2014 Aralık Anneleri

bende öyleyim canım çok yesemde oluyo ki hatta geçen gece yattım başladı midem kazınmaya kendi kendime dedim yatmadan önce yemiyeyim zaten gaz oluyo rahatsız ediyo sonra.ammaaaa ne mümkün sonraa kalktım yedim uyutmuyo ki o kazınma :KK56::KK56::KK56:
Yalniz degilmisim ne zaman gecer acaba ya.
Burada arkadaşlar guatr çıktı bende maxımum olması gereken 3.5 benımkı 4.3 doktorum hemen hapa başlattı 3 hafta oldu hapa baslayalı bugun aıle hekımımde kan verdım kontrol amaclı bakalım inş düşüp düzene girmiştir.aranızda hamılelıkte guatr cıkan var mı ???
Max 2,5 olmasi gerekiyo canim gebelikte ben 2 yildir tedavi goruyorum hashimato benim tanim.surekli kontrol altindayim seninki gebelikte yukselmmistir sadece ama onemli bisey iyi tedavi gerekir..
Arkadaşlar benim başım açlıkla belada....yemek yiyorum, bi saat geçmeden midem kazınmaya başlıyo..akşam iki kez yemek yedim, saat 10 da yine deli gibi acıkmıştım....iştahım da yok aslında bulantı nedeniyle ama çok acıkıyorum...bu kadarı fazla sanki...siz ne durumdasınız?
Ayni sey bende buna benzer seyler yasiyorum:KK43:
Sürekli bir açlık hissi. Ama yemek görünce gidiyor. Öyle ciddi bir bulantım da yok ama yemek kokusunu aldığım an tüm iştah kapanıyor. Ben de artık meyve, salatalık, domates, yeşillik yiyorum. Sadece öğle rahat yiyebiliyorum.
Ayni durumdayim canim.yemek kokusuda mahvediyo beni ama bem sekerli seyler ve domateste yiyemiyorum :KK43:

herşey için ilaç almaya kalkarsak sonu gelmez ki bunun. Yediğine içtiğine dikkat etmen gerekiyo araştırıp okumadan yeme hiçbişeyi. Benimde son kontrolümde aynı sorunu yaşadık senle benim dr um da vermedi ilaç . çoğu kişinin bulantısı devam ediyo doğal bunlar

8 haftadan sonra hiçbi şekilde ilaç öreilmiyo 12.haftada beyim gelişimi organ gelişimi başladığı için aile hekimim asla ilaç kullanma dedi damarlarında kan dolaşmaya başlıyormuş artık

ben ikinci bebeğim olmasına rağmen gayet zayıf hamile kaldım ve gram göbeğim yoktu..ilk doğumumda aldığım tüm kiloları ve hatta fazlasını vermiştim...buna rağmen bana da 'o göbek değil kilodur' diyolar, yuhh diyorum...yahu ben küt diye mi kilo aldım , hem de sadece göbekten

bendede göbek kalmamıştı kilo aynı hatta 2 kkilo verdim ama göbek maşallah eşimde fark ediyo zaten kilo göbeği değil

ayyyy canimmm babylove cummmm senden haber almak ne guzelll :KK9: kullanmaz miyimmmmm ... bende bu ay ilk defa catlatma ignesi oldum ayin 07 sinde ve iliski esnasinda jelide kullandimm ... 3 yumosum olmus.. bir tanesi 14 mm umitli degil ama diger 2 tanesi 22 ve 24 mm lik dedi .. ikiz olabilir dedi :KK34: kismet bakalim ... bir tanesi tutsun ben ona da raziyimmm :KK16: eeeee sen anlat nasil gidiyor :KK49: lik :KK76:

merhaba.bende polikistikover var ve ben klomen+ovitrelle ile hamile kaldım.darısı başına inşallah

Bugün günlerden kömür KARASI.. Acımız , yasımız büyük... Soma'da kaybettik 201 kere İNSANLIĞIMIZI...
$10337748_722602174449752_1530715022009210383_n.jpg

merhaba.bende polikistikover var ve ben klomen+ovitrelle ile hamile kaldım.darısı başına inşallah

