2014 Aralık Anneleri

Aranizda bas agrisi ceken var mii :KK43: tek tarafli bas agrim var ve uyusam da gecmio :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Geçen akşam bende de vardı bas agrısı tatlım. Basımın sol tarafı catlayacak sandım agrıdan resmen. İlaç da alamadım ama patates sür demişlerdi. Nişastadan sanırım alıyo agrıyı...

Baş ağrısı bende yok.ama kafaml kaldiramiyorum bu gün. Acaip baş dönmem var..oda sanirim oruçluyum bu gün ondan..

Kalp çarpintisi olan var mi? 2-3 gündür ara ara kalbim sanki yerinden firlayacakmis gibi carpiyor cok kısa sürüyor , eğer devam ederse doktora soracagim

Kalp çarpintisi olan var mi? 2-3 gündür ara ara kalbim sanki yerinden firlayacakmis gibi carpiyor cok kısa sürüyor , eğer devam ederse doktora soracagim

Canım var özellikle eğildiğim zaman namazda fln aşırı oluyor normalmiş sordum Ben endişelenme canım:KK66:
Ben daha önceden tiroidten kaynaklanan kalp çarpıntısı için tedavi olmuştum yine öyle sandım korktum ama gebelikte olurmuş tahlileer normal çıktı şükür...hatta son aylar iyice artarmış:)

Son düzenleme:
Himmmm Tiroid var bende onun icin ilac kullaniyorum onunla ilgilide olabilir demek, cvp icin tskler....

Kuzum bende 6+0bende carsamba gunu gidecem inşallah duyarim bende cok korkuyorum ya bi olumsuzluk olursa diye :18::18::18:

Canim icini rahat tut valla ben bile hamile olduguma ilk sevinemedim. Suphelerim ; dis gebelik ,ya kese gözükmezse ya kalp atisi derken Allah a cok şükür kalp atışıni duyduk. Ama gene korkuyorum. RABBIM sağlıkla kucagimiza nasip etsin hep bor acabalar olucak 9 ay boyunca onu anladim.

Canim ben 4+6 da gittim dr a kan testine 1240 cikti bhcg pzt tekrar gidicem 2 ye katliyomu die bakalim tedbir olsun dedi bugun5+1 deyim Allahim bagişlasin bize :nazar: :) sen naptin gittinmi dr a

ben salı günü gittim 1300 lerdeydi canım perşembe yine çağırdı katlıyo mu diye 3900 çıktı.dr çok iyi dedi.rahim kalınlığıda iyi dedi.prolaktin 26 çıktı.işte tek sorun tsh :/ 2.50 nin altında olması gerekirken benim 3.50 ... bu çarşamba yine doktordayım.inşallah seninde değerin katlarrr :) ama zaten sorun olsa ilk değerler böyle 1000 lerde çıkmazdı.benim ilki dış gebelik olmuştu ve beta hcg 7.5 la başlamıştı 10 günlük adet gecikmemde.şimdi 3 günlük gecikmede 1300 küsür çıktı..

ben salı günü gittim 1300 lerdeydi canım perşembe yine çağırdı katlıyo mu diye 3900 çıktı.dr çok iyi dedi.rahim kalınlığıda iyi dedi.prolaktin 26 çıktı.işte tek sorun tsh :/ 2.50 nin altında olması gerekirken benim 3.50 ... bu çarşamba yine doktordayım.inşallah seninde değerin katlarrr :) ama zaten sorun olsa ilk değerler böyle 1000 lerde çıkmazdı.benim ilki dış gebelik olmuştu ve beta hcg 7.5 la başlamıştı 10 günlük adet gecikmemde.şimdi 3 günlük gecikmede 1300 küsür çıktı..
Sana bisi diyimmi aslinda ayni gidiyoruz bende persembe sabahi verdim kan 1240 adettede aramizda 1 gun var ölede 1 gun gecmis oluyo ins sorunsuz olur herseyimiz bende 8 aylik ewliyim subat 21 de 7 haftalikken düsük yaptim kurtaj oldum hastanede yattim adetimden 23 gun gecmisti betam 947 di bebek yoktu kese 4mm di oda vaginal ultrasondan anca cikiyodu ve ilk hamileligimdi suanki endisemi yasayanlar bilir anca Allahim yardimcimiz olsun bol bol dua edelim

Son düzenleme:
Kizlar ayrintili kan testi yapildi mi size ozellikle kalp atisi duyanlar?
Demirdi vitamindi Toxoplazma vs.. bakiliyor kandan.
Benim doktor kalp atisindan sonra yapicaz kan testlerini dedi.

evet ben kalp atışından sonra yaptırdım herşey normal çıktı

Canim icini rahat tut valla ben bile hamile olduguma ilk sevinemedim. Suphelerim ; dis gebelik ,ya kese gözükmezse ya kalp atisi derken Allah a cok şükür kalp atışıni duyduk. Ama gene korkuyorum. RABBIM sağlıkla kucagimiza nasip etsin hep bor acabalar olucak 9 ay boyunca onu anladim.

risk hiç bitmiyor dün kalp atışını duyduk doktor bundan sonra 15 günde bir geleceksiniz dedi çünkü kalbi atıyor kontrol edeceğiz ne olur ne olmaz kalbi durabilir herşey olabilir dedi

Evet asyacim ben de pitpitlarimizi sali gunu duydum 6mayista randevumuz var tekrar :) yalniz bugun benim bel boslugumda ilginc gerilmeler var.bobrekte deil ama on tarafta midenin yan taraflarinda..cok ilginc neden olabilir acaba :eek:

Kizlaaar ev tasiyorum belim agriyo cok yoruldum hic bise yapmadim gorunuste ama sabah 7den beri ayaktayim :KK43:

Sana bisi diyimmi aslinda ayni gidiyoruz bende persembe sabahi verdim kan 1240 adettede aramizda 1 gun var ölede 1 gun gecmis oluyo ins sorunsuz olur herseyimiz bende 8 aylik ewliyim subat 21 de 7 haftalikken düsük yaptim kurtaj oldum hastanede yattim adetimden 23 gun gecmisti betam 947 di bebek yoktu kese 4mm di oda vaginal ultrasondan anca cikiyodu ve ilk hamileligimdi suanki endisemi yasayanlar bilir anca Allahim yardimcimiz olsun bol bol dua edelim

amin canımm hepimizin yardımcısı olsun inşllah .. kötü günleri atlattık öyle düşünelim.gzel düşünelim gzl şeyler yaşayalım :) sen nerelisin bu arada

amin canımm hepimizin yardımcısı olsun inşllah .. kötü günleri atlattık öyle düşünelim.gzel düşünelim gzl şeyler yaşayalım :) sen nerelisin bu arada

Adanaliyim ama esim ankarali suan ankaradayim kecioren incirli de etlik zubeyde hanim kadin dogum hastanesine gidiyorum yeniyim ankarada hastane bilgim yok adanadaki özeller burda var ama yerleri cok uzakmis kafam cok karisik dr hastane konusunda

X