR SÜREYMİŞ :KK5: BURSADAYIM EVET İLK BEBEĞİM OLUCAK :nazar::KK16: SENİN ???

ben Ankara canım. 2. olacak hayırlısıyla

canım ben lansinoh kullanmaya 36.haftada başladım, 39+5de doğum yaptım. yine çatır çatır kanadı meme uçlarım :KK43: çok faydasını gören var ama ben de işe yaramadı. inşallah sizlerde yarar:KK43:

ya ben bu konuda vazselinin çok iyi olduğnu duydum

eczanelerde bulunuyor canım aklınızda bulunsun doğuma giderken lansınoh lanalin krem alın gögsünüze sürün hiçbi çatlama olmuyo göğüs ucunda rahat bi emzirme dönemi geçiriyorsunuz ilk bebişimde çok işime yaramıştı
Mutlaka edinicem canim sagol.o kremi gogus ucuna surunce bebekte emerken agzina gelmiycekmi peki.ilk emzirmede zor oluyomus kizkardesiminde catlamisti gogus uclari cok aci cekmisti.
ayyy ayyy bende adet oldum geçen akşam rüyamda sanırım sıyırıyorum :KK52::KK52::KK52:

Anne olmak evhamli olmak demek hatirlasana bizim annelerimiz kizim oyle yapma kizim dikkat et dedikce offf diyoduk ya.ben simdiden anlamaya basliyorum annecigimi :)

iNŞALLAH HAYIRLISIYLA ALIRIZ BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA. BİŞEY SORUCAM, YEDİKLERİNİ ÇIKARIYO MUSUN? SABAHLARI SADECE MİDEMDE GAZ BİRİKİNTİSİ OLUYO ONU ATIYORUM KALKAR KALKMAZ. ONUN DIŞINDA BULANTIM OLUYO AMA YEDİKLERİMİ ÇIKARMIYORUM. :105:

canım ben hiç çıkarmadım , şiddetli mide bulantım da olmadı hiç. hafiften var ama

ben Ankara canım. 2. olacak hayırlısıyla

benimde çocukluk arkadaşım var ankarada geçen yıl doğum yaptı hrsde. maşallah diyelim o zaman cnm bebişlerine :nazar: benim ilk olduğu için çok tedirginim inş. cuma günü son bulacak bu tedirginliğim allahın izniyle :nazar::emir_bebek:

Mutlaka edinicem canim sagol.o kremi gogus ucuna surunce bebekte emerken agzina gelmiycekmi peki.ilk emzirmede zor oluyomus kizkardesiminde catlamisti gogus uclari cok aci cekmisti.

Anne olmak evhamli olmak demek hatirlasana bizim annelerimiz kizim oyle yapma kizim dikkat et dedikce offf diyoduk ya.ben simdiden anlamaya basliyorum annecigimi :)

tamam kafayı yeme yolunda gidiyoruz , benim de ara ssıra peçetelerim kan oluyo rüyamda:KK23::KK23::KK23::KK23:

benim ilk oğlumda da 12. haftada bitmişti, şükür bu oğlumda da bitti pazardan beri iyiyim. bu sabah aç karna iki su bardağı sütü içtim geldim işe düşün yani. süt midemi bulandırıyordu daha geçen cuma:)

inşallah senin de çabuk geçer çok sürmez canım. ikili test yaptırcan mı?

Ne güzel darısı en kısa zamanda başıma..
İkili testim bu cuma. Yaptırıcam tabi ki.. Doğuma kadar bekliyemem ben ihtimal de olsa bişiler öğrenmem lazım.

çok haklısın annem benim yaaa :KK43: ne oflar puflardık başımıza geldi bak :KK43:

ben ilk bebeğimi medicanada doğurdum çok memnun kaldım. ikinciyi de orda doğurucam. 2011de böyle doğum paketi vs yoktu. muayene 156 idi. testleri dışarda yaptırıyordum. doğum için de ben sgklıyım, sgk bir miktar ödedi bizde 1800 ödemiştik. arkadaşım tuk telekomda çalışıyor turk Telekom %100ünü ödüyordu medicana doğum ücretinin. aklıma gelenler bunlar:)

paketin avantajı testlerin de dahil olması aslında, taramalar falan özellerde biraz pahalı sanırım ama bunda dahil işte. Senin doktorun kimdi?

anladım canım, sağol açıklamaların için. ben de ikisi hakkında da 1. ağızdan kimseden bir şey duymadım sadece internetten araştırdıklarımdan ibaret bildiklerim. o da yanıltıcı olabilir diye düşünüyorum. burda herkesin tecrübelerini dinlemek daha ikna edici oluyor benim için, daha bir içime siniyor :)

aynen işte hep okuduğumuz yorumlara göre değerlendiriyoruz, ben o yüzden yengemin doğum doktoruna gideceğim inşallah. direkt muhatap olduk sonuçta ve Allah'a şükür güzel bir hamilelik ve doğum geçirdi.

hatta bana arkadaşım doğuma 1 ay kala sürmeye başla demişti ona dru sölemeyi unutmuş çok çekmişti ben sana sölemeyi unutmuşum demiş birde :KK9: çok iyi geliyormuş kullananlardan duydum bende

X