AYYY NALMESSS COK TESEKKUR EDERIM MESAJIN ICIN ... INAN UMUT OLDUN ... BENDE VE ESIMDE ASLINDA HICBIRSEY YOK.. PKO LU OLMANA RAGMEN SENDE SONUC VERMIS ... ALLAH KUCAGINIZA SAGLIKLA ALMAYI NASIP ETSIN ...:nazar: UMARIM BENDE DE TUTAR ... DR UM IGNEDEN ONCE HERSEYI COK BEGENDI AMA NEBILIYIM 6 AYDIR DENIYORUZ HICBIRSEY YOKKEN SONUCDA ALAMIYORUZ.. RABBIM INSALLAH YARDIM EDER DILEYEN HERKESE :KK16::KK16::KK16:

bugünler canım sıkkın geçen hafta grip oldum bir uyku bir mide bulanması bu hafta iyiyim şimdi de hiç bişey hissetmiyorum :KK43:

AYYY NALMESSS COK TESEKKUR EDERIM MESAJIN ICIN ... INAN UMUT OLDUN ... BENDE VE ESIMDE ASLINDA HICBIRSEY YOK.. PKO LU OLMANA RAGMEN SENDE SONUC VERMIS ... ALLAH KUCAGINIZA SAGLIKLA ALMAYI NASIP ETSIN ...:nazar: UMARIM BENDE DE TUTAR ... DR UM IGNEDEN ONCE HERSEYI COK BEGENDI AMA NEBILIYIM 6 AYDIR DENIYORUZ HICBIRSEY YOKKEN SONUCDA ALAMIYORUZ.. RABBIM INSALLAH YARDIM EDER DILEYEN HERKESE :KK16::KK16::KK16:

üstelik ileri derecede pko var bende.olacaktır mutlaka ama doğru zamanda verecektir allah.ilişki gününde eşim yurt dışında olacağı için ben 4 gün geç yaptırmıştım iğneyi ve iğne gününde hamile kalmışım.adet tarihimden 4 gün geri geliyor bebek.umarım iyi haberler verirsin,bekliyorum:)

bide o nankörlük var evet... okusalardı madene girmeyebilirlerdi doğru.keşke okumuş olanlarda gerekli güvenlik önlemlerini alsalarmışta oturdukları koltukların hakkını verselermiş...aileleride yakmasalarmış... azönce haberlerde gördüm ki taşeronlaşmaya başladıktan sonra sayı o kadar artmış ki.. ve almanyayla kıyasladılar http://i.posta.com.tr/editor/ER/2014/05/14/fft31_mf4937350.Jpeg o kaybedilen ÜÇ İŞÇİden sonra almanya 2018 itibariyle ocaklarını tamamen kapatmaya karar vermiş.ya bizim gidenlerimiz.. giden gidiyor kalan sağlarla devam ...evlatlarımızı okutalım hakkını verebilecekleri yüksek mevkilere getirelim.okumadıda madende öldü diye sakız etmeyelim daha şimdiden kıyamadığımız yavrularımızı ... çok doluyum ya geçmiyo ne desem ne yazsam .. üzülerek söylüyorum kalanlarında bu saatten sonra sağ çıkacağını sanmıyorum ne yazık ki... yangında hala devam ediyomuş zaten ..

