2014 Aralık Anneleri

Bizim iki haftamız daha var inşallah çok çabuk geçer:))

İNŞALLAH CANIM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALDIĞIN HABERLERİDE ALIRIZ GÜNLER O KADAR ÇABUK GEÇERKİ ANLAYAMAZSIN BİLE Bİ BAKMIŞIN CİNSİYETİNİ ÖĞRENMİŞİZ ALIŞVERİŞTE NE ALSAK DİYE BİRBİRİMİZE SORUYORUZ:KK76::KK76::KK76::KK76:

RABBİM İNŞALLAH HAYIRLISIYLA HEPİMİZİN BEBİŞLERİ SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE DUNYAYA GÖZLERİNİ AÇARLAR AMİN AMİN AMİN AMİN:nazar::nazar::nazar:

akşam soruyo 3 yaşında kızım var anne amcanın yüzü neden kara anne neden ağlıyorsunnnnnn

canım aynen benim kızım da dün soruyo neden ağlıyorsun anne diye. tabi olayı anlatamadım çok duygusal kızım çok etkilenir.işçiler yaralanmış ama iyileşmişler dedim. iyileştilerse niye ağlıyorsun dedi doğal olarak . boğazım düğümlendi. eşim artık izleme haberleri helak oluyorsun diyor. izlemeyince de kendimi suçlu hissediyorum. evde bir matem havası..2930 a AKUT yazıp yollanırsa 5 tl yardım gidiyormuş arkadaşlar..

canım aynen benim kızım da dün soruyo neden ağlıyorsun anne diye. tabi olayı anlatamadım çok duygusal kızım çok etkilenir.işçiler yaralanmış ama iyileşmişler dedim. iyileştilerse niye ağlıyorsun dedi doğal olarak . boğazım düğümlendi. eşim artık izleme haberleri helak oluyorsun diyor. izlemeyince de kendimi suçlu hissediyorum. evde bir matem havası..2930 a AKUT yazıp yollanırsa 5 tl yardım gidiyormuş arkadaşlar..

elifcim 2930 yazıp AKUT yazdığında somaya yardım gitmiyor, akut derneğine bağış yapılmış oluyor. dernek de onunla binasının kira elektrik vs zorunlu giderlerini, kıyafet teknik ekipman vs ihtiyaçlarını karşılıyor. isteyen yapsın elbette ama paranın nereye gittiğini bilerek göndermiş olsunlar diye bunu yazıyorum. Başbakanlık AFAD mutlaka yardım için hesap numarası açacaktır, oraya para yatırmak daha doğru olacaktır. öksüz kalmış çocuklara kıyafet ya da nakit yardım yapmak isteyenler, soma kaymakamlığı ile iletişime geçebilirler.

elifcim 2930 yazıp AKUT yazdığında somaya yardım gitmiyor, akut derneğine bağış yapılmış oluyor. dernek de onunla binasının kira elektrik vs zorunlu giderlerini, kıyafet teknik ekipman vs ihtiyaçlarını karşılıyor. isteyen yapsın elbette ama paranın nereye gittiğini bilerek göndermiş olsunlar diye bunu yazıyorum. Başbakanlık AFAD mutlaka yardım için hesap numarası açacaktır, oraya para yatırmak daha doğru olacaktır. öksüz kalmış çocuklara kıyafet ya da nakit yardım yapmak isteyenler, soma kaymakamlığı ile iletişime geçebilirler.

evet canım akuta gidiyor yardım. arama kurtarma faaliyetlerine destek için. şimdilik bu numarayı bulabildim ben mesaj olarak. manisa büyükşehir belediyesinin falan da yardım için hesap numaraları yayınlandı. .başka hesaplar da açılacaktır elbette. gönderebildiklerimize gönderelim elimizden dua ve maddi yardımdan başka birşey gelmiyor şu aşamada..

