2014 Aralık Anneleri

kızlar çamaşır suyu ile başım belada çamaşır suyu bağımlısıyımçok azalttım kullanmayı ama tuvalet banyo mutfak istiyo yinede yapcak bişe yok . sizce zararlımıdır bilgisi olan var mı.

bugün öğrendim. 7 haftalıktı. geçen hafta kalp atışlarını duymuştuk.ben de kanama olmadı.sadece son 2-3 gündür kendimi çok enerjik hissediyordum.yiyeceklerden tiksinmiştim, o da geçti.yani hamilelik belirtileri yok olmaya başlamıştı. bende gidip kalp atışını dinlemek istedim.içime doğdu bir şeylerin ters gittiği. işte böyle..

kaç kez yazdıysam cevap alamadım....
aralık annesi olmama rağmen sizlerle dertleşmek paylaşmak nasip değil sanırım...
neyse sizlere iyi sohpetler....

canım çok geçmiş olsun .umarım en kısa zamanda yeniden bebek müjdesi alırsın..çok üzüldüm (

kaç kez yazdıysam cevap alamadım....
aralık annesi olmama rağmen sizlerle dertleşmek paylaşmak nasip değil sanırım...
neyse sizlere iyi sohpetler....

hoş geldin ben yazdığını hiç görmedim...her zaman bakamıyorum pc den..telden de girmedim hiç..ilk bebeğin mi

allahın izniyle yine yoluna girecektir merak etme.çokta stres yapma,inşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz.

kızlar çamaşır suyu ile başım belada çamaşır suyu bağımlısıyımçok azalttım kullanmayı ama tuvalet banyo mutfak istiyo yinede yapcak bişe yok . sizce zararlımıdır bilgisi olan var mı.

canım kullanacaksanda sakın soluma ağzını burnunu sar zararlı tabi..rolonlar şampuanlar parfümlerin bile vs.. kimyasalların otizme kadar kötü sonuçları varmış bi yazıda okudum bulursam link atarım

canım kullanacaksanda sakın soluma ağzını burnunu sar zararlı tabi..rolonlar şampuanlar parfümlerin bile vs.. kimyasalların otizme kadar kötü sonuçları varmış bi yazıda okudum bulursam link atarım

Ayy bende kullaniyorum camasir suyu ve roll on..bilmeden kullandim simdiye kadar.parfum zaten rahatsiz ediyo ama ben roll on'suz yasayamamda nolacak simdi???

Son düzenleme:
Canım 5 Haziran erken sanki.. Haziran'ın 3. haftası gitmen daha doğru olur.. 12. haftan bitmiş olsun, 13. haftanda git bence..

Tatlım sakin ol lütfen, doktor kontolündesin, ve doktorun gerekeni yapar canım endişelenme bebeğini de üzme hayatım..

Canım solumasan iyi olur tabii.. Kimyasal sonuçta, en kuvvetli kimyasallardan biri de çamaşır suyu..

Ayy bende kullaniyorum camasir suyu ve roll on..bilmeden kullandim simdiye kadar.parfum zaten rahatsiz ediyo ama ben roll on'suz yasayamamda nolacak simdi???
Ayh roll-on suz ben de yapamam, hele yaz günü mümkün değil.. O kadar da ince düşünmeyin kızlar, rahat olun birşey olmaz , çünkü bu evhamların sonu yok bir düşünürseniz..

bugün ikili test için dr a gittim hersey normal dedi ense kalınlıgı falan us de görüntüsüne baktık cok hareketli maasallah:)yanlız benimde eşiminde burnu küçük bebeğimin burnu farklı kemerli görünüyodu:))sasırdım saglıklı olsunda farketmez tabii henüz daha oturmamıstır yüzü die düşünüyorum:))

çok şükür bende aralık annesiyim
Hayirli olsun canim hosgeldin :)

3 boyutlumu bakti canim usg ye.cok sevindim senin adina masallah.bencede daha sekillenmesi icin cok erken dogdugunda cok farkli oluyo cunku..yakinlarimin bebeklerininde anne karninda burnu hep buyuk gorunuyodu ama dogunca degisti.

çok teşekkür ediyorum..hiç bilmiyorumki:)normal siyah beyaz usg di bide sağlıkçı olcam ama hiç bilmiyorum:) inşallah değişir:)

çok teşekkür ediyorum..hiç bilmiyorumki:)normal siyah beyaz usg di bide sağlıkçı olcam ama hiç bilmiyorum:) inşallah değişir:)

Anladim canin normal ultrasonsa cok net gorunmuyo zaten o yuzden sordum.resim yuklesen anlardim ben aslinda..benim burnum biraz kemikli babasi laz ama kucucuk burnu var insallah burnu babaya ceker.gozleri dudaklari bana benzeyebilir

Anladim canin normal ultrasonsa cok net gorunmuyo zaten o yuzden sordum.resim yuklesen anlardim ben aslinda..benim burnum biraz kemikli babasi laz ama kucucuk burnu var insallah burnu babaya ceker.gozleri dudaklari bana benzeyebilir

maasallah senin bebişinede:)inşallah çok güzel ve sağlıklı bebeklerimiz olur..teknoloji özürlüsüyüm ben:)eşim nöbette yarın gelince yüklerim canım..

Merhaba kızlar
Bende aralık 2014ün son gün annesi olcam inşallah yılbaşı tombalasi diyoruz :) 31 aralık gözüküyor muhtemel tarih.
Biraz göz gezdirdim sayfalara bebeğini kaybedenler olmuş kazalar atlatanlar olmuş herkese çok geçmiş olsun. Cinsiyet öğrenenler de var maşallah ne güzel haberler. Ben 16 da ogrenebiliyoruz diye hiç heyecan yapmamaya çalışıyorum ama 12. Haftada öğrenmiş bir arkadaşımız bende 12. Haftada ikili taramaya gitcem belki bende bu güzel haberi alırım.
Fırsat buldukça yazmak isterim. Şimdiden hepinize bol sağlıklı süreçler inşallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…