2014 Aralık Anneleri

canım ben lansinoh kullanmaya 36.haftada başladım, 39+5de doğum yaptım. yine çatır çatır kanadı meme uçlarım çok faydasını gören var ama ben de işe yaramadı. inşallah sizlerde yarar

bende öyle inan panik atak oldum yaaa dün o arkadasıda okuyunca sabaha kadar rahat uyuyamadım . Cumartesi randevum . Rabbim inşallah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder

amiiinnnnn amiiiinnnn inş.... Cumayı heyecanla bekliyorum

Realistanne değil relaxanne daha uygun sana

bende en son 7+5 de gitmiştim kalbini dinledik bu cumartesi de randevum var bakalım hersey yolundadır inşallah

iNŞALLAH HAYIRLISIYLA ALIRIZ BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA. BİŞEY SORUCAM, YEDİKLERİNİ ÇIKARIYO MUSUN? SABAHLARI SADECE MİDEMDE GAZ BİRİKİNTİSİ OLUYO ONU ATIYORUM KALKAR KALKMAZ. ONUN DIŞINDA BULANTIM OLUYO AMA YEDİKLERİMİ ÇIKARMIYORUM. :105:

dün gittim canım, ikili test için kan verdim. her şey yolunda. erkeğe benziyor dedi. başka bir havadis yok bende:)

sen ne zaman gideceksin? hangi şehirdesin? ilk bebek mi?

CUMA GÜNÜ RANDEVUM 2Lİ TEST İÇİN GİDİCEM İŞTE BENDE EN SON KONTROLÜMÜZDE ELLERİNİ OYNATIYORDU ÇOK TATLIYDI AMA 2 HAFTA ÖNCE NE KADAR UZUN BİR SÜREYMİŞ BURSADAYIM EVET İLK BEBEĞİM OLUCAK SENİN ???

Oğlumda da 4 ayı bulmuştu cnm. Ama bu kez daha şiddetli gibi. Ya da ben dayanıksızlaştım bilmiyorum:) Sen ne alemdesin?

benim ilk oğlumda da 12. haftada bitmişti, şükür bu oğlumda da bitti pazardan beri iyiyim. bu sabah aç karna iki su bardağı sütü içtim geldim işe düşün yani. süt midemi bulandırıyordu daha geçen cuma:)

inşallah senin de çabuk geçer çok sürmez canım. ikili test yaptırcan mı?

ben Ankara canım. 2. olacak hayırlısıyla

canım ben lansinoh kullanmaya 36.haftada başladım, 39+5de doğum yaptım. yine çatır çatır kanadı meme uçlarım çok faydasını gören var ama ben de işe yaramadı. inşallah sizlerde yarar

ya ben bu konuda vazselinin çok iyi olduğnu duydum

Mutlaka edinicem canim sagol.o kremi gogus ucuna surunce bebekte emerken agzina gelmiycekmi peki.ilk emzirmede zor oluyomus kizkardesiminde catlamisti gogus uclari cok aci cekmisti.
ayyy ayyy bende adet oldum geçen akşam rüyamda sanırım sıyırıyorum

Anne olmak evhamli olmak demek hatirlasana bizim annelerimiz kizim oyle yapma kizim dikkat et dedikce offf diyoduk ya.ben simdiden anlamaya basliyorum annecigimi :)

canım ben hiç çıkarmadım , şiddetli mide bulantım da olmadı hiç. hafiften var ama

ben Ankara canım. 2. olacak hayırlısıyla

benimde çocukluk arkadaşım var ankarada geçen yıl doğum yaptı hrsde. maşallah diyelim o zaman cnm bebişlerine benim ilk olduğu için çok tedirginim inş. cuma günü son bulacak bu tedirginliğim allahın izniyle

tamam kafayı yeme yolunda gidiyoruz , benim de ara ssıra peçetelerim kan oluyo rüyamda

Ne güzel darısı en kısa zamanda başıma..
İkili testim bu cuma. Yaptırıcam tabi ki.. Doğuma kadar bekliyemem ben ihtimal de olsa bişiler öğrenmem lazım.

çok haklısın annem benim yaaa ne oflar puflardık başımıza geldi bak

paketin avantajı testlerin de dahil olması aslında, taramalar falan özellerde biraz pahalı sanırım ama bunda dahil işte. Senin doktorun kimdi?

aynen işte hep okuduğumuz yorumlara göre değerlendiriyoruz, ben o yüzden yengemin doğum doktoruna gideceğim inşallah. direkt muhatap olduk sonuçta ve Allah'a şükür güzel bir hamilelik ve doğum geçirdi.

hatta bana arkadaşım doğuma 1 ay kala sürmeye başla demişti ona dru sölemeyi unutmuş çok çekmişti ben sana sölemeyi unutmuşum demiş birde çok iyi geliyormuş kullananlardan duydum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…