2014 Aralık Anneleri

Tatlım senin bu bakış açına göre kedilerle bebekleri aynı ortamda bırakmanın da bir zararı yoktur zaten.. Doktorun bana da söylediği tüy döken hayvanlardan uzak durmam gerektiği oldu. Sokak hayvanı- ev hayvanı diye bir ayrım yapmadı.. Arkadaşlar da doktorlarının söylediklerini sana söylüyorlar.. Herkesin doğrusu tabii ki kendine.. Dediğin gibi son derece bakımlı bir hayvansa,geriye bir tek kedinin huyu suyu kalıyor. Onu da bir tek sen bilirsin.. Yaşayarak öğreneceksin..

Merhaba,
Demek istediğim zaten kedilerin vereceği tepkiydi. O da tani daha önce yeni doğan bir bebekle başbaşa hiç kalmadığı için bilemiyorum. Bu yüzden bilen varsa yardım almak istedim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım seni heyecanlandırmak için söylemedim ben onu:) negatif de olabilir pozitifte bunu bilemeyiz tabii,her ikisi de%50 ihtimal.regl tarihin ne zaman bilmiyorum ama ben iğneden 13 gün sonra yaptığım için 20sini önerdim.

tabiiki canimmm yuzde 50 yuzde 50 ama nebiliyim oyle konusunca heyecanlandimmmm :KK52: bat im 25.04 de idi 29 gunde bir oluyorum.. deniyim bende bari hadi az kaldi ... bugun biraz kasik bolgemde hafif tatli agri var .. batma gibi .. bazen orta kisminda bazende sag tarafima dogru sende bu sekilde olmus muyduuuu ??? :26:

Tabi ayin 25 de ise adet tarihin evde yapilan testlerle cikmasi cok mumkun degil kan tahlili yaptirirsan belli olur cnm. Normal evdeki test icin gununu bekle ben iki gun once yapmistim cikmamisti ama 1 gun gecince cikti. Neyse cnm guzel haberlrrini bekliyorum..

Tamam cnm saolasin ... hayirlisi insallah :KK34: haber veririm tabikiiii :KK52: hemde nasilllllllllll :KK52::KK52::KK52::KK52:

Offf Allahım sen dayanma gücü ver kızlar zaten duygusalım bu maden işçilerine yürek dayanmıyor geceden beri ağlıyorum hem de ara ara hıçkırarak ağlıyorum olan hep garibana oluyor! bir de o küçük bebekleri çocukları gördükçe daha da kötü oluyorum :KK5:

Aynen ben de böyleyim. Dün yolculuk yaptığım için Sabah haberdar oldum bu saate kadar haberleri izleyip izleyip ağlıyorum. Özellikle ölen yakınları olanların feryadı, çizmesi kirli diye çıkarayım mı diyen maden işçisi vs.,devlet erkanının pişlinlikleri herşey gözyaşı dökmeme yetiyor. Bir taraftan da durmadan bulantı var hiç birşey yiyemiyorum aksi gibi 5,5 yalındaki kızım da yiyemiyor. Midemde devamlı bir hazımsızlık,affedersiniz ama geğirmezsen şimdi kusmaya başlayacaksın diye mideden yukarı gelen dalgalar... 10. Hattatım bi de daha da arttı

Haberleri de izleyemiyorum...Midem bulanıyor... Sinirlerim bozuk.. Dokunsalar ağlarım :KK50:

Ahh haberler! ah bu acı haberler! beni benden aldı. mide ağrım dinmiyor. canım öyle yanıyor ki! ben üzülüyorum bebeğim de benle üzülüyor :KK14: daha doğmadan başladılar hayatın acı yüzüyle karşılaşmaya...

Ahh haberler! ah bu acı haberler! beni benden aldı. mide ağrım dinmiyor. canım öyle yanıyor ki! ben üzülüyorum bebeğim de benle üzülüyor :KK14: daha doğmadan başladılar hayatın acı yüzüyle karşılaşmaya...

Aynen boğazım düğüm düğüm Rabbim yardım et!

