2014 Aralık Anneleri

Anladım canım çok doğru söylüyorsun ama takmayım dedim dedim bugün patladım resmen..inşallah düşer canım..daha 10. Haftaya yeni girdim...hala benden alıyor TSHı yavrum...bir an evvel 14 olsak da yavrularımızın kendi tiroid bezleri çalışmaya başlasa yüreğimiz rahatlasa bizim de...senin kaç haftalık bebiş? Rabbim korusun bebeklerimizi inşallah canım...dualarında unutma olur mu inşallah normale döner inşallah...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gecmis olsun dilekleriniz icin hepiniz saolun. Baya bir korktuk ama allaha sukur iyiyiz simdi. Bugun raporluydum telden giriyorum, isyerine gidince eklicem diger arkadaslari listeye ok

Geçmiş olsun biz de kaç yıldır araba kullanıyoruz bu ay bi ben bi eşim olmak üzere 2 kez kaza atlattık küçük kazalar ama insan kötü oluyo ben karnımdakini unuttum kızım vardı iki kazada da direk onu düşündüm Allah korusun ikinci de doktora bile gitmedim o kadar yani eşime de dedim inşallah sağlıklı bi şekilde doğarsa baya güçlü bi bebek olacak Allah'ın izniyle

oo cinsiyetler gelmeye başlamış çok sevindim gönlünden geçenin olmasına.erkekte pek yanılmıyolar diye biliyorum...haftaya ben de 12.haftada olacağım ve randevum var,belki öğrenebilirim ben de..bu arada büyük geçmiş olsun.

anladım canım, peki doğum paketleri ile ilgili seçenekler hangi fiyat aralığında acaba?

Gecmis olsun canim.ucuz atlatmissiniz gercekten.eveet cinsiyetler belli olmaya basliyo..bi arkadasta yazmisti doktoru pipi gormus:) demekki erkek daha erken belli ediyo gercekten.insallah bende 12+5 te gidicem gorebilirim..

Erkekler cinsiyet gelişimini 12 haftada, kızlar 14 haftada tamamlıyormuş. Ondan dolayı da erkek cinsiyeti daha erken belli oluyor. Dr öle dedi:)

Canımm cok gecmıs olsunnn ama cok sevindim bu haberede yaa nasıl moral olmustr bakalım benimde haftaya kontrlm 13haftamız btmıs olucak inşallah ögrenirim bende erkek hissedyrm ama kısmet tabiki

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dusecek canim insallah hic merak etme icin rahat olsun tamammi.benim 11+1 oldu ultrasona gore 2 gun onde gidiyo cunku adet tarihimden.Allahim hepimizin bebeklerini korusun bize bagislasin insallah.Dua etmezmiyim canim tabiki ederim..
Erkekler cinsiyet gelişimini 12 haftada, kızlar 14 haftada tamamlıyormuş. Ondan dolayı da erkek cinsiyeti daha erken belli oluyor. Dr öle dedi:)

Dogrudur canim sagol bilgilendirme icin.Once saglikli olsun tabiki ilk bebegim olacak kiz erkek ne farkeder yoksa.ama herkesin gonlunden bisey gecer ya benimkide kiz iste napayim :)

ben bebeğimi kaybettim.kalbi durmuş.kürtaj olucam. inşallah sizler hayırlısıyla bebişlerinizi kuçağınıza alırsınız. çok üzgünüm. 2.düşüğüm

bende de haşimato var.ilacı her gün aynı dozda almıyorum,benim doktorumun farklı bi doz takvimi var.doz alımı çok önemli bunda çünkü.istanbuldaysan ismini vereyim git hemen,kısa sürede normale dönecektir.

maşallah rabbim sağlık versin bebişlerinee ve sana :) umarım bizim minnakta iyidir :)

çok geçmiş olsun. neden olmuş peki

teşekkür ederim. bende mthfr 1298 heterozigot çıkmıştı. bilginiz var mı bilmiyorum ama şu pıhtılaşma testlerinden biri. corasprin kullanıyodum. galiba yeterli gelmedi. sanırım artık iğne kullanmam gerekiyor. çok zor nasıl atlatıcam bilmiyorum.

cinsiyet haberleri gelmeye başladı hayırlı olsu çok da geçmiş olsun

ben bebeğimi kaybettim.kalbi durmuş.kürtaj olucam. inşallah sizler hayırlısıyla bebişlerinizi kuçağınıza alırsınız. çok üzgünüm. 2.düşüğüm

canım çok üzüldüm çok zor, ne desek boş... umarım Allah en kısa zamanda sağlıklı bir bebekle unutturur acını

tahmin edebiliyorum ben sımdı normal süreçteyken bıle ya kaybedersem dıye ıcım ıcımı yıyor. acınız cok buyuk, Allah sabır versin ve en yakın zamanda çook tatlı bi bebekle bu acıyı unuttursun.

büyük geçmiş olsun canım..her şerde bi hayır var diyolar ya bak cinsiyeti öğrenmene vesile olmuş..ALLAH beterinden korusun.bu arada benide listeye eklersen sevinirimm..erkekte yanılma payı az diye biliyorum bendee... geliyo erkek bebek ne güzel ya inşallah bizde burda cinsiyetleri paylaşırız..

canım inşallah ilacın dozu yükselince normale dönerr...

canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun.inan ne diyeceğimi bilmiyorum. Rabbim kısa zamanda sağlıklı bi gebelik yaşamanı nasip eder inşallah. bende bi düşük yasadım bi kaç ay önce seni anlıyorum Rabbim yardımcın olsun. nasıl öğrendin kalbinin durduğunu bi belirti oldumu kanama gibi falan yoksa rutin kontrolde mi öğrendin. kaç haftalıktı meleğin. Rabbim sabır versin

Değilim malesef bulunduğum yerdeki en iyi doktora gidiyorum aslında profesör Dr ama neden böyle oldu anlamadım ne güzel yolundaydı her şey...dua edin bana olur mu...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…