2014 agustostan eylule terfi edip eylul ekim kasim farketmez hala bomba gibi umutlarl

Canlarim şimdi dr. bAna adetmin ilk gününü dunden hesapladı akşam kanama oldu diye 12 , gün gel dedi pazara geliyor galiba ilk günü saymadan mi hesap yapayim ki 6 ağustos u sayarsam pazar saymazsam pazartesi offff of :KK43:( ne zormus kardeşim bnm ilk bebisim ilk ay geldi bu ne böyle

ben sonucu aldım tatlım negatif takip e başladık bakalım hayirlisi bende eylül e terfi ettim sen sakin pesimden gelme

Hiic niyetim yok zaten.
Ben bu ay son noktayi koyucam allahin izniyle. Insallah rabbim bekleyen herkese versin. Snnkide onumuzdeki ay gelir ins

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ne guzel.keske bende boyle umutlu olabilsem. Dun klomene basladim.yinede umutsuzum.

Allah'tan hicbizaman umudunuzu kesmeyin kizlar.
Bakin size bi hikaye anlatayim.
Bi kari-koca varmis yillardir cocuk istiyorlarmis olmuyormus.
Sonunda kadin artik o kadar yalvarmis yakarmis ki allah onu duymus bi melek gondermis.
Melek; sizin hicbi zaman bebeginiz olmicak, bosuna kendni heba etme, hayatina devam et demis.
Ama kadin yine de umidini kesmemis. Kari-koca allaha hep yalvarmis bebek istemis.
Sonunda rabbim onlara bi bebek vermis.
Melek sasirmis. Hani onlari bebegi olmicakti, sen bana oyle demistin demis.
Rabbim; sen bile benden umidini kestin ama onlar umidini kesmedi, hep dua etti bna secde etti. Benden umidini kesmeyeni bende daha fazla uzmedim demis...
Belki hatasi vardir hikayemin ama ozu bu. Sizde umidinizi kesmeyin kizlar. Hep dua edin. Rabbim ins hepimizd vericek...

Allah'tan hicbizaman umudunuzu kesmeyin kizlar.
Bakin size bi hikaye anlatayim.
Bi kari-koca varmis yillardir cocuk istiyorlarmis olmuyormus.
Sonunda kadin artik o kadar yalvarmis yakarmis ki allah onu duymus bi melek gondermis.
Melek; sizin hicbi zaman bebeginiz olmicak, bosuna kendni heba etme, hayatina devam et demis.
Ama kadin yine de umidini kesmemis. Kari-koca allaha hep yalvarmis bebek istemis.
Sonunda rabbim onlara bi bebek vermis.
Melek sasirmis. Hani onlari bebegi olmicakti, sen bana oyle demistin demis.
Rabbim; sen bile benden umidini kestin ama onlar umidini kesmedi, hep dua etti bna secde etti. Benden umidini kesmeyeni bende daha fazla uzmedim demis...
Belki hatasi vardir hikayemin ama ozu bu. Sizde umidinizi kesmeyin kizlar. Hep dua edin. Rabbim ins hepimizd vericek...

Cok guzel bi hikaye. Evet haklisin kesinlikle ama. Heray olan husran yikti artik beni. Surekli dr. Testler hsg simdi klomen olmazsa asilama falan. Yoruldugumu hissediyorum.

Cok guzel bi hikaye. Evet haklisin kesinlikle ama. Heray olan husran yikti artik beni. Surekli dr. Testler hsg simdi klomen olmazsa asilama falan. Yoruldugumu hissediyorum.

Evet zor bi surec, cok yipratici. Ama kac insan bu sureci bebek icin degilde yasamak icin veriyo onu dusun. Kanserden kurtulan var, bebegi annesi babasi olumle savasan var. Bence onlara nazaran iyi durumdayiz. Bunu dusun ve sukret. Emin ol daha guclu hissediceksin kendini. zira ben oyle yapiyorum. Hersey allah'tan gelio. O ol demeden hicbisi olmuyo. Ne yaparsak yapalim sadece kendimizi yipratiriz. Guclu olmak zorundayiz. Allah sabir versin hepimize...

