2014 Aralık Anneleri

evet canım cünkü kötü oldum atıverdim napayım yanımda o varmış.açlık kan şekeri ölçüleceğini bilmiyodum ama ben.sen sabredebiliyosan bekle
bekliyorum ben tatlım dünkü ölçümden sora mecburum yani kafama takılan gece çiğnediğim sakız ve aldığım 1 yudum su

Ne olur biri bana cvp versinnnn😪😰geçen günde yazdım çok kötüyüm 7+6 haftalık hamileyim 2 haftadır sürekli şiddetlenen mide bulantım ve kısmalarım var.son iki haftada 8 gün has.yattım bugun çıktım bebeğime bişey olcak diye çok korkuyorum sürekli serum yiyorum bu serumlar ve içlerine koyulan ilaçlar zararlımıdır? Emedur fitil verdiler onuda kullanırken içim rahat hiç değil😒benm gbi olan varmı ? Ayrıca böbrek hastası olduğum için doktorlar çok üstüme düşüyor böbreklerim susuz kalmasın die.emedur fitil kullanan varmı cvppp lütfenn😪😪😪

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım gebelikte kullanılan fitiller var bebeğe etki etmeyen, dr bi etkisi olsaydı vermezdi, içini rahat tuut lütfen , dr un bebeğine zarar verecek seyler kullandrmaz zaten

bekliyorum ben tatlım dünkü ölçümden sora mecburum yani kafama takılan gece çiğnediğim sakız ve aldığım 1 yudum su

canım sudan bişey olmaz. sakız da şekersizdir zaten büyük ihtimal. artık sakızlar genelde tatlandırıcılı. inş bi dahakine normal aralıkta çıkar

Arkadaşlar benim başım açlıkla belada....yemek yiyorum, bi saat geçmeden midem kazınmaya başlıyo..akşam iki kez yemek yedim, saat 10 da yine deli gibi acıkmıştım....iştahım da yok aslında bulantı nedeniyle ama çok acıkıyorum...bu kadarı fazla sanki...siz ne durumdasınız?

yok canım ya baya geçmiş üstünden bişey olacağını sanmıyorum endişe etme.benim gibi değil en azından ben yarım saat öncesi bilmeden atmıştım ağzma.doktorunada sorarsın için daha rahat eder

canım sudan bişey olmaz. sakız da şekersizdir zaten büyük ihtimal. artık sakızlar genelde tatlandırıcılı. inş bi dahakine normal aralıkta çıkar
inşallah canım çok sağol evet sakız şekersizdi ben yinede dün uyuduğum saatten 8 saat sayıp öyle vericem kanı 3 de uyumuştum 11 de vericem

yok canım ya baya geçmiş üstünden bişey olacağını sanmıyorum endişe etme.benim gibi değil en azından ben yarım saat öncesi bilmeden atmıştım ağzma.doktorunada sorarsın için daha rahat eder
evet tatlım kan alınmadan öncede sorucam zaten sizede çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Kilolu olduğunu söylediğin için normalde duyulur karından

Normalde karından duyulur canım, karın bölgen aşırı yağlıysa duyamayabilir, alttan bakar..

Yok canım bende cok kiloluyum ben 6+5te kalp atısını duydum kiloyla bi alakası oldugunu dusunmuyrm o yuzden ama herkes aynı tarihte duyacak diyede bişey yok rahat ol..

Onun kiloyla alakasi yok bence ben fazla kilolu degilim ama 6+3 te karindan goremedi cok geride kese dedi alttan bakti.ama simdi normale gelmis karindan hareket ettigini bile gorduk sukurler olsun...

Canım ben 8+1 ken gittim ve alttan muayne oldum 13+1 de gıdecem bakalım o zaman nasıl olcak ???
kızlar cevaplarınız için çok teşekkürler açlık kan şekerine takıldığım için yazamadım dün karından gördük çok şükür:nazar::nazar::nazar: hatta sesini bile dinletti doktorumuz:nazar::nazar::nazar: Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 8+2 olmuşuz ölçüme göre

aynen bide böle cekemeyenler varya o bebek olamaz kilodur demiyomu:s kilo ayni halbuki aman bosver rahat rahat giyinin kizlar bebege zarar yoksaa.. ben HM den aldim bedenleri daha kücük orann
ben ikinci bebeğim olmasına rağmen gayet zayıf hamile kaldım ve gram göbeğim yoktu..ilk doğumumda aldığım tüm kiloları ve hatta fazlasını vermiştim...buna rağmen bana da 'o göbek değil kilodur' diyolar, yuhh diyorum...yahu ben küt diye mi kilo aldım , hem de sadece göbekten

Kizlar sizdede oluyomu surekli aclik hissi gibi midede kazinma ezilme yanma sadece bendemi oluyo anlamadim.yemek yiyorum az yiyebiliyorum zaten 1 saat sonra tekrar o bosluk duygusu biseyler daha yiyorum geciyo yine basliyo

Arkadaşlar benim başım açlıkla belada....yemek yiyorum, bi saat geçmeden midem kazınmaya başlıyo..akşam iki kez yemek yedim, saat 10 da yine deli gibi acıkmıştım....iştahım da yok aslında bulantı nedeniyle ama çok acıkıyorum...bu kadarı fazla sanki...siz ne durumdasınız?

