2014 Aralık Anneleri

kızlar bende cumartesi gidicem doktora. 8 buçuk haftalık olacak. bebeği tam olarak görebilirim diymi artık.?

canım ya seni tedirgin etmek istemem ama sorun olmayacağı gibi , bi sorunun da belirtisi olabilir. bence dr gitmelisin zaten 10 gün içinde tekrar gidebiliyon ücretsiz, olmadı perşembe de gidersin. ne de olsa hafif bir sey git bi bak kese etrafından gelmediğine emin ol

Benim de öyle canım göğüs acıması da bazen geçiyor. Tek belirti uykusuzluk sürekli yorgunluk o da tembellikten mi acaba diye düşünüyorum artık 😜 hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi.. Dr randevum da Haziran'ın başında daha 2 hafta var

....

aksi gibi doktor da perşembeye kadar yok. devamı gelmedi ama bu iyi bişey değil mi? bugün izin işi de zor. bilmiyorum canım yaaa, en azından yarını beklemem gerekecek gibi. bir daha tekrarlamazsa çok da korkulacak bir şey değildir diye düşünebilir miyim acaba? :18::18:

evet cnm banada garip geliyo ilk zamanlarda b-hcg daha baskılayamamış olmaz mı yeni diye fln düşünüyorum ama vardır heralde bildikleri.bana t3 t4 bakılmadan tsh bakılmıştı ona göre ilacı yazdı hemen.geçen gittiğimde t3 t4 üde ölçtü t3=2.81 t4 te 1.24 çıktıı.offf sağlıklı olsunlarda içeriz ya ilaçta şurupta napalımmm .ama insanın aklınada takılıp duruyo :44::44::44::44: şimdide benim t3 ün daha yüksek olmasına takıldım senin t4 çıkmış bak ..

korkma öyleyse ya inşallah tekrarlamaz , kahve lekelenmeler gelip kanamaya dönüşğünce tehlikeli oluyo genelde .tekrarlamaması da iç rahatlatıcı bence.

kızlar suana kadar kac kılo verdınız yada kac kılo aldınız???ben 5 kılo verdım yedıgım halde bu sorun olur mu ¿:44::44:

Ben de 4kilo verdim canim senin dedigin gibi yiyebildigim halde :) dr bana ilk 3 ay 3-4 kg kayip olmasi skinti olmuo demisti..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba gözdem, gerci melegime sormuşsun ama bende cevap vermek istedim, ben 10+1de gittim kontrole, ilk defa tam olarak kendimi anne gibi hissettim o kadar guzel bir duygu ki daha onceki kontrollerde sadece keseyi gorebiliyordum dr bak bebek burda diyordu bende boş boş bakiyordum ama bu sefer bacaklari kollari hareket halindeydi inanamadim başı kocamandi goz cukurlari bile secilebiliyordu, dr giderken cikolata yemistim tavsiye ederim :) cok güzel duygularla kontrolden doneceksin emin ol canim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cvbın için çok tşk ederim , inan gülümseyerek okuduum çok güzel birsey bu inşallah bende böyle güzel haberlerle dönerim 9+6 da gidecem bende. inşallah canım inşallah seninle aynı duygularda dönerim

kızlar bende cumartesi gidicem doktora. 8 buçuk haftalık olacak. Bebeği tam olarak görebilirim diymi artık.?

evet görebilirsin tatlım ben net görebilmiştim ilk fotolarını vermişti doktor kuzuların 7+2 ydik o zaman

Son düzenleme:
cvbın için çok tşk ederim , inan gülümseyerek okuduum çok güzel birsey bu Inşallah bende böyle güzel haberlerle dönerim 9+6 da gidecem bende. Inşallah canım inşallah seninle aynı duygularda dönerim

inşallah canım çikolata yemeyi ihmal etme dr giderken çok işe yarıyor 9+6 da baya büyümüş olurlar

selamlar arkadaşlar nasılsınız ? ben memleketteyim telden takip ettim ama yazamadım
cuma günü randevum var 9+1 olacak bebiş bizi neler bekliyor acaba ? :) merak içindeyim

kızlar suana kadar kac kılo verdınız yada kac kılo aldınız???ben 5 kılo verdım yedıgım halde bu sorun olur mu ¿:44::44:

çok zayıf değilsen sıkıntı olmaz canım 12.haftadan sonra kilo alımı başlıyormuş ben 2 kilo verdim hamilelikten önce diyet yaparak 10 kilo vermiştim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…