2014 Aralık Anneleri

Ama biz kesemizi gördüüüüük:nazar::nazar::KK9::KK9::KK9: erken mi değil mi gitsem mi gitmesem mi derken dün doktorun yanında buldum kendimi :) ya görünmezse henüz diye çok kaygılıydım. çok şükür görebildik. minişimin kesesi 7 mm. 6. haftadayım sat.a göre ama doktor biraz geç yumurtlamışsın dedi. zaten kan değerlerim de onu gösteriyordu. şimdi sıra geldi miniğimin pıt pıtlarını duymaya. haftaya tekrar çağırdı doktor. gelince gene acelecilik ettik. ailelere verdik müjdeyi. eşim beklemekten yanaydı da ben dayanamadım. şimdide akşamdan beri erken davrandık söylemekle iyi etmedik diye sayıklayarak beni strese sokuyor farkında değil. Allahın izniyle her şeyin yolunda gittiğine inanmak, içimi rahat tutmak istiyorum ama o endişeyi de saldı içime bir kere :KK43:

Canim ben de sata göre 6+1 de kesemi gordugumde 7, 6mm idi.
Ben asilama oldugum icin ne zaman yumurtladim biliyorum 2 mart son adet 19 martta ise yumurtlamam oldu.
Sanirim benim bebis de haftasina gore biraz küçük geç dollenme oldugu icin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar yaa bisi sorcamm..bazen hic bisi hissetmediginiz oluo mu :) yani kasilmalar ya da bulantilar vs? Acaba bisi mi oldu die dusundugunuz oluo mu?sadece ben mi ole hissediorum :)

Oluyor canım olmaz mı.. Daha mm. boyutlardalar çok normal..

Ama biz kesemizi gördüüüüük:nazar::nazar::KK9::KK9::KK9: erken mi değil mi gitsem mi gitmesem mi derken dün doktorun yanında buldum kendimi :) ya görünmezse henüz diye çok kaygılıydım. çok şükür görebildik. minişimin kesesi 7 mm. 6. haftadayım sat.a göre ama doktor biraz geç yumurtlamışsın dedi. zaten kan değerlerim de onu gösteriyordu. şimdi sıra geldi miniğimin pıt pıtlarını duymaya. haftaya tekrar çağırdı doktor. gelince gene acelecilik ettik. ailelere verdik müjdeyi. eşim beklemekten yanaydı da ben dayanamadım. şimdide akşamdan beri erken davrandık söylemekle iyi etmedik diye sayıklayarak beni strese sokuyor farkında değil. Allahın izniyle her şeyin yolunda gittiğine inanmak, içimi rahat tutmak istiyorum ama o endişeyi de saldı içime bir kere :KK43:

:nazar: Ay sevsinler o keseciği..

Ya sanki cok geriden geliyorum gibi.
Bircok kisi 7 haftada koca bir kese görüp ve kalp atisi duyuyor.
Ben ancak 9. Haftada kalp atisi duyabilicem inşallah.
Ben 7+1 de 13,2 mm kese gördüm. Cogu bu haftada kalp atisi duymus.
Ne biliyim korkuyorum bir sıkıntı cikacak diye.

Endişe edecek hiçbir şey yok.. Herkeste gelişim farklıdır çok normal..

Şanslısın o zaman dert etme keyfine bak ..:))

Aynen canım belim ağrıyor benim de, ara sıra da karnım.. Kasık ağrım yok hiç.

Ohh iyi bari benim de içime su serpildi şimdi :))) Seninle aramızda 1 gün var. Yarın ben de gideyim diyorum bakalım ne olacak . Yarın 5+2 oluyorum. Her gece yarın gidicem diye niyetleniyorum var ya.. Bu gidişle kalp atışlarını duymaya gidersem şaşırmam yani..

Gayet normal canım endişelenme..

Aslinda doktorum da gayet normal diyor ama gel de bana anlat.
Tedavi bebegi benim ki 1 yildir uğraşıyoruz.
Rabbim korusun melegimi. Bir sey olacak diye odum kopuyor.

Endişe edecek hiçbir şey yok.. Herkeste gelişim farklıdır çok normal..

Sağol canim yaa aslinda haklisin tabi.
Karşılaştırma yapmamak lazim herkesin gelisimi farklidir tabi.
Ama elimde olmadan endişeleniyorum.
Allah hepimizin bebeklerini korusun.