arkadaşlar dualrınız için Allah razı olsun. ben somalıyım. kömür kokulu memleketim bugün ölüm kokuyor. bende bir madenci çocuğuyum. zaten burda bi çok kişi böyle. o yüzdendir ki babalarımızın nasihatları hep şöyledir.'OKUYUN BENİM GİBİ KARANLIK KUYULARDA ÇALIŞMAK ZORUNDA KALMAYIN'.ama okumak sadece istemekle mi oluyo. maddi nedenlerden okuyamayan okadar çok kişi varki. durum çok kötü. dünden beri o acı sirenler hiç susmadı.zaten sirenleri duyduğumuzda aklımıza gelen ilk şey madende kaza oldu,madende göçük oldu düşünceleriydi. benim yakınım akrabam yok içlerin de ama bu üzülmemem için neden değil. hepsi bizim babalarımız,abilerimiz,kardeşlerimiz. BİR AVUÇ KÖMÜR İÇİN BİR ÖMÜR VERENLER,RUHUNUZ ŞAD OLSUN,BAŞIMIZ SAĞOLSUN..

arkadaşlar dualrınız için Allah razı olsun. ben somalıyım. kömür kokulu memleketim bugün ölüm kokuyor. bende bir madenci çocuğuyum. zaten burda bi çok kişi böyle. o yüzdendir ki babalarımızın nasihatları hep şöyledir.'OKUYUN BENİM GİBİ KARANLIK KUYULARDA ÇALIŞMAK ZORUNDA KALMAYIN'.ama okumak sadece istemekle mi oluyo. maddi nedenlerden okuyamayan okadar çok kişi varki. durum çok kötü. dünden beri o acı sirenler hiç susmadı.zaten sirenleri duyduğumuzda aklımıza gelen ilk şey madende kaza oldu,madende göçük oldu düşünceleriydi. benim yakınım akrabam yok içlerin de ama bu üzülmemem için neden değil. hepsi bizim babalarımız,abilerimiz,kardeşlerimiz. BİR AVUÇ KÖMÜR İÇİN BİR ÖMÜR VERENLER,RUHUNUZ ŞAD OLSUN,BAŞIMIZ SAĞOLSUN..[/QU

allah bir daha yaşatmasın,yandı yürekler..

arkadaşlar dualrınız için Allah razı olsun. ben somalıyım. kömür kokulu memleketim bugün ölüm kokuyor. bende bir madenci çocuğuyum. zaten burda bi çok kişi böyle. o yüzdendir ki babalarımızın nasihatları hep şöyledir.'OKUYUN BENİM GİBİ KARANLIK KUYULARDA ÇALIŞMAK ZORUNDA KALMAYIN'.ama okumak sadece istemekle mi oluyo. maddi nedenlerden okuyamayan okadar çok kişi varki. durum çok kötü. dünden beri o acı sirenler hiç susmadı.zaten sirenleri duyduğumuzda aklımıza gelen ilk şey madende kaza oldu,madende göçük oldu düşünceleriydi. benim yakınım akrabam yok içlerin de ama bu üzülmemem için neden değil. hepsi bizim babalarımız,abilerimiz,kardeşlerimiz. BİR AVUÇ KÖMÜR İÇİN BİR ÖMÜR VERENLER,RUHUNUZ ŞAD OLSUN,BAŞIMIZ SAĞOLSUN..

Canımmmmmmm ALLAH sana daha bi sabır versin televizyon yetiyor içimin kan ağlamasına ki sen o sirenlerin içindesin..o babaların ellerine ayaklarına emeklerine sağlık.. onlar ki çalıp çırpmadan şerefleriyle ekmeklerinin peşindeler..yüzlerinin karası aslında onların ak yürekleri, temiz para kazanmak için olan çabalarının görüntüsü. inan çok üzülüyorum ne bir akrabam var ne tanıdığım ama illa öyle olması gerekmez CAN onlar... keşke bu son olsa , bu ders olsa , ne bileyim artık bişeyler olsaaa.... hep böyle izlicek miyiz.bu arada bugün gelen sirenlerde korkma aksine dua edelim çünkü sirenler birinin daha bulunduğu anlamına geliyomuş trt haberi izliyorum orda dediler.en çok bizler dua edelim bebeklerimizle; bize mucizeyi yaşatan rabbim onlarıda evlatlarına ana babalarına bağışlasın sağ çıksınlar