Ya Settar

Kızlar beni sağlık ocağından aradılar bugün, gebelik bilgilerimi göndermiş hastane sağlık ocağına.. Teyit ettiler.. Hastaneden istenen tam kan tahlili, açlık kan şekeri, troid testlerini sağlık ocakları da yapıyormuş, burada da yaptırabilirsiniz dediler.. Bilginiz olsun.. Yaptırabildiğimizi yaptıralım, geri kalanını özelde yaptırırız bari.

tarihlerimiz aynı canım senle.benim bilgiler gitmedi heralde arayan soran yok walla. sağlık ocağında aynı gün sonuç alabilir miyiz acaba.çünkü her cihaza sahip olduklarını düşünmüyorum.testler çalışılmak üzere başka lab a gönderiliyo olabilir..

arkadaşlar !! özelliklede tsh ı yüksek çıkanlar!! kadın doğum harici bi doktora daha gitmeye gerek duyuyo musunuz. gitmek lazım mıdır endokrinede yoksa işi tamamen kadın doğuma mı bırakmak lazım kararsız kaldım... ilaç dozunun artırılması lazımmış diye okuyorum nette.benim ilk gittiğimde bakıldı 3.59 çıkınca ilaca başladım sonrasında hiç bakılmadı ilaç işe yaradı mı düştü mü noldu diye

tabiiki canimmm yuzde 50 yuzde 50 ama nebiliyim oyle konusunca heyecanlandimmmm :KK52: bat im 25.04 de idi 29 gunde bir oluyorum.. deniyim bende bari hadi az kaldi ... bugun biraz kasik bolgemde hafif tatli agri var .. batma gibi .. bazen orta kisminda bazende sag tarafima dogru sende bu sekilde olmus muyduuuu ??? :26:

ben birşey söylemeyeyim,haberi bekleyelim:)hayırlısı neyse o olsun inşallah

arkadaşlar !! özelliklede tsh ı yüksek çıkanlar!! kadın doğum harici bi doktora daha gitmeye gerek duyuyo musunuz. gitmek lazım mıdır endokrinede yoksa işi tamamen kadın doğuma mı bırakmak lazım kararsız kaldım... ilaç dozunun artırılması lazımmış diye okuyorum nette.benim ilk gittiğimde bakıldı 3.59 çıkınca ilaca başladım sonrasında hiç bakılmadı ilaç işe yaradı mı düştü mü noldu diye

tabii endokrincinin takip etmesi gerekiyor.ilaç belki de çok düşürecek,o da olmamalı..benim biraz yüksekti ve ilaca başladık hemen,tekrar gittiğimde normaldi.6 hafta sonra yine gel dedi

hayırlı sabahlar herkese
çook üzücü haberler 282 kişiye çıkmış şehit olan madencilerimiz, Rabbim rahmet eylesin mekanları cennet olsun ailelerine sabırlar versin

arkadaşlar !! özelliklede tsh ı yüksek çıkanlar!! Kadın doğum harici bi doktora daha gitmeye gerek duyuyo musunuz. Gitmek lazım mıdır endokrinede yoksa işi tamamen kadın doğuma mı bırakmak lazım kararsız kaldım... Ilaç dozunun artırılması lazımmış diye okuyorum nette.benim ilk gittiğimde bakıldı 3.59 çıkınca ilaca başladım sonrasında hiç bakılmadı ilaç işe yaradı mı düştü mü noldu diye

canım endokrinede git bence kontrol her zaman iyidir bu işin uzmanı endokrin çünki giden arkadaşlar baya var hemde memnunlar

Merhaba,
Demek istediğim zaten kedilerin vereceği tepkiydi. O da tani daha önce yeni doğan bir bebekle başbaşa hiç kalmadığı için bilemiyorum. Bu yüzden bilen varsa yardım almak istedim

facede kedisever gruplar var, kedizm idi galiba birinin adı. benim bir iki arkadaşım üye, bebekleri de var hamileler de . sana yardımcı olurlar tecrübelerini aktarırlar. burada da bir derdim var da okudum. eve kedi dadandı diye başlık açan kedi sevmeyen birine kedi severler yazmış. onlar yardımcı olabilir belki sana. o kedi dadandı başlığına bir bak istersen canım.

hayırlı sabahlar herkese
çook üzücü haberler 282 kişiye çıkmış şehit olan madencilerimiz, rabbim rahmet eylesin mekanları cennet olsun ailelerine sabırlar versin

rabbim hepsini cennetine alsın nurlar içinde yatsınlar ailelerine rabbim sabır versin çok zor çok zor:KK14::KK14::KK14::KK14:

tarihlerimiz aynı canım senle.benim bilgiler gitmedi heralde arayan soran yok walla. Sağlık ocağında aynı gün sonuç alabilir miyiz acaba.çünkü her cihaza sahip olduklarını düşünmüyorum.testler çalışılmak üzere başka lab a gönderiliyo olabilir..

canım sabah verince öğleden sonra 3 de geliyo tahliller devlet hastanesine gönderiyorlar tahlilleri sonuç ordan geliyo

X