2014 Aralık Anneleri

canım aslında bizim vücudumuz için bir tek folik asit besinler yoluyla yetmediğinden takviye gerekiyormuş. vitaminler zaten vücutta depolanmıyormuş. yani günlük sebze meyveler zaten o ihtiyacımızı karşılıyor. o yüzden sen tüm yararlı şeylerden yemeye çalış, folik asiti de alıyoruz zaten, diğerlerini dert etme :)

Anladım canım inşallah vitaminleri alır bizden bizim susamcıklar:)) Ben tiroid hastasıyım biraz endişeliyim ama bu hastalıkla sağlıklı doğum yapan örnekleri duyunca kendi kendime yaptığımı fark ediyorum..Allahın izniyle tüm vitaminleri alarak doğsun sıpalar:)) :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yanimda olsan seni operdim inan :)))) rahatladim bi anda. belki biraz daha büyük olsa sıkıntı olur ama daha çok kucuk, insaAllah sıkı sıkı tutunmuştur bana :) abimin düğünü için gidiyorum ben de, zorunlu bi hal biraz da :)

canım içini rahat tut Allah a emanet et , meleğin sana sıkıca tutundumu Allah ın izniyle bişe olmaz. olumsuz düşünme sakın ama kendini sakın yorma orda bide oynama sakın tehlikeli. ben düşük yasadım dikkatsizliğimde vesilesi oldu 8 9 saatlik yola çıktım düğünde oynadım kurt döktüm eve geldim dikkatsizliğe devam ve meleğim gitti.6 haftalıkken . sen düğüne git sakın oynama orda da kendin sakın yorma eve de gel sadece dinlen ilk 3 ay cok ama cok önemli.

benim de rahmim kalp seklinde :eek: bi zar gibi bisey varmis o yuzden öyleymiş sekli. bir suru hastanede bakildi. en son kurul 3 den fazla dusuk yapmazsam, ameliyata gerek olmadigina karar verdi. bi kere düşük yapmistim arastirdiklarinda. bi kere doğuma uç gün kala bebeğimi kaybettim. ama onun sebebi kordon dugumlenmesiydi. yani düşük yapmadan Allaha şükür iki çocuk buyuttum karnimda Allahin izniyle. insaAllah sen de sorun yasamazsin

İnsallah dualarinizi bekliyorum. Sezeryanlami normal dogumlami oldu sizinki? Suan cok dikkat ediyorum hala geliyor kahve akintim sizdede olmusmuydu ?

canım içini rahat tut Allah a emanet et , meleğin sana sıkıca tutundumu Allah ın izniyle bişe olmaz. olumsuz düşünme sakın ama kendini sakın yorma orda bide oynama sakın tehlikeli. ben düşük yasadım dikkatsizliğimde vesilesi oldu 8 9 saatlik yola çıktım düğünde oynadım kurt döktüm eve geldim dikkatsizliğe devam ve meleğim gitti.6 haftalıkken . sen düğüne git sakın oynama orda da kendin sakın yorma eve de gel sadece dinlen ilk 3 ay cok ama cok önemli.

düğünde oynamam ya da az oynarim da, anneme yardim etmek istiyodum :KK43: temizlik falan, misafirler çok olacak. bulanti ve agrilarla ne kadar olur ve kotu bisey olurmu düşüncesi yoruyo insani

İnsallah dualarinizi bekliyorum. Sezeryanlami normal dogumlami oldu sizinki? Suan cok dikkat ediyorum hala geliyor kahve akintim sizdede olmusmuydu ?

normal doğum yaptim ikisini de, olu bebeğimin dogumu bile normal oldu Allahima şükürler olsun :KK43: 3 yasinda kizin var simdi şükürler olsun :)

gözünüz aydin cnm :KK16: kac haftaliksin ve kesen kac cm di?

Tesekkurler canim Sat Martin 10 6+5 olduk. 7. Hafta icindeyim dün duyduk kese dr soylemedi ama ilk baktigimiz zaman 9,7 mm bir sey yazidou dünde ultrasyon kağıdının kenarinda 5,6 mm bunlar mi ki acaba bilmiyorum canim. Senin kac haftalik yumurcak :)

Olsun git canım o nokta kadar kesecik de çok mutlu ediyor insanı:) sanırım hamileliğin en sıkıcı dönemleri ilk dönemleri:what:.
bebeği hissedemiyoruz bari gidince görsek o da yok sadece kese var göze görünen kalp atışı desen 7. Haftayı bekletiyor o da...say say gün geçmiyor son Dr. Kontrolümden bugüne 4 gün geçmiş sadece bana 4 hafta gibi geçti..bi duysaydık bizde miniklerimizin kalp atışlarını Allahın izniyle..
Bir de tekrar ta 7 mayısta çağırdı Dr beni...bekle bekleyebilirsen 7 mayısın gelmesini:)

