2014 agustostan eylule terfi edip eylul ekim kasim farketmez hala bomba gibi umutlarl

yok hayır siz yaşınızı sakıncası yoksa söyleyin ben bakıyım:) Siz bakarsanız da direk çin takvimi yazın yaşınıza +1 eklemeyi unutmayın yaşınızın bir üstü ağustos ayına bakın bende merakla bekliyorum :)

Neeeee 94 lü mü :)))) bende 84 lüyüm :) Bu yıl sadece Ocak ayı erkek diğer bütün aylar Kııııııııızzz :)))) İrem Eylül hoşgeliyo diyelim :)

Herkes şaşırıyor çok erken diyorlar bende cevap olarak hayat yaşamak için çok kısa diyorum gülüyorlar :) benim bebeklere çocuklara düşkünlüğüm ve becerim çoktur eşimde aynı şekilde oyüzden erken olsun dedik

Allah tamamına erdirsin canım.Genç anne olmak çok güzel birşey.Ben oğlumu kucağıma aldığımda 23 yaşındaydım.İlk sene her doktora götürdüğümde annesi nerde annesi gelsin diyorlardı.Nasıl sinir oluyordum.Bu sene bile oğlumun okulunda arkadaşları beni ablası sandılar çok güldük oğlumla.Şimdi ikinci bir bebişim daha olsun istiyorum.Allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin.

Çok teşekür ederim canım eminimki erken anne olmak dahada kefli bi durum Allah isteyen herkese nasip etsin

merhaba arkadaslar agustosdan itibaren bende korunmayı bıraktım...gecen ay olmadı 13.09 da adet oldum İNSALLAH ALLAHIM bu ay nasip eder....ha bendeki sorun ne zaman adet olcam onu bilmiyorum oglumu emzirdigim icin adetim düzensiz ilk adet 03,08 de oldum dogumdan sonra ve o ayda korunmayı bıraktım sonraki adet 13,09 da oldu baya gecikdi yani eski düzenim 28 veya 29 günde adet olurdum....hayırlısı bakalım insallah bu ay hepimize ugurlu gelir...

kizlarrrr merabaaa. ya ben de ilk kez bu ay agnucaston kullanmaya basladim. adetim hep duzensizdir. bugun 32.gunum ve hala adet olmadim..acaba agnucaston adet geciktirir mi yoksa hamile olabilir miyim. hicbir belirti de yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…