2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Kızlar bu kasık ağrısı Nasıl bişey benim hic agrimaz o yüzden bilmiyorum ama şimdi böyle bir sizlama var bu o mu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım kasık ağrısı belirleyici bişey değil. ona takılma.
ben geçmiş 2ay boyunca kasık ağrısı çektim ama tık yok yani.
kendini ona endeksleyip aaa ağrıo kesin bişi var diosun.
sonra bi bakmışsın kırmızı kart.
hamile kadın sadece içindeki hisle anlıyormuş bunu.
birçok hamileden duydum (bu kanıtlandı) :)):))

ay süper olur valla.
azıcık dedikodu yapalım. kaynanaları çekiştirelim.
patronları çekiştirelim.

önerilerde bulunalım.
kim ne yemek yapmış, kim eşini nasıl karşılamış.

tavsiyelerimizi sunalım.
tatili nerde yaptık memnun kaldık mı falan.

süper bi fikir kuzum ben varımmm

canım idrar rengi,n su tüketmediğin için koyu zaten.
bol bol su iç öyle git. eğer hala koyuysa bişi olabilir.
bnde şey duymuştum;

hamilelerin idrarı hep parlak olurmuş öyle demişlerdi ama... bide sen bak bakalım :))

Kızlar akşam ki menüyü sayiyim size pizza :-D valla ben tembelim ama işte yoruldum napıyım siz naptiniz

Hep hayırlısıyla hayırlı zamanda nasip etsin derim cnm.. kendini üzme nolur bi bakmissin önümüzdeki ay olmuşsun..

Valla üzüldüm. Ama neyse kismet değilmiş. Sizlerin hayırlı haberlerini alırım umarım. Teşekkürler.

Bugün yarın olurum adet zaten. Bugün azıcık üzülürüm ama yarın toplarım. Gelecek ay da zor zaten memleketteyiz. Ailelerle. Aman neyse artık. Sizlerin güzel haberlerini takip etcem.

Kızlar akşam ki menüyü sayiyim size pizza :-D valla ben tembelim ama işte yoruldum napıyım siz naptiniz

Oooo müthiş bi saat önce canım pizza çekiyor diye düşünmüştüm şimdi yine aklıma düştü bende patlıcan var

Ayyy canim bnmde 3 agustos dun hesap yaptim 27.gunde olmusum adet ole olursa yarın olabilirim adet ya cumartesi ya pazar olcam iste bugun kasiklarim agrimya basladi sende durum ne? Ben olcam adet bnce ya

benim de arada sancı giriyo kasıklarıma belim de baya ağrıyo kesin ben de olucam ama midem bulanıyo bi de çok bu niye ki adet belirtisi mi acaba bulantı da

Topigi hangi bölüme acayım kızlar hayde acıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben esimi ikna edersem aksam özelde kan vercem merakım yüznden yermde duramıyorm

Ben esimi ikna edersem aksam özelde kan vercem merakım yüznden yermde duramıyorm

ceycey benim de çok feci test yaptırasım var özel bi yerde eşime söylesem gidelim hemen diycek ama ben bi kez böyle acele ettiğimde sonuç pozitifti ama kimyasalmış bitti gitti şimdi de korkudan zor tutuyorum kendimi :2:

bi de evde 2 tane ovu test varr yapsam simdi diyorum ama bat 3 ağustos ovu testinin kesinliği ne kadar var mı hamileliğini öyle test eden biri aramızda ya da tanıdığınız?

Off benimde geçen ay kimyasaldi o yüzden bende test yapmaya korkuyorum

dayanamadım ovulasyon testini yaptım silik 2. çizgi bile yok yaaaa hamile filan diilim ben artık kesin ((((( ama 1. çizgide daha önce yaptıklarım kadar koyu diil kafam karıştı :26:

Gel gel guzelim eylule gelll bende kirmizi kart gorme samasindayimda eylul sans getirsin bebegim uzulme ne olur vakti zamani degilmis

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…