2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Kızlar bu kasık ağrısı Nasıl bişey benim hic agrimaz o yüzden bilmiyorum ama şimdi böyle bir sizlama var bu o mu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ceycey yapacak mısın bugün test yoksa dayanacak mısın :) ooff inşallah hamileyizdirr

Kan testi yaptırmycam dayancam ama birazdan camasır suyunu yapıcam bakalm neyin nesi noluyor 😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bu kasık ağrısı Nasıl bişey benim hic agrimaz o yüzden bilmiyorum ama şimdi böyle bir sizlama var bu o mu

Canım nasıl bliyormusn bikini bölgenin baslama cizgisi varya oralara dogru iste bide göbek deliginden 5 parmak asada sag ve sol taraflar flan

Sağol canım benim sen gitmedin mi teste

Kızzzlaar şimdi ben diyorum ki gebelik gebelik bu topikte baska bisey konusmuyorz günlerimiz yaklastıkca hic cıkmıyoruz burdan sürekli bebek düsünüyoruz gün icinde neler yaptgmzı nelerle ugrastgmzı yani biz agustoscuların birde muhabbet topigi olsada kafa dagtsak he ne dersiniz kızçeler ?

Süper olur kendinizden bahsedin ev hanimi misiz calisiyonuz mu mesela demi

Süper olur kendinizden bahsedin ev hanimi misiz calisiyonuz mu mesela demi

Aynen gün icinde ne oldu bitti ne yemek yaptk flan flan :)

Kızçeler idrarım haala koyu ve parlak tortular dolu ici ama sabah ilk idrarım böyle olurdu benim şuan nie böyle blmiyorm minnacık camasr suyu döktüm kabardıı köpük köpük acaba hamilemiyim 😝

Kızlar burda bi konu var tüm hamileler baslarda ögrenmeden önce idrarım nie koyulastı benim diye iclernden geçirmisler hem 1/2 kişi degl baaya var şimdi gördüm yani idrar renginiz koyu ise hamile olablrsnz 😃😃

Merhaba seninle sat aynı ne durumdasın şuan merak ettim umarım içinde ki ses doğru söylüyordur

İnşallah tatlım yaa benim de kopurdu valla şaşırdım.

Merhaba seninle sat aynı ne durumdasın şuan merak ettim umarım içinde ki ses doğru söylüyordur

Canım benim batıma 7 gün kaldı işte suan hic bi test yapmadım bendeki durumlar da belim cok agrıyor kasıklarmda ara ara sızı oluyor idrar rengim su tüketmedgm halde koyu bazen bas dönmem oluyor pskoljkte olablr aslında emin deglm umarım bu topikte gebe olmayan kalmaz sende durumlar nedir

Kizlar bende yeni geldim araniza gecen ay kimyasal gebelik yasadim bu ayda korunmadim bekliykrum bugun olmam laxim tabii kimyasaldan dolayi sarkma olmazsa
Rabbim hepimize hayirli evlatlar nadip etsin

Ben bu ay beklenti içinde değilim o yüzden hiç bir belirtim yok geçen ay aşılama yaptırdım sonuç negatif olunca bu ay sadece deniyoruz olursa olur olmazsa tekrar aşılama bir ay sonra idrarın az su içmektende koyu olur bence bu dönemde bol su içmelisin çok önemliymiş

İnşallah canım uğurlu gelsin sana topigimiz

Kiz benim de bira gibi kopurdu bi hafta var bata acaba hamismiyim :-D is yerinde zor şartlarda deney yaptım.

hahaha
yok canım biz o tezi çürüttük. öle bişey yok.
kim söylediyse uydurmuş. el birliğiyle kanıtladık doğru olmadığını :)

ayrıca idrardaki tortular da hamilelik belirtisi deil bilginiz olsun :):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…