2014 agustostan eylule terfi edip eylul ekim kasim farketmez hala bomba gibi umutlarl

Prolaktin bendede biraz yuksek cikti.ama cok onemli degilmis o. İlacla duzeliyormus.ben simdi ilac kullaniyorum. İns duzelir seninde

ne kadar süre kullanman lazım teyzemin gelini bir buçuk yıl ilaçla tedavi olmuş.inş canım sağol daha bilmiorum ne kadar olduğunu inş geçmiştir

Hangi programı kullanıyorsnz telde ben regl icin orkid özel günleri kullanıyorm sadece

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Google playden indirdim takvim cok guzel.bir program

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

ne kadar süre kullanman lazım teyzemin gelini bir buçuk yıl ilaçla tedavi olmuş.inş canım sağol daha bilmiorum ne kadar olduğunu inş geçmiştir

Valla dr un bana verdigi ilacta 8 tane var.p.tesi ve persembe yarim yarim kullaniyorum.duzelene kadar kullancaz heralde. Benimde ilaclar bitince bakcak bakalim

Simdi hatunlar,benim 32 gunde bir olan reglim 28 gunde 1 ustelik en fazla 3 gun surmeye basladi 5 gunde ancak temizlenirken 3 gunde bitiyor...

Evet accicik genis tutalim dedimmn yoksa heray yeni topic tanisma telasi burda kaynastik birarada olalim dedik

İns tutar
Bende klomene yarin itibari ile basliyorum. Haftaya carsambada kontrolum var bakalim buyuycekmi yumurtalarim
Yeterki nasib etsin mevlam klomen yumurtayi bi guzel buyutuyoki oohh mis:))

Evet accicik genis tutalim dedimmn yoksa heray yeni topic tanisma telasi burda kaynastik birarada olalim dedik

Evet canim seni ve bir cok isimi animsiyorum zaten.. hani muhabbetimiz olmasadda takip ediyorum burda bulusmak kismetmis:))

Tatlim simdi baktim takvime 10 gun degil daha erken basla ben hep 15 ten sonra yumurtlrken gecen.ay 11 ve 12. Gunler yumurtladim 7.gun baslamisim

Ben bu ovu hesabina ilk basladigimda 18.Gunde yumurtladim sonra on birinci gune kadar dustu bu ay da on ucuncu gun akinti ve cift cizgi vardi . Yani bu duzensizlik midir anlamadim

Onu bende cozemedimmm malesef

Tatlim simdi baktim takvime 10 gun degil daha erken basla ben hep 15 ten sonra yumurtlrken gecen.ay 11 ve 12. Gunler yumurtladim 7.gun baslamisim

Zaten benim adet döngüsü 30dan 27 hatta 26ya düştü hemen adet bitince mi başlasam teste acaba en iyisi dediğin gibi 7de basliyim

Kızlar help me !!!!
Ben kırmızı kartı gördüm dedim ama yok hala bişey bi pembelik geldi gitti. yinemi kimyasal yaa ((Allah tan yarın ki dr . randevumu iptal etmedim bebis varsa da bişey olmamıştır demi

Kızlar help me !!!!
Ben kırmızı kartı gördüm dedim ama yok hala bişey bi pembelik geldi gitti. yinemi kimyasal yaa ((Allah tan yarın ki dr . randevumu iptal etmedim bebis varsa da bişey olmamıştır demi

Oncelikle hakkinda hayirli olsun
Yerlesme kanamasida olabilir. Kotu dusunup strese girme bence.demesi kolay bilirim ama kafani rahatlatmaya calis

kızlar merhaba ben bekarım ama adet düzensizliği için dr gittim tsh ve prolaktinim yüksek cıktı dostinex kullandım hazıranın 18inde ilaç bitti şimdi ağustosun 5 inde yani bugün tahlil yaptırdım prolaktinim normale dönmüş 138den 7ye düşmüş.ilacı bıraktıktan kaç ay sonra yükseliyo acaba yükselme ihtimali varmı tekrar ilacı bırakalı 1 buçuk ay fln oldu yükselmemiş ?

Kızlar help me !!!!

Olmamistir canim merak etme. Oturup kalkarken dikkat et sen yine de

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…