2014 agustostan eylule terfi edip eylul ekim kasim farketmez hala bomba gibi umutlarl

Gunaydin kizlaaarrr.
Hamileligimi ogrenmeye 10gun kaldi :))
Hamile olmasam bile bu heyecanu suan yasiyrm o yetiyo bna :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Noooldyuu ilknurrr catliycammm

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

ben sonucu aldım tatlım negatif takip e başladık bakalım hayirlisi bende eylül e terfi ettim sen sakin pesimden gelme

Ne guzel.keske bende boyle umutlu olabilsem. Dun klomene basladim.yinede umutsuzum.

Amin canım insaAllah çok sartlamadim kendimi rahat atlattım yoksa çok zoruma gidiyor. gerçi yine agresif im adamı azarlayip duruyorum :))) hehehe

Heheee kendimi gordum bi anda :))) bayan olarak o stresi heray biz yasiyoruz.azcik anlayisli olcaklar napalim. Valla bende artik sartlandirmiyorum.

Heheee kendimi gordum bi anda :))) bayan olarak o stresi heray biz yasiyoruz.azcik anlayisli olcaklar napalim. Valla bende artik sartlandirmiyorum.

anlayisli Allah tan sAbah aramış gittin mi diye bi güzel azarladim ben sana öğleden sonra demedim mi diye kapattım suratına kiyamam bi daha aradı yarım saat sonra :)) simartsin azcik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…