2014 Aralık Anneleri

aynen ya, sabah bulantım azaldı süperim diye mesaj atmıştım şimdi fenalık geçiriyorum bulantıdan dengesizliğin bu kadarına da pessss diyorum

yok yok dememek lazım demekki..beyin alıo sinyalleri 'hıııı sen misin midem bulanmıo die sevinen?' dio basıo bulantıyı mideye

Çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.

Aralık bebeklerinin ilk cinsiyetini öğrenmiş olduk sanırım. Hayırlı uğurlu olsun

Çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.

Aralık bebeklerinin ilk cinsiyetini öğrenmiş olduk sanırım. Hayırlı uğurlu olsun

Ewt listenin başini biz cekiyoruz, insallah sonradan degismez erkekde yanilma payi olabiliyor. Neyse yinede bir nevze merakım gitti, darısı en yakın zamanda size.

kaçıncı haftan olacak canım? Beni doktorum 12. Haftada çağırdı ama 2li test falan demedi hiç. Kafama takıldı şimdi :44:

gidince ister büyük ihtimal canım 2li testi belki cinsiyetide öğrenirsinnn çikilota ye hemencecik gösterir o zaman

ewt listenin başini biz cekiyoruz, insallah sonradan degismez erkekde yanilma payi olabiliyor. Neyse yinede bir nevze merakım gitti, darısı en yakın zamanda size.

canım sen öğrendinmi cinsiyeti

bide benide listeye eklersen sevinirim

Kızlar ben de kilo alıyorum yaa.. Kilo da değil su tutuyo vücudum sanırım.. Kalçam ve bel bölgem genişledi, ellerim yüzüm de şiş.. Çok bişey de yediğim yok.. 3 öğün o kadar..

bizim muhtemel doğum tarihlerimiz aynı ..bende hiç azalmadı bulantılar canım..inş bende de azalır

ah canım sabah öyle dedim ama şimdi benim de bulantılarım arttı, iyiyim demeye gelmiyor ya ne şom ağızlıymışım meğer
annelik heyecanını aynı tarihlerde yaşayacağız yani, süperr :)

Canım çok geçmiş olsun..
Bebeğinin cinsiyetini de öğrenmişsin, oğluşun olacak demek:)) Hayırlı sağlıklı bir evlat olsun canımcım..

ÇOK AMA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM RABBİM KORUMUŞ SADAKA VER BENCE CANIM HEMEN BİR SADAKA BİN MUSİBET SAVARMIİŞŞŞ

HAYILI OLSUN OĞLUSUNNN

kaçıncı haftan olacak canım? beni doktorum 12. haftada çağırdı ama 2li test falan demedi hiç. kafama takıldı şimdi :44:

12+1 olacak cuma günü en son gittiğimizde 23ünde gel 2li tarama testi yapalım dedi ama tedirginim korkuyorum

ben gecen pzt.gunu gittim.haziranin 3undr yine gidecegim ikili tarama için. bende bugun 10+3oldum insallah cnm bir ptoblem yoktur

Gecmis olsun canim.ucuz atlatmissiniz gercekten.eveet cinsiyetler belli olmaya basliyo..bi arkadasta yazmisti doktoru pipi gormus:) demekki erkek daha erken belli ediyo gercekten.insallah bende 12+5 te gidicem gorebilirim..

Ewt listenin başini biz cekiyoruz, insallah sonradan degismez erkekde yanilma payi olabiliyor. Neyse yinede bir nevze merakım gitti, darısı en yakın zamanda size.

erkek bebekte değil kız bebekte yanılma oranı daha yüksekmiş cnm erkek dediyse değişmezmiş bir yazıda okumuştum. bu arada çok geçmiş olsun

Ankara'da olup da HRS'ye giden var mı arkadaşlar?

ankarada çocukluk arkadaşım oturuyor hrsde doğum yaptı çok memnun kalmıştı doktorundanda çok memnundu bebişi 1 yaşına geldi hala doktoruyla görüşüyorlar çok şeker birisiymiş.

selam kızlar bende geçen mayısta ikizlerime hamile kalmıştım ve 6+2 ve 6+3 de kaybetmiştim şimdi tekrar hamile kaldım bende inş ikili test için 5 hazıranda gidecem umarım hersey herkes için çok çok güzel olur ve su anda da 10+3 deyim :)))

Çok geçmiş olsun canım, inan korkarak okudum yazdıklarının devamını. neyse ki size de bebişine de bir şeycikler olmamış hatta güzel bir habere vesile olmuş :) Allah sana bağışlasın minik erkeğini :)

Bana da doktor 5 haziranda gel dedi ama son adet dönemim 25 mart bi doktor 11 haziranda kontrole gel sonra ki haftasına 2li test olur dedi diğeri de 5 hazirana gel dedi kaçıncı haftanda gideceksin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…