Evet zor bi surec, cok yipratici. Ama kac insan bu sureci bebek icin degilde yasamak icin veriyo onu dusun. Kanserden kurtulan var, bebegi annesi babasi olumle savasan var. Bence onlara nazaran iyi durumdayiz. Bunu dusun ve sukret. Emin ol daha guclu hissediceksin kendini. zira ben oyle yapiyorum. Hersey allah'tan gelio. O ol demeden hicbisi olmuyo. Ne yaparsak yapalim sadece kendimizi yipratiriz. Guclu olmak zorundayiz. Allah sabir versin hepimize...

Haklisin cnm. Aminnn.hepimize sabir versin gercekten. Aynen oyle Rabbim ol dediginde olur. Bu yuzden akisina biraktim takmicam artik :KK66:

Ohooo neler olmusss neler arkadaslar benim bebegimin olma ihtimali yok dendi kisir dendi ama umutla yasadimm hamd olsun geldi kuzum...emin olun zamani var gelecekler tektek ayni ay olacak yada diledigimiz an olacak diye birsey yok Rabbim ol derse olur...ayrica Rabbim olmasina izin vermeyecegi seyi kulunun gonlune dua diye dusurmezmis

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Buarada bende insallah hamile kalacgim buayyyy kardelenim.senin yntemi uyguluy orum totem yaptim kesin gebe kalcammmm

Bende süt maydanz buharına otrcam incir havuc suyu iccem yumurtlama günlerinde enjektrle denycem kızlar bu ay olcam insallah 😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Bende süt maydanz buharına otrcam incir havuc suyu iccem yumurtlama günlerinde enjektrle denycem kızlar bu ay olcam insallah 😃

Yahu onu istiyomda esim yapmaz siringa isini sanki

Siringa dediginiz nedir kizlar nasil oluyor ?

Bi an sırınga diye cıktı agZmdan :) enjektör aslında ignesni cıkarp spermi temiz biyerden onunla cekiyorsnz ve bacaklar foraa hızlı bi seklde icinize sıkıyorsunuz

Bi an sırınga diye cıktı agZmdan :) enjektör aslında ignesni cıkarp spermi temiz biyerden onunla cekiyorsnz ve bacaklar foraa hızlı bi seklde icinize sıkıyorsunuz

Waoouuww cok mantiklii :)) ama bunu yaptirabilmekte mesele tabii :p

Ins bu ay snn ayin olacak kuzum :)

Buarada bende insallah hamile kalacgim buayyyy kardelenim.senin yntemi uyguluy orum totem yaptim kesin gebe kalcammmm

He ya soyle olun :))
Ben bu ay kessiin tutturucam.
Allahin izniyle yuzum gulecek bu ay :))
Snnde eylulde :KK66:)

Aa ben bunu ilk defa duyuyorum. Ama zaten erkekten ciktiginda da o hizla cikiyo. Ne farki var ki enjektor olunca?

Aa ben bunu ilk defa duyuyorum. Ama zaten erkekten ciktiginda da o hizla cikiyo. Ne farki var ki enjektor olunca?

Canım ben daha ilişkiye alısamadım acemilikle dısarı akabliyor bu yöntemle enjektrde havada oldgu icin hızlıca bastgnda baaya yol katedeblr :) ilk denemede hamile kalanlar varmıs burda okudum

Canım ben daha ilişkiye alısamadım acemilikle dısarı akabliyor bu yöntemle enjektrde havada oldgu icin hızlıca bastgnda baaya yol katedeblr :) ilk denemede hamile kalanlar varmıs burda okudum

Hmm anladim canim. Denemekte yarar var tabi bakarsin olur. Ins tutar :)

X