2014 Aralık Anneleri

Bugün günlerden kömür KARASI.. Acımız , yasımız büyük... Soma'da kaybettik 201 kere İNSANLIĞIMIZI...
Eki Görüntüle 1113175

Yaralı halde ambulansa bindirilen madenci; "çizmelerimi çıkartayım sedye kirlenmesin" diyor. gelde dayansın yüreğin bu duruma. Allahım yar ve yardımcıları olsun.

çok acı, çok korkunç... iş yerindeyim, çalışamıyorum sabahtan beri boğazım düğüm düğüm haberleri okuyorum. Allah yakınlarına sabırlar versin, dayanma gücü versin...

3 ay ilaç kullanmak çok doğru olmadığı için ilaç taraftarı değil dr. lar.. Hepimiz aynı sıkıntıları yaşıyoruz ve katlanmak zorundayız.. Hamileliğin de kendine özgü sıkıntılı tarafları var.. Bunlar da onlardan biri..

Kizlar sizdede oluyomu surekli aclik hissi gibi midede kazinma ezilme yanma sadece bendemi oluyo anlamadim.yemek yiyorum az yiyebiliyorum zaten 1 saat sonra tekrar o bosluk duygusu biseyler daha yiyorum geciyo yine basliyo

Oluyor canım midemde hep bi kazınma, sanki içi havayla doluymuş gibi bir şişkinlik.. Özellikle sabahları çok rahatsız ediyor bu durum.. Geçecek az kaldı..

Acı çok büyük.. Dünde beri inanılmaz üzgünüm ve insan hayatının bu kadar ucuz oluşuna da öfkeliyim..

3 ay ilaç kullanmak çok doğru olmadığı için ilaç taraftarı değil dr. lar.. Hepimiz aynı sıkıntıları yaşıyoruz ve katlanmak zorundayız.. Hamileliğin de kendine özgü sıkıntılı tarafları var.. Bunlar da onlardan biri..

Kizlar sizdede oluyomu surekli aclik hissi gibi midede kazinma ezilme yanma sadece bendemi oluyo anlamadim.yemek yiyorum az yiyebiliyorum zaten 1 saat sonra tekrar o bosluk duygusu biseyler daha yiyorum geciyo yine basliyo

Oluyor canım midemde hep bi kazınma, sanki içi havayla doluymuş gibi bir şişkinlik.. Özellikle sabahları çok rahatsız ediyor bu durum.. Geçecek az kaldı..

Acı çok büyük.. Dünde beri inanılmaz üzgünüm ve insan hayatının bu kadar ucuz oluşuna da öfkeliyim..

Gecsin artik lutfen artik hamileligin guzel gunleri gelsin.evde zombi gibi dolasmaktan biktim.esimide cok ihmal ettigimi dusunuyorum.yazik adam kendi kalkip gidiyo yolcu bile edemiyorum yataktan cikipta.evi ustunkoru toparliyorum bide zor guc aksam yemegi bazen onuda yapamiyorum...

Kizlarr yaa benim bulantilarim baya azalmis durumda..sabahlari bi ogurme gelio sadece ama kusma olmuo..gun icinde de cok az oluo bulanti..10+lara geldik..bu kadar kisa surer mi bulantilar yaa??korkuorum bi sorun vardir die

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimde hiç kusma olmadı, bi ara ara ara öğürme oluyodu şimdi azaldı. her zaman bir olmazki canım o kadar düşünme bence bişi yoktur

Ya uyuzcancim insanin aklina bi ton sey gelio..bi de okuoruz ya intetnetten sole mi bole mi die..aslinda cok sey bilmek de ii deil..biraz kor olmak lazim bole durumlarda..ama nerde bende o :s