Sürekli bir açlık hissi. Ama yemek görünce gidiyor. Öyle ciddi bir bulantım da yok ama yemek kokusunu aldığım an tüm iştah kapanıyor. Ben de artık meyve, salatalık, domates, yeşillik yiyorum. Sadece öğle rahat yiyebiliyorum.

o kadar haklısınki bizim ciğerimiz böle yandı ailelerini düşünemiyorum bile

bende kendimi ailelerin yerine koymaya çalıştımda o bile zor.koyamadım...akşam eşim hasta yatıyo diye üzülüyodum sonra baktım en azından yanımda sağ salim yatıyo.o aileler keşke bizimde öyle olaydı demezler miydi.sabah kadar gözü yaşlı beklediler.zaten eşime baktıkça ağlayasım geldi.hayatta kimin başına ne geleceği belli değil.ALLAH anne babamızı eşimizi yavrularımızı korusun inşallah..

bide o nankörlük var evet... okusalardı madene girmeyebilirlerdi doğru.keşke okumuş olanlarda gerekli güvenlik önlemlerini alsalarmışta oturdukları koltukların hakkını verselermiş...aileleride yakmasalarmış... azönce haberlerde gördüm ki taşeronlaşmaya başladıktan sonra sayı o kadar artmış ki.. ve almanyayla kıyasladılar http://i.posta.com.tr/editor/ER/2014/05/14/fft31_mf4937350.Jpeg o kaybedilen ÜÇ İŞÇİden sonra almanya 2018 itibariyle ocaklarını tamamen kapatmaya karar vermiş.ya bizim gidenlerimiz.. giden gidiyor kalan sağlarla devam ...evlatlarımızı okutalım hakkını verebilecekleri yüksek mevkilere getirelim.okumadıda madende öldü diye sakız etmeyelim daha şimdiden kıyamadığımız yavrularımızı ... çok doluyum ya geçmiyo ne desem ne yazsam .. üzülerek söylüyorum kalanlarında bu saatten sonra sağ çıkacağını sanmıyorum ne yazık ki... yangında hala devam ediyomuş zaten ..

bu konuda bende çok üzgünüm gözyaşlarımı tutamıyorum. ve bu konuda söylenebilecek tek kelime bulamıyorum.bu ülkemize düşen son ateş olur inşallah.

Kızlar size bi sorum olcak yaklaşık 11 haftalık hamileyim felaket şişkinliğim var gaz proplemimden özellikle akşama doğru daha çok şişiyorum hala mide bulantılarım devam ediyo fakat doktorum hiç bi ilaç vermedi bana gazdan dolayı bebeği son kontrolde zor gördü göremedi gibi ama ne bulantılarım için ne de gazım için hiç bi ilaç vermedi bana verdiği tek ilaç provit c diye bi vitamin ilacı ki bnm b12 vitamini eksikliğimin fazla olmasına rağmen aklım karıstı doktorumu da sevdim ama sizce değiştirmeli miyim ?

herşey için ilaç almaya kalkarsak sonu gelmez ki bunun. yediğine içtiğine dikkat etmen gerekiyo araştırıp okumadan yeme hiçbişeyi. benimde son kontrolümde aynı sorunu yaşadık senle benim dr um da vermedi ilaç . çoğu kişinin bulantısı devam ediyo doğal bunlar

aynen bende yaşıyorum onu. başlarda hemen koşardım mutfağa ama midemi alıştırdım artık yemiyorum bi süre sonra duruyo kazınma.çünkü geç vakit ve ya akşam yemeğinde çok yediğimde mutlaka çıkarıyorum ve midem acayip rahatsız oluyo . yemezsem rahatım

canim yumurtalarinda guzel gelismis insallah cifter cifter alirsin kucagina, benim hamilelik cok zor geciyor, bulantilarim cok fazla onun disinda kafayi kaldiramiyorum surekli bir uyku hali, halsizlik anlıyacagin zor geciyor neyse sağlikla kucagimiza alalimda önemli degil, igneden 12 gun sonrami test yapicaksın? Güzel haberlerini bekliyorum cnm..

AYYY CANIM YAA ALLAH YARDIMCIN OLSUN GUC KUVVET VERSIN SANAAA :KK9: KENDINE VE MERCIMEGIMIZE IYI BAK :emir_bebek::nazar::KK49::nazar:
ISTE BENDE ONU SORUCAKTIM BEN SIMDI NE ZAMAN TEST YAPIYIM BABYLOVE ??? KIMISI YANILTIYOR DIYOR KIMISI ERKENDEN GORUYOR .. BEN IGNEMI AYIN 07 SINDE OLMUSTUM .. SEN NE DERSIN ???:KK34:

bende kendimi ailelerin yerine koymaya çalıştımda o bile zor.koyamadım...akşam eşim hasta yatıyo diye üzülüyodum sonra baktım en azından yanımda sağ salim yatıyo.o aileler keşke bizimde öyle olaydı demezler miydi.sabah kadar gözü yaşlı beklediler.zaten eşime baktıkça ağlayasım geldi.hayatta kimin başına ne geleceği belli değil.allah anne babamızı eşimizi yavrularımızı korusun inşallah..

amin cümlemizi inşallah

X