Son düzenleme:
akşam soruyo 3 yaşında kızım var anne amcanın yüzü neden kara anne neden ağlıyorsunnnnnn

Uyuyamadım gece ne yazık ki nette çok haber var canım gerçek sayının bu olmadığı söyleniyor nefes alamadım mutsuzum :-(

Ya Settar

İNŞALLAH CANIM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALDIĞIN HABERLERİDE ALIRIZ GÜNLER O KADAR ÇABUK GEÇERKİ ANLAYAMAZSIN BİLE Bİ BAKMIŞIN CİNSİYETİNİ ÖĞRENMİŞİZ ALIŞVERİŞTE NE ALSAK DİYE BİRBİRİMİZE SORUYORUZ:KK76::KK76::KK76::KK76:

RABBİM İNŞALLAH HAYIRLISIYLA HEPİMİZİN BEBİŞLERİ SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE DUNYAYA GÖZLERİNİ AÇARLAR AMİN AMİN AMİN AMİN:nazar::nazar::nazar:

ayy ayy amin amin cumlemizin.. insallah o gunler de gelir guzelim benm:) bebisleri beklemek bile guzel tabi burda sizinle o zamanları beklemek cok daha guzel..

Kızlar öncelikle hepimizin başı sağolsun çok zor.. Ama hepiniz yazıyor ya duygusalıömzaten helak oldum diye. Ben kızıma hamileyken çok duygusaldık hep ağlardım herşeye. Ama şimdi normalım hiç öyle aşırı duygusallık olmadı bende korkuyorum bebeğime bişey olmasın :KK43: kan sulandırıcımı yarıma indirdik korkum ondan da biraz

Kızlar öncelikle hepimizin başı sağolsun çok zor.. Ama hepiniz yazıyor ya duygusalıömzaten helak oldum diye. Ben kızıma hamileyken çok duygusaldık hep ağlardım herşeye. Ama şimdi normalım hiç öyle aşırı duygusallık olmadı bende korkuyorum bebeğime bişey olmasın :KK43: kan sulandırıcımı yarıma indirdik korkum ondan da biraz

hamilelik aşırı duygusallık demek değildir zaten. herşeye ağlamak gerekmiyo yani normal olmanızı neden yadırgadınız.

hamilelik aşırı duygusallık demek değildir zaten. herşeye ağlamak gerekmiyo yani normal olmanızı neden yadırgadınız.

Herkes aşırı duyarlıyım aşırı hassasım diyor ee ilk gebeliğimde bende öyleydim bu gebeliğimde hiç öyle değilim anormal bi durum gibi yani

Herkes aşırı duyarlıyım aşırı hassasım diyor ee ilk gebeliğimde bende öyleydim bu gebeliğimde hiç öyle değilim anormal bi durum gibi yani

canım olabilir kii. duygusallık illa hamilelik belirtsi olacak diye bir kaide yok. hem her hamilelik de birbirine benzemez. ben normalde de çok duygusalımdır zaten. mesela işyerinde herkes çok çok üzgün ama tek ağlayan benim. onlar da hamilesin ya o yüzden bu kadar etkilendin diyorlar ama sanmıyorum ben zaten çok ağlağımdır. hem bazen insan çok büyük üzüntülerde hiç ağlayamaz donar kalır.

yok anormal değil bence korkulacak bişey yok. biraz melankoliyi sever ya kadınlar hamilelikte de hamileliğin arkasına sığınıp bol bol öyle takılabiliyorlar diye bu fırsatı kaçırmıyorlar.

ayy ayy amin amin cumlemizin.. Insallah o gunler de gelir guzelim benm:) bebisleri beklemek bile guzel tabi burda sizinle o zamanları beklemek cok daha guzel..

mutluluk paylaştıkça artıyo hüzün paylaştıkça azalıyo iyiki varsınız düşün düşün kafayı yerdim yoksa ben

yarın dr kontrolumuz var bebişlerim inşallah iyilerdir

canım olabilir kii. Duygusallık illa hamilelik belirtsi olacak diye bir kaide yok. Hem her hamilelik de birbirine benzemez. Ben normalde de çok duygusalımdır zaten. Mesela işyerinde herkes çok çok üzgün ama tek ağlayan benim. Onlar da hamilesin ya o yüzden bu kadar etkilendin diyorlar ama sanmıyorum ben zaten çok ağlağımdır. Hem bazen insan çok büyük üzüntülerde hiç ağlayamaz donar kalır.