Canımmmmmmm ALLAH sana daha bi sabır versin televizyon yetiyor içimin kan ağlamasına ki sen o sirenlerin içindesin..o babaların ellerine ayaklarına emeklerine sağlık.. onlar ki çalıp çırpmadan şerefleriyle ekmeklerinin peşindeler..yüzlerinin karası aslında onların ak yürekleri, temiz para kazanmak için olan çabalarının görüntüsü. inan çok üzülüyorum ne bir akrabam var ne tanıdığım ama illa öyle olması gerekmez CAN onlar... keşke bu son olsa , bu ders olsa , ne bileyim artık bişeyler olsaaa.... hep böyle izlicek miyiz.bu arada bugün gelen sirenlerde korkma aksine dua edelim çünkü sirenler birinin daha bulunduğu anlamına geliyomuş trt haberi izliyorum orda dediler.en çok bizler dua edelim bebeklerimizle; bize mucizeyi yaşatan rabbim onlarıda evlatlarına ana babalarına bağışlasın sağ çıksınlar

Yaralı halde ambulansa bindirilen madenci; "çizmelerimi çıkartayım sedye kirlenmesin" diyor. gelde dayansın yüreğin bu duruma. :KK43: Allahım yar ve yardımcıları olsun.

üstelik ileri derecede pko var bende.olacaktır mutlaka ama doğru zamanda verecektir allah.ilişki gününde eşim yurt dışında olacağı için ben 4 gün geç yaptırmıştım iğneyi ve iğne gününde hamile kalmışım.adet tarihimden 4 gün geri geliyor bebek.umarım iyi haberler verirsin,bekliyorum:)

yaaa nalmesss allahın ısını goruyormusun ??? Gecıkmelıde olsa pko unda olsa " ol " dedı mı oluyor... ınsallah canım yaaa haber ederım mutlaka :KK16: Zaten en son bu ayın 6 sında dr a gıttıgımde dedıkı ; nasıl olmaz anlayamıyorum bence sız bu zamana kadar dogru zamanı yakalayamayanlardansınız :KK9::KK9::KK9: :KK4::KK4::KK4:

Yaralı halde ambulansa bindirilen madenci; "çizmelerimi çıkartayım sedye kirlenmesin" diyor. gelde dayansın yüreğin bu duruma. :KK43: Allahım yar ve yardımcıları olsun.

ah o varya zaten yürek dayanmıyo .. kim bilir ne zorlukla çıktı ama kendini geçmiş sedye kirlenmesin diyo... gönlü güzel emektar insan ..geliyolar diye sevinçle bağıranı gördükçede ağla ağla ben dün akşamdan beri harap oldum ya.. şimdi o 205 kişinin ailesini düşünüyorum.biz burda bir iki gün konuşup geçicez ama onlara şimdi ne bayram ne seyran bişeyi gözleri görmez...amiinn hepsinin yardımcısı olsun inşallah tek dileğimiz ...

hepimizin başı sağolsun, biz bu acıyı tarif ederken bile zorlanıyoruz, Allah evlerine ateş düşenlere sabır versin. Dünden beri hep dualarımızla yanlarındayız, ne yazık ki başka bir şey gelmiyor elimizden. ağlamaktan gözlerimiz şişti, keşke daha fazlasını yapabilsek keşke...

yaaa nalmesss allahın ısını goruyormusun ??? Gecıkmelıde olsa pko unda olsa " ol " dedı mı oluyor... ınsallah canım yaaa haber ederım mutlaka :KK16: Zaten en son bu ayın 6 sında dr a gıttıgımde dedıkı ; nasıl olmaz anlayamıyorum bence sız bu zamana kadar dogru zamanı yakalayamayanlardansınız :KK9::KK9::KK9: :KK4::KK4::KK4:

tutmuştur inşallah :) iğneden 10 gün sonra erken olmasına rağmen dayanamayıp test yaptım negatifti,3 gün sonra tekrar yaptım pozitifti ve hemen doktorumu aradım :)bu arada doktorumdan da çok memnunum,sağolsun çok ilgili

X