2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Ya ben iki gun kala test yapacagim...eger yoksa geciktirici kullanmaya baslayacagim,malum tatil.durumlari soz konusu

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Canim ben düşük yaptim gecenki hamileligimde bir gün önceden yapmıştım oyle ogrenmistim hamileligi silik cizgi vardı ama bekle bnce en azından bir gün gecsin yok kese olusuo kese icin gidion sonra bebek oluscakmi die bekliosun daha stresli.sana böyle diorum ama adet gunum bi gun geçsin bnde duramam heralde hmn giderim doktora.bndede hic belirti yok sadece yumurtlama zamanlarindan sonra aşırı akintim oldu acba o zamnmiydi yumurtlama bilmiyorum. Böyle ugrastikcada dikkat ediosun ne zaman ne oldgunu hic akintim olmazdi akintim olunca sasrdim.digerinde ugrasmadan hamile kalmistim hic hatirlamiyorum noldugunu dikkatte etmemistim bakalım beklicez yapcak bişey yok

Yahu goguslerim.ageimaya basladi

Ben sanırım cok erken adet olacagım bu nedir ya fena sekılde sancım basladı adet sancısı gbi kasıklarıma vuruyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim de goguslerim felaket ağrıyor erken adet olucam heralde

Benimde adet agrisi gibi belimi yokladi...heralde yok bebis amma velakin nooolur memelerim boyle kalsin cunku sutyen bile olmuyor o kdar kucuk simdi bildiginiz el dolduruyor

Ben sanırım cok erken adet olacagım bu nedir ya fena sekılde sancım basladı adet sancısı gbi kasıklarıma vuruyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim bat 8imiydi senin yat dinlen

Yok yok yapamam. Beklicem ben (((( allahım hepimize bebek veeerr.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba benimde 30 uncu gun bugun kurtaj olali, test yaptim negatif kasiklarimda batmalar var onceki hamileligimdeki gibi,26 gunde olurdum regl simdi zamani farklilasacakmi anlamadim bir sey

Beklemedeyim artık zaten karnımda ve belimde de bı agrı var umut kalmadı yani dediğin gibi ugrasınca herseye bı anlam vermeye calısıyıo insan stres de tavan yapıyo maalesef :/

Bugün de adet olmadım kızlar. Yarın çok önemli. Iyi geceler herkese.

Ben de 28 / 29 gunde adet goruyordum 2 gun gecmisti malesef dun gece adet oldum :\ insallah sen olmassin .

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Değişiklik olabilir anladgim kadariyla bir ay oldu dimi kürtaj olali korunmuyomusun? 3 ay süre vermişti doktor bna 1 ay yada 45 gün sonra adet göreceksin dedi gormezsen gel dedi adet olmadim onun dedgi surede ilac kullandim yine görmedim feln 3 hap bitirdim ve 4 ayin sonunda adet gördüm. Bnce mutlaka korun rahim yipraniyo kurtajda dinlenmesi lazım su an adetlerim duzenli cok şükür ama zaman aldi iste stres yaptim adet olamıyorum diye stresten olamamissindr dedi doktor. Gecmis olsun canım bu arada

Beklemedeyim artık zaten karnımda ve belimde de bı agrı var umut kalmadı yani dediğin gibi ugrasınca herseye bı anlam vermeye calısıyıo insan stres de tavan yapıyo maalesef :/

Ya aslinda hic biseyede inanmamaya basladim herkeste farklilik gosterio belirtiler be burda okuya okuya aaa o var bu var kesin hamileyim diyorum bütün belirtiler hep oluyo her ay sanki adetle cok benzio diyolarya ole galiba ayirt edemiyorum ne bilim herseyi hamilelige yoruyorum kafayi yedim sinirlensem bile hamilemiyim diyorum:) senin bat ne zamandı bu arada

Selam kızlar 1 hafta var adetime dun yemek koyarken bir başım döndü tabanları zor bıraktım tezgaha biraz tansiyonum düştü bu acaba belirti midir yaa dün ac ta kalmadim ondan düştü desem.umut ekmegimiz iste :-D

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…