Günaydin kizlar bu sabah oldukca erken kalktim 6 dan beri uyanikim ne varsa sanki sabahin kòrúnde uyanacak, benimde dr randevum bugundu ama bugun esimin nobeti oldugundan malesef gidemiycem artik hafta ici birgun giderim. Bu arada uzun zamandan sonra ilk defa dun ve bugun kahvalti yapmanin mutlulugunu yasiyorum. Simit kasar ve zeytin iyi geldi. En azindan midemi bulandirmadi yoksa bu mide bulantisi gunlerdir kabusum olmustu

Son düzenleme:
Kızlar az önce doktorumu aradım. Bugün 5+2 oldum geleyim mi diye.. Daha çok erken şu an küçücük bir kescik görünür ya da görünmez, 2 Mayıs'ta gel en erken dedi.. 1 hafta daha bekleyeceğim yanicim.. Şu ilk aylardaki beklemeler çok sıkıcı yaa..

canım tebrik ederim ben de senin gibi hemen söyledim aileme eşimde söyledi ailesine ama onları uyardık sizden başka şimdilik kimse bilmesin diye dün kalp atımını duyduk ondan sonra biraz daha yakın çevreye duyurduk :KK1: kısmetse 3. aydan sonra artık herkese duyururuz. Anlıyorum seni insan heyecanını paylaşmadan duramıyor.

oyyy siz kalp atışını da duymuşsunuz, darısı başımıza :) siz ne güzel kontrollü davranmışsınız. bizim müjde işi kontrolden çıktı. kardeşimi aradım az önce şimdilik başka kimseye duyurmayın diye artık çok geç dedi :)

Canim ben de sata göre 6+1 de kesemi gordugumde 7, 6mm idi.
Ben asilama oldugum icin ne zaman yumurtladim biliyorum 2 mart son adet 19 martta ise yumurtlamam oldu.
Sanirim benim bebis de haftasina gore biraz küçük geç dollenme oldugu icin.

sağlıklı olsunlar da varsın geriden takip etsin birazcık nolcak :) sen kalp atışlarını duyabildin mi canım?

Kızlar az önce doktorumu aradım. Bugün 5+2 oldum geleyim mi diye.. Daha çok erken şu an küçücük bir kescik görünür ya da görünmez, 2 Mayıs'ta gel en erken dedi.. 1 hafta daha bekleyeceğim yanicim.. Şu ilk aylardaki beklemeler çok sıkıcı yaa..

Olsun git canım o nokta kadar kesecik de çok mutlu ediyor insanı:) sanırım hamileliğin en sıkıcı dönemleri ilk dönemleri:what:.
bebeği hissedemiyoruz bari gidince görsek o da yok sadece kese var göze görünen kalp atışı desen 7. Haftayı bekletiyor o da...say say gün geçmiyor son Dr. Kontrolümden bugüne 4 gün geçmiş sadece bana 4 hafta gibi geçti..bi duysaydık bizde miniklerimizin kalp atışlarını Allahın izniyle..
Bir de tekrar ta 7 mayısta çağırdı Dr beni...bekle bekleyebilirsen 7 mayısın gelmesini:)

Son düzenleme:
ben demır ılacı kullanmıorumkı uan sadece folık asıt ve vıtamın alıorum off yaa canım skıldı acaba mıde kanamaımı gecırıorum:KK43:(

saçmalama sadece vitamin ilacı yapıyo emin ol doktorunu ara sor reçeteyi oku . demir ilacı kan ilacı bunlar yapıyor demekki bazı vitaminlerde yapıyo vitamini 2 gün bırak düzeldiğini görürsün:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

işte o yüzden ben doktora sormadan gittim :) 5+4tü benim de dün. o küçücük keseciği gördük biz de :) 2 mayısta ben de gidicem tekrar :) inşallah güzel haberlerle döneriz canım :)

oyyy siz kalp atışını da duymuşsunuz, darısı başımıza :) siz ne güzel kontrollü davranmışsınız. bizim müjde işi kontrolden çıktı. kardeşimi aradım az önce şimdilik başka kimseye duyurmayın diye artık çok geç dedi :)

Ooooo ben de herkeslere müjdeledim sabırsız bi insanım hele ki böylesine güzel bi haber nasıl sabırla tutulur:) Rabbim inşallah sağlıklıca kucağımıza almayı da nasip eder :)

Ooooo ben de herkeslere müjdeledim sabırsız bi insanım hele ki böylesine güzel bi haber nasıl sabırla tutulur:) Rabbim inşallah sağlıklıca kucağımıza almayı da nasip eder :)

amin canım:) vallahi benim için de öyle:KK1::KK1: Allahım nazarlardan korusun bebişlerimizi :nazar::nazar::nazar:

Kızlar bir çoğunuz vitamin alıyorsunuz ben 5+4 üm bugün dr bana vermedi vitamin fln? Sadece gebelikten 2 ay önce folikasit başlamıştı ona devam dedi kafam karıştı:what::what:

sağlıklı olsunlar da varsın geriden takip etsin birazcık nolcak :) sen kalp atışlarını duyabildin mi canım?

Yok canim duymadim. 25 mm olsun kesemiz kalp atisini duyariz dedi doktorum.
3 mayista gidicem. Inşallah duyariz.

X