:))) Gtisek de gitmesek de bekliyoruz değişen bir şey olmuyor.. 8. haftada giderim artık.. Kalp sesini de duymuş olurum bari. 1 hafta bekleyen 1 hafta daha bekler:))

işte o yüzden ben doktora sormadan gittim :) 5+4tü benim de dün. o küçücük keseciği gördük biz de :) 2 mayısta ben de gidicem tekrar :) inşallah güzel haberlerle döneriz canım :)

Umarım canım.. :nazar:

yok canım ya eşim cumartesi gidelim dedi tam 6 haftalık olsun dedi . dün hastaneyi aradım doktorumun randevuları dolu kaldıkmı ortada:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: herşeyin hayırlısı dedik . daha 1 hafta daha bekleyelim karından duyalım dedik herseferin de alttan olmuyo yaaa endişe ediyorum zarar vermesinden . 7 haftamda gideceğim inşallah. sen naptın ne düşünüyon ne zaman gitcen:18::18::18:

Daha iyi canım şu an gitsen de belki de görünmeyecek, görünse de nokta kadar bi rşey görünecek.. Az daha sabır..

Tesekkurler canim Sat Martin 10 6+5 olduk. 7. Hafta icindeyim dün duyduk kese dr soylemedi ama ilk baktigimiz zaman 9,7 mm bir sey yazidou dünde ultrasyon kağıdının kenarinda 5,6 mm bunlar mi ki acaba bilmiyorum canim. Senin kac haftalik yumurcak :)

Kuzum bende 6+0bende carsamba gunu gidecem inşallah duyarim bende cok korkuyorum ya bi olumsuzluk olursa diye :18::18::18:

Arkadaşlar merhaba bende burdan hamile olduğumu duyurmuştum ilk muayenem salı günü ama ben pek belirti yaşamıyorum arada jasıklarım ağrıyodu göğüslerim şişmişti ve uyku hali vardı şimdi hafif uyku hali dışında bişey hissetmiyorum ilk bebeğimi düşük yaptım endişeleniyorum nolur banavyardım edin yine mi sorun var yoksa :KK5:

Arkadaşlar merhaba bende burdan hamile olduğumu duyurmuştum ilk muayenem salı günü ama ben pek belirti yaşamıyorum arada jasıklarım ağrıyodu göğüslerim şişmişti ve uyku hali vardı şimdi hafif uyku hali dışında bişey hissetmiyorum ilk bebeğimi düşük yaptım endişeleniyorum nolur banavyardım edin yine mi sorun var yoksa :KK5:
Endişe etme tatlım..her kesde belirti olmaya biliyor..benim belirtiler 10 haftalıkken başlar..sıkma canın.her şey yolunda Allahın izni ile

pomak gebelik kesenin boyutu o ama karından gözükmesi için 4 5 haftalık olmasıı lazım nasıl iş anlamadım . benim kağıtta kaç haftalık olduğu yazıyo ya bi incele bakki yazıyo mu

ya bende anlamadım.ısrarla sordum kaç haftalık oluyo die. doktorda 15 20 gün dedi. :KK49:aradan biraz geçti yine soruyorm ne kadarlık oluyo yani die. 15 20 gün önce olmuş diyor. yani 4 haftalık falan demek oluyomuş canım.burdan sordum bende arkadaşlar öle cvp verdiler. ya renkli ultrasondu belki ondan görünmüştür karından.3 boyutlu falan herhalde. :KK9: hatta önce karından bakalım dedi görmessek alttan bakarız dedi vee bücürük göründü karından. :KK16:

kizlar acil bi sorum var. lütfen cevap verin. 5-6 haftalıkken yolculuğa cikma konusunda fikri olan var mi? doktoru bisey söyleyen? biz su an yola ciktik, 7 saat sürecek araba yolculuğu. bisey olur mu acaba, dun doktor bisey demedi ama

Bu sorunun yakin takipçisi olayim...benimde evim 7-8 saat uzaklıkta arabaylami gitsem ucaklami gitsem karar veremiyorum uçakla gidersem 1.5 saatlik araba yolculuğu yapivam sadece ama uçak zararlimi bilmiyorum

Bu sorunun yakin takipçisi olayim...benimde evim 7-8 saat uzaklıkta arabaylami gitsem ucaklami gitsem karar veremiyorum uçakla gidersem 1.5 saatlik araba yolculuğu yapivam sadece ama uçak zararlimi bilmiyorum

uçak son aylarda zararli, zaten 28 haftadan sonrasini almiyolardi sanirim. yanlis hatirlamiyosam. ama araba içinde sadece son aylarda zararli demis doktor. simdi yoldayiz biz. karnim agriyor ama evde agriyordu ayni duzeyde

bende aralık annesi olucam inşallaaahhh :) kızlar kalp atışını kaç haftalıkken duydunuz benim sat 20 mart

Canim hic canini sıkma. Herkeste her hamilelikte farkli oluyor belirtiler. Benim iki yasinda bir kizim var ama ona hamileyken bas dönmesi kasik agrisi hic yasamadim. Sadece halsizlik var di. o yuzden hic strese sokma kendini. Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin

X