ağlayabilmen çok iyi canım ben dün ağlayamadım dondum resmen çok kötü oldum bir iki damla bile akşa gözden insanın içi rahatlıyor

Kızlar beni sağlık ocağından aradılar bugün, gebelik bilgilerimi göndermiş hastane sağlık ocağına.. Teyit ettiler.. Hastaneden istenen tam kan tahlili, açlık kan şekeri, troid testlerini sağlık ocakları da yapıyormuş, burada da yaptırabilirsiniz dediler.. Bilginiz olsun.. Yaptırabildiğimizi yaptıralım, geri kalanını özelde yaptırırız bari.

çalışanlar için biraz eziyet oluyor bende senin gibi düşünmüştüm ama hastanede tam kan ve idrar testine 10 tl alınca sağlık ocağına gidip zaman kaybetmeyeyim dedim hem özel hastanede sonuçlar 1-2 saate çıkıyor sağlık ocağında ertesi güne kalıyor sürekli sürekli izin almamak için biraz paradan fedakarlık edicez galiba :44: çalışmayanlar için güzel tahliller için herhangi bir ücret ödemicekler sadece muayene ücreti var.

Aşırı stres,sürekli ağlamaklı ruh hali...bu ne anlamadım.bir gün de insan gülerek uyanmaz mı uykusundan.tam bir psikopat oldum.sizde de var mı kızlar bu gerginlik.sanki herşey olumsuz olacak gibi geliyor.hep bir kaybetme korkusu var içimde.

tarihlerimiz aynı canım senle.benim bilgiler gitmedi heralde arayan soran yok walla. sağlık ocağında aynı gün sonuç alabilir miyiz acaba.çünkü her cihaza sahip olduklarını düşünmüyorum.testler çalışılmak üzere başka lab a gönderiliyo olabilir..

Hayatım sağlık ocağındaki hemşire sabah 8:30-10:00 arası tahlil yapıldığını, ertesi gün alındığını söyledi canım..

Aşırı stres,sürekli ağlamaklı ruh hali...bu ne anlamadım.bir gün de insan gülerek uyanmaz mı uykusundan.tam bir psikopat oldum.sizde de var mı kızlar bu gerginlik.sanki herşey olumsuz olacak gibi geliyor.hep bir kaybetme korkusu var içimde.

Ben de öyleyim canım.. Stres, mutsuzluk, devamlı uykulu ruh hali, can sıkıntısı, evimden bile sıkıldım, eşyalar batıyo o derece...Bi salonda oturuyorum bi oturma odasında,1-2 gün kayınvalidemde kaldım değişiklik olsun diye, oradan da sıkıldım.. poffff...

başımız sağolsun hepimizin:KK43:((((
bende aynı şekildeyim,midem bu<lanmasa neden bulanmıo bulansa normalmi,herşeyi büyütüyoruz.yani bacaklarımızı uzatıp yatsakta böle olacak işe gelip çalışssakta aynı elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz Allah a emanetiz.Biz sağlıklıysak büyütücez inşallah bebişlerimizi.

Hayatım sağlık ocağındaki hemşire sabah 8:30-10:00 arası tahlil yapıldığını, ertesi gün alındığını söyledi canım..

Canımmm nasılsınnnn??? 8 haftalık olmuşssun bile :nazar::nazar:
Ya şu aile hekimliği konusunda bişi sorucam... Bizim burda aile hekimliğine gitmiştim 4 ay önce felan beni kaydetmediler tüm doktorlar dolu vs öyle sinirlendim ki... Kaydım hala İstanbul da ve buraya kaydetmiyorlar taa uzak bir yeri söylediler oraya da ben gitmedim acil bişi olsa o kadar uzak bir yer ki neden gidip oraya kaydolayım.. Ama şu an gebeyim ve hiçbir yere kaydım yok napmalıyım bilmiyorum ben kendi mahallemdeki aile hekimliğine kaydolmak istiyorum gebeyim desem de mi kaydetmezler acaba hiç bilmiyorum :S

X