2014 Aralık Anneleri

kızlar ben elimi karnımda gezdirdiğim zaman bebeğimin kalp atışını hissediyorum var mı aranızda hisseden

kızlar birsey soracam bende 2 li test için gidecem fakat korkuorumm yaa rabbim yardımcımız olsun ins.. ya nette arastrdım biras ole riskli gebeliklerde böle ensesin altında bi bosluk oluormus bbende de var gibi beyaz ince bi bosluk doktorum birsey demedi ama ben endişe yapıorum evhalıyım biras( sizin ultrosyon kagıtlarnda da varmı öle birseyyyyy?

Son düzenleme:

12. haftanın içinde oluyor galiba aslında ikili test yaptırmak istemiyorum çevremde tüm tecrübeli hamilelerin hiç biri yaptırmıyor benimde pek yaptırasım yok gibi

kızlar ben elimi karnımda gezdirdiğim zaman bebeğimin kalp atışını hissediyorum var mı aranızda hisseden
Öyle bişey olabileceğini sanmıyorum ya karnındaki büyük atardamardır hissettiğin yada kendi parmak ucundaki atım çünkü çok derinde bebeğin o kadar derinden minicik bir kalbi hissetmek imkansız geliyor

Son düzenleme:
12. haftanın içinde oluyor galiba aslında ikili test yaptırmak istemiyorum çevremde tüm tecrübeli hamilelerin hiç biri yaptırmıyor benimde pek yaptırasım yok gibi

Benim doktorum ikili test istemedi üçlü test yaptırcam zaten bu tarz testler sadece istatistiki değerler kesin sonuç vermez kesin sonuç ancak amniosentezle belli olur bide söyle bi durum var sonuç ne olursa olsun ben bu çocuğu doğururum diyorsanız boşuna kafanızı test yapıp karıştırmayın derim

bende hrs yi araştırıp duruyorum canım.doğum paketi istemedik diyelim muayene ücretleri falan nasıl biraz daha bilgi verirsen sevinirim.bir de orda seda hanım varmış.onu duydun mu peki nasıl bi doktormuş.

selam arkadaşlar
şekeri sınırda çıkan oldumu...?

Ben varim canim
Hatta seker yuklemem de yapildi 50 lik.
Seker cikti.
Diyetisyene gittim. Her gun parmagimdan olcup kaydediyorum.
Çok şükür dengeledim.
Sekeri cikardim hayatimdan. Pirinc patates vb.. seyleri de.

maasallah senin bebişinede:)inşallah çok güzel ve sağlıklı bebeklerimiz olur..teknoloji özürlüsüyüm ben:)eşim nöbette yarın gelince yüklerim canım..

Tamam canim bakariz burda bebise hepimizin bebegine masallah..cirkin olsun saglikli olsun :)
(Bizim oralarda guzelde olsa cirkin derler bebege nazar degmesin diye:))

canım kullanacaksanda sakın soluma ağzını burnunu sar zararlı tabi..rolonlar şampuanlar parfümlerin bile vs.. kimyasalların otizme kadar kötü sonuçları varmış bi yazıda okudum bulursam link atarım

ayyy çok iyi olur canım muhakkak bulursan gönder linki olur mu

ay canim cok gecmis olsun. Allah korumus bebegini ..topigin ilk cinsiyeti belli oldu yani hayirli olsun ..

arkadaslar aranizda kalcasi catlayanlar varmi ben bu gün gidip catlak icin bi yag aldim siz nasil düsünüyosunuz ..karnimda bisey yok kalcam ve hafif bele doru olusmus hangi ara ckmis farkedemedim

Selam kızlar, bugün ikili teste girdik.. Ultrasonda sorun yok, inşallah kanda da birşey çıkmaz.. Bizimki dans ediyordu :) Sabahtan beri o görüntü gözümün önünden gitmiyor... Test boyunca dans etti hep :)

Selam kızlar, bugün ikili teste girdik.. Ultrasonda sorun yok, inşallah kanda da birşey çıkmaz.. Bizimki dans ediyordu :) Sabahtan beri o görüntü gözümün önünden gitmiyor... Test boyunca dans etti hep :)

inş.kanda da çıkmaz,sağlıklı büyür bebekler.ben de 1 hafta sonra gideceğim ve çok heyecanlıyım

Ayy bende kullaniyorum camasir suyu ve roll on..bilmeden kullandim simdiye kadar.parfum zaten rahatsiz ediyo ama ben roll on'suz yasayamamda nolacak simdi???

ben burda yazmıştım bi ara. dr parabensiz roll on önermiş bi arkadaşa. sebamed in falan varmış. çamaşır suyu benim de en büyük sorunum. onsuz yaptığım temzilik hiç içime sinmiyor ama hamile olduğumu öğrendiğimden beri eşim kullandırmıyor. lavabolara falan döküp kapıyı kapatıp çıkıyorum :)
elimden geldiği kadar dikkat ediyorum. hatta şampuanım da dalin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…