2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Bugün de adet olmadım. Oooh. Allahım inşallah hamileyimdir inşallah hepimiz hamileyizdir :))) Iyi geceleeeerrrr :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amin amin amin :)) :))
Ins bizimde bu ay tutar allahimmmmm ins :))

Sana katiliyorum hic biyerim agrimiyor...😄 batma yok sizi yok sdece memelendim oda yumurtlamadan sonra hemen gerceklesti 😄 bu halini coook sevdim ha hamilemiyim sanmiyorum...iste psikolojik olabilir

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Kızlar sat 13 temmuz 20 snde temizlendim 24/25 ve 28 de ilişki oldu bat 8 agustos adetime 8 gün varken kan testi yaptırsam bugün belli olur mu icimdeki sesi susturamıyırum sanki tuttuu bu ay

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kan tahlilinde cikar diyorlar. P.tesi gidip kan tahlili yaptirirsan cikabilir. Ama doktorlar cok onermiyo, gecikmesini bekleyin diyorlar. Ama madem bu kadar dayanamiyorum diyorsun. P.tesi yaptir cikabilir :))

Benim de sadece göğüslerim inanılmaz ağrıyor el degmiyor ama zaten zaman zaman adetten önce olur böyle bakalım az kaldı bat 5 ağustos :what:

Arkadaşım röntgen cektirecekti ama hamilelik şüphesi olduğunu söyledi, doktor kanda ilişkiden 3 gün sonra bile belli olur demişti canım ordan aklımda kalmış. . Hemen çıkıyor kanda yani

Git ver ama benim.dr gecmesini beklemek gerek.der hadi insallah tutmustur darisi basimaaaa basimizaaa

Kızlar benimde bat 9 ağustos ama kasıklarımda batmalar gögüste sızılar of anam of bide kabızım.
inşallah tutmuştur yahu.bu ay kan testi falan yaptırmıyacam erkenden bekleyecem dua edelim birbirimize.

Ahaha tatlım bnde şimdi gördüm seni napiyosun belirtiler ne alemde kaynana gitti mi

ay inş. olmuştur canım ya artık bıraktım test yapmayı zaten bata son 7 kaldı.

Ben bu konuda cok mu nemrutum cok mu cesaretsizim bilmiyrm. Daha hic erken test yapmadim. Bat a kadar bekliyrm. Zaten her seferinde de hemen geldi. Onceden yapip o tek cizgiyi gormeye dayanaman. Sizde iyi cesaret var :)

Git ver ama benim.dr gecmesini beklemek gerek.der hadi insallah tutmustur darisi basimaaaa basimizaaa

Amin inss. Inanirsak olur ben bu ay tutacagina inaniyrm :))

gebelik testi değil canım ovu testi

Vallahi buay tuttu tuttu eylule mumkun dii ay sonu dugun var kiz kardesimi everiyoz

gebelik testi değil canım ovu testi

Hee tamam o zaman. Evet onu bndr yapiyrm. Aslinda sadece kafa karistiriyo. Ben zaten gunasiri calisiyrm. O cift cikti anam noldu bugunde mi yapsak die stresse giriyrm ama yine de emin olmak icin yapiyrm. Ins bu ay hepimizin tutar da bu dertten kurtuluruz artik. Bayramda herkes sordu herkess
Yapma daha erken diyenler bile yok mu artik hadi demeye basladi

Mumkun degil dedigin zaman tutarmisss :))

Ayy nebiiliim zaten sinir kat sayim tavanda....k.valide k.peder yazliktayiz kizin her hareketine soyleniyorlar bende azarlayip duruyorum dun iki saat agladim uyuttuktan sonra cok uzuluyorumuzuyorumda

aynen canım artık kimseye sohbet etmeye bile gitmiyorum hep aynı sorular offf sanki isteyince hemen oluyo

Buyuklerin yanindayken olur boyle seyler takma kafana..cocuklar oyle buyuyo merak etme evine gecince eski duzenine donersin. Cocugunda bugunlerini unutur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…