2014 Aralık Anneleri

çok zayıf değilsen sıkıntı olmaz canım 12.haftadan sonra kilo alımı başlıyormuş ben 2 kilo verdim hamilelikten önce diyet yaparak 10 kilo vermiştim zaten

zayıf degılım cnm 62 dım 57 oldum. 4 kılo verdıgım zaman doktor hastaneye yatırdı serum yemıstım kılo almıştım sımdi gene gitti . normalde su içsem yarar ve cok harekette etmıyorum öyle yedıklerımı yakacak derecede. hamılelıkte tum dengem degıstı.

canım hiç takma kafana.. değerlerîn gayet güzel. sonuç zaten olması gereken iki referansın arasındaysa sıkıntı yok. hatta alt sınırda veya üst sınırda olsa da sorun değil. doktorum böyle şeylere hiç takılma dedi bana baya da anlatttı. hamileliğinin tadını çıkarmaya bak.

kızlar 2li tarama testi yaptıran varmı? ben cuma günü yaptırmaya gidicem çok merak ediyorum :18:

2 düşükten sonra Rabbim yeniden hamileliği nasip etti şükürler olsun. kan sulandırıcı cleaxane ve coraspin kullanıyorum.İnşallah Allahım herkesi bebişine kavuştursun beni de :)) Herkese sağlıklı gebelikler

Ben de son 2-3 haftanın ardından ilk defa bu sabah çıkarmadım bulantım yine var ama sabah uyanır uyanmaz tuvalete koşmak zorunda kalmamak bile o kadar rahatlattı ki, inşallah devam eder :18:

bizim muhtemel doğum tarihlerimiz aynı ..bende hiç azalmadı bulantılar canım..inş bende de azalır

hayırlısıyla inşallah hepimiz kuzularıma kavuşuruz

Merhaba kızlar biz dun trafik kazasi gecirdik araba nerdeyse pert oldu, ama allaha sukur bebegimde bisey yok kazadan hemen sonra hastaneye gittik dr bakti hersey yolunda dedi hatta sana cinsiyetinide soyliyeyim moralin yerine gelsin dedi. Tam 12 haftalik olduk biz ve bir oğlum olacakmis cok mutluyum..

canım en son ne zaman doktora gittin neler öğrendin ben gidince sormam gereken birşey var mı ?

canım ben her hafta cuma gidiyorum kontrole tek yumurta ikizleri tek plesenta keselerini ince bir zar ayırıyo biz her hafta gelişimlerine bakıyoruz ikisi aynı oranda gelişiyormu transfüzyon gelişme olasıklıklarını değerlendiriyo sürekli doktor allaha şükür ikisi iyi şuanda
27 sindede perinatolaga gidecez

dr kalp atışına buyume hızına ve gelişimine bakar canım

çok geçmiş olsun size bişey olmamış şükür..cinsiyet öğrenmek ne güzeldir..ilk bebek mi Allah hayırlısıyla kucağına aldırsın

aaa süpermiş. hakkaten buyuk moral olmuştur:) geçmiş olsun ama cana geleceğine mala gelmiş neyse ki.
ben de 12. haftada 2li test için gidicem acaba bizim dr da soyelr mı ki :) gorunur mu ki daha doğrusu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…