2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Kaybetme canım benim kaçıncı deneme senin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım meleğine allah rahmet eylesin cok üzüldüm neden düşmüş.

Kızlar çamaşır suyu testine inanmayın ben yaptım kopurdu çok sevindim hamilelik var diye sonra eşim işten geldi ondada denedik oda kopurdu 😄 yani gerisini size bırakıyorum

Yavrum benim allah bidaha aynı acıları yasatmasin demekki folik asit içmek cok önemli ha

Kızlar adeti geçerli bugün tam 25 gün oldu en son kan testini 16 gün önce vermiştim 0.5 negatif çıktı. Bayram öncesi tekrar doktora gittim bana adet söktürücü iğne verdi 76 saat içinde olursun dedi ama hala tık yok. Bu aşama da ne yapsam bilemedim kendi doktorum tatilde 1 hafta sonra gelecek.hamile değilsem bu iğne ile kesin adet olmam lazımdı çok kararsizim

Yavrum benim allah bidaha aynı acıları yasatmasin demekki folik asit içmek cok önemli ha

hemde nasıl bu hastalık birtek beni buldu sanıyordum ama folik asit eksikliği sebebiyle bebeğini kaybetmiş çok insan var allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın

Hahaha bu güzeldi işte aynen ya bu saçma ama eglencesine baktık işte :-D

Gec dollenme olabikir aynisi bendede oldu meğerse hamileymisim yine kan ver

Gec dollenme olabikir aynisi bendede oldu meğerse hamileymisim yine kan ver

Bakalim akşam eşim test getirecek artık orda çıkarsa çok sevinirim ama kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum. Hamileyken hissedilirmis 😕

Evet herkese duyuracagim valla önemini. İnşallah daha boy boy çocukların olur bitanem

4. Denemem canım inşallah bu ay ikimizde alırız güzel bir haber dua edelim

Tabi önce klasik takıl bunlar ileri seviye :-D şaka bir yana canım inşallah sen beklemeden güzel bir haber ver bize.

Kızlar buraya kötü bişe yazmak istemem ama bugün kan testi yaptırdım meraktan tabi duramadim. Iki gün geçti. Negatif maalesef. Çok Üzgünüm.

Umarım sizler pozitifleri görürsünüz.

Hep hayırlısıyla hayırlı zamanda nasip etsin derim cnm.. kendini üzme nolur bi bakmissin önümüzdeki ay olmuşsun..

Tatlım kendini üzmek yok tamam mı önümüzdeki ayı bekle canım ve kurlerden birini dene gerçekten motive ediyor umutsuzlugu azaltıyor güzelim kısmet canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…