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ınsallah dedıgın gıbı olmustur .. Sımdı sana bırsey sorucam nalmesss ben ayın 7 sınde ıgne oldum ya sence hangı gun test yapayım .. 7.gunu sayarak mı yoksa ıgne oldugun gunu saymadan mı 13 gun sonra yapıyım ??? :26:

aynen öyle canım her dönemde bi telaş... evet bazen duymucaksın bazı şeyleri bende başlarda çok panik olmuştum ama şimdi daha rahatım.

sanırım ayın 19u 20si gibi test yaparsan doğrusu çıkar.tedavi süreci geçirenlerde heyecan daha fazla oluyor beklerken ama bir hafta daha :)

Canim bence sen gereksiz evham yapiyosun rahat ol azalacak tabiki cok iyi olacagimiz gunler gelecek insallah...

merhaba kızlar bir sorum olacaktı size kilolu hamile kaldım daha kalp atışı dinlemedim 7+4 üz.sizce muayenede alttan mı bakar yoksa karından mı?

tatlım ben ılk dun gıttım dr alttan baktırmak ıstemıyorum oyuzden bekledım dedım 6+6 ydım dun ama dr tam 6 dıyelım dedı karından baktı kalp atısını gorduk cok sukur bende kılolu hamıle kaldım ıstemezsen baktırmazsın zorla degıl ya zaten ozele gıdıosan 10 gun ıcınde bırdaha ucretsız kontrol hakkın var benı cagırdı yıne buyusun ole gorelım yıne dıye:26:

ilk gebeliğimde alttan bakmak istedi dr ben istemeyince on gün içinde gel dedi karından duymuştuk kızımın pıt pıt kalp atışlarını

şimdiki gebeliğimde karından kalp atışını felan rahat duyduk ama çok küçükler dedi doktor ayrım yapamıyorum kafaları yapışık gibi dedi mecburen alttan bakacaz dedi eşimde bende ne diyelim kalbe korku girince tabiki hocam dedik hemşire hazırladı dr ultrasondan baktı sadece:26::26::26: Allaha şükür yapışıklık yokmuş

sanırım ayın 19u 20si gibi test yaparsan doğrusu çıkar.tedavi süreci geçirenlerde heyecan daha fazla oluyor beklerken ama bir hafta daha :)

ayyy nalmesss heyecanlandırdın benı sımdı .... Cıkmama durumu olurmukıııı .. Ben acıkcası reglımı beklemeyı dusunuyordum ama sen 19-20 sı cıkar deyınce yapsam mı acaba dıyorummmm Yaaaa negatıfseeee

internetten çok fazla araştırmakta gerçekten çok iyi değil tek yumurta ikizlerini araştırmaktan risklerini okumaktan 3 günde kafayı yedim varya eşim diyo araştırma artık yeter bende bıraktım araştırmayı veren rabbim kolaylığınıda verir inşallah hepimize iyi düşünelimki iyi olsun demi ama

Ben de bıktım gerçekten.. Mide rahatsız olunca insanın ruh hali de bozuk oluyor. Tatlar değişiyor, kokular değişiyor.. Ortam bi süre sonra sıkmaya başlıyor.. Dışarı çıkmak istesen keyifsizlik izin vermiyor.. Bu depresif ruh hali çok fena bir şey..

Küçük kuzum için yemek hazırlamam gerek hiiç cnm istemese deeNE yapim ki basitinden ve yararlı olanından? Bİ fikir verin bana. Evde de pek mlz kalmadı. Sebze yok.

Saat 6.30da eve girip yemek yapmak çoook zorrr...Akşam çocukla birlikte uyuyup sabah 7de kalktığım için daha önce yapma şansım da olmuyo

çorba yap canım şehriyeli prinçli felan ben öle yapıyorum genelde yapacak bişey bulamadığımda

Merhabalar,

Bende 9 (8 haftalik ) hamileyim.2 haziranda idrar, kan testleri yaptiracagiz ve bebegimi tekrar gorecegiz isallah..Aranizda 2 veya 3 lu testi (down sendromu) yaptirmayi dusunen var mi?

Yaptirmayi istiyorum ancak biraz da korkuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…