2014 agustostan eylule terfi edip eylul ekim kasim farketmez hala bomba gibi umutlarl

Bende burdayim kizlarrrr :)
Ama ben misafirim bu ayin 17sinde hamilelik haberini alacagim icin ins oylesine ugradim yaniniza :))

(Olumlu dusunursem olumlu olur die bende oyle dusunuyorum hihihi) bakarsiniz tutarrr :)) :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar yumurtalık takibine ne zaman başlıyorsunuz son çare yarın doktora gideceğim kırmızılar gelmedi diye gidecektim ama geldi :KK14:

Ama ben misafirim bu ayin 17sinde hamilelik haberini alacagim icin ins oylesine ugradim yaniniza :))

(Olumlu dusunursem olumlu olur die bende oyle dusunuyorum hihihi) bakarsiniz tutarrr :)) :))

inşaallah canım arada bi uğra ama temelli gelme sakın keşke bizde gelmeseydik :KK14:

Eweeet ilk gebemiz sen olcan insallah

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Eveet daha adet olmadan bi sonraki batımı yazayım 3 eylül 😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hangi programı kullanıyorsnz telde ben regl icin orkid özel günleri kullanıyorm sadece

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm kislar bende topik topik gesdim baktim bura genis anca sigarim dedim. :) Eylulde klomene baslicaz dedi doktorum aslinda temmuzdada kullandim ama agustosta esim olmadigi icin bosuna klomen kullanmayim dedm. Vel hasili insallah bu ay tutar ama tutmassa eylul icin aranisdayim bende..

Slm kislar bende topik topik gesdim baktim bura genis anca sigarim dedim. :) Eylulde klomene baslicaz dedi doktorum aslinda temmuzdada kullandim ama agustosta esim olmadigi icin bosuna klomen kullanmayim dedm. Vel hasili insallah bu ay tutar ama tutmassa eylul icin aranisdayim bende..

hayırlısı olsun inş

İns tutar :KK66:
Bende klomene yarin itibari ile basliyorum. Haftaya carsambada kontrolum var bakalim buyuycekmi yumurtalarim :rolleyes:

X