2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Ben de 28 / 29 gunde adet goruyordum 2 gun gecmisti malesef dun gece adet oldum :\ insallah sen olmassin .

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Umarim bi daha ki sefere olur canım. Işte ben de bundan korkuyorum :KK43: kismet ya herseyin hayırlısı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canım bnde bütün topik için dua ediyorum Rabbim yüzümüzü guldursun hayırlı bir evlat bagislasin herkese

Ben de 28 / 29 gunde adet goruyordum 2 gun gecmisti malesef dun gece adet oldum :\ insallah sen olmassin .

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Olmadi mi canim bu ay :KK43:
Ins onumuzdeki ay guzel haberleri alirsin canim. Bnde calismalar devam bakalim..

Ya aslinda hic biseyede inanmamaya basladim herkeste farklilik gosterio belirtiler be burda okuya okuya aaa o var bu var kesin hamileyim diyorum bütün belirtiler hep oluyo her ay sanki adetle cok benzio diyolarya ole galiba ayirt edemiyorum ne bilim herseyi hamilelige yoruyorum kafayi yedim:KK66: sinirlensem bile hamilemiyim diyorum:) senin bat ne zamandı bu arada

Haha bnde oylr. Sinirleniyrm, film izlerken agliyorum falan diyorum ki kesin hormonlardan kesin bisi var :) halbuki klasik adet sinirleri :))

Selam kızlar 1 hafta var adetime dun yemek koyarken bir başım döndü tabanları zor bıraktım tezgaha biraz tansiyonum düştü bu acaba belirti midir yaa dün ac ta kalmadim ondan düştü desem.umut ekmegimiz iste :-D

Bende bayilacagim gunlerin hayalini kuruyrm valla :) basim donse, midem bulansa keske diyorum hep :))

Aynen bir gelse de isterse bayiltsin hic soylenmiycem valla söz ona :-)

Kızlar soğan kurunun son gunundeyim cok duydum ilk defa denedim inşallah güzel bir haber alırım yaaa.

Benim de 5i :) hadi bakalım inşallah güzel haberler alırız aynı gün :))

Merhaba kizlar bende araniza yeni katildim gecen ay denedik olmadi bu ayda beklemedeyiz bat 6agustos benimde 5gunun kaldi catlicam meraktan kafaya takmamak imkansiz :) yalniz benim sorunum yumurtlama tarihimi takip ettim o gectikten sonraki hafta goguslerimde aci hissettim dolgunlasti ve oyle kaldi simdide sik sik sol kasigim agriyor ve dunden beri gitmiyor saglik ocagina gttm adetin gecmeden bakamayiz dedi :KK43: varmi benim durumumda olan :/

Selam kızlar 1 hafta var adetime dun yemek koyarken bir başım döndü tabanları zor bıraktım tezgaha biraz tansiyonum düştü bu acaba belirti midir yaa dün ac ta kalmadim ondan düştü desem.umut ekmegimiz iste :-D

Aynı seyi yazmak icin geldim bende canım acaip bas döndü aksam bide gece akıntım basladı yumurtlama dönemindeki gibi bir akıntı uykumda cok kötü kabuslar gördüm bana sesler geliyordu karnındakini yasatmycaz diye :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayy tatlım allah korusun takma kafanı rüya de geç ama sende var bişeyler sanki incir kürü mü vesile oldu acep

Hanimlar sizlere bi sorum var...
Suan soklardayim. Bunu yasayan yada duyan var mi.
Ben 5gundur dogurgan donemdeyim. Hesaplarima gore bu pazar ovulasyon gunum. Biz 3kez falan calistik bu ay.
Dun ovulasyon testine basladim. Negatifti. Bu sabahta test yapicaktim idrarimi bi bardaga yaptim hakikaten bira gibi sapsariydi. Icine baktim beyaz tortular vardi inanamadim. Bide camasir suyu dokeyim dedim acaba dogru mu doktum bildigin bira kopugu gibi kopuk olustu ustunde 1parmak. Hamile kalanlar bundan bahsediyodu hep. Ama benim hamile olmam yani olsam bile anlasilmasi imkansiz daha 3-5gun oldu ilk denemeden sonra ki ovulasyonum bu pazar olmali. Gecen aydan olamaz bayaa bi adet gordum kippkirmizi geldi ustune gormek falan olamaz. Hadi oldu diyelim buyuk temizlik yaptim evde. Halilari kaldirdim perde astim uzanarak cam sildim. Imkani yok bebek kalsin. Yani bunlar denk mi geldi dersiniz yoksa bisiler mi var anlamadim :$$ umitlenmek istemiyrm ama yani sok sok sok durumundayim suan :))

Bekle tatlım sabır göster zor ama kendini oyala inşallah hamissindir ;-)

Tatlım bu kadar çabuk çıkar mı bilemedim ki ama o kadar kopurmesi ilginç :-D bnde demiycem

Aynı seyi yazmak icin geldim bende canım acaip bas döndü aksam bide gece akıntım basladı yumurtlama dönemindeki gibi bir akıntı uykumda cok kötü kabuslar gördüm bana sesler geliyordu karnındakini yasatmycaz diye :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sen psikolojik olarak etkilenmissin canim. Bol bol dua et merak etme biseycik olmaz. Rabbim yasa dedikten snra kimsr ona bisi yapamaz. Sen icini ferah tut. Yeter ki orda bebeis olsun. Ins vardir :))

Tatlım bu kadar çabuk çıkar mı bilemedim ki ama o kadar kopurmesi ilginç :-D bnde demiycem

bu kadar erken çıkması çok saçma ya imkansız gibi bişey. ki tutması bile zor yani. ovulasyonda değilimki daha. şaşırdım kaldım bnde. acaba etkileyen başka bişey olabilir mi ki.
ben daha önce denedim canım. hemde defalarca hiç böyle bişey olmadı yani :))
şuan incir kürü nü oyguluyorum acaba o etki etmiş bunlara sebep olmuş olabilir mi ???
incir kürü deneyenler bunu bi dener mi acaba belki hepimize oluyodur :))

eğer varsa vallahi mucize olucak başka bi açıklaması yok yani :)
bu arada ovulasyon testinde de ikinci çizgi silik çıktı. ki bunun için çok erken pazar-p.tesi çift çıkmalıydı...

vardır bunda da bi hikmet kızlar, bunu yaşayanınız varsa bni aydınlatsın lütfenn :))

Ya aslinda hic biseyede inanmamaya basladim herkeste farklilik gosterio belirtiler be burda okuya okuya aaa o var bu var kesin hamileyim diyorum bütün belirtiler hep oluyo her ay sanki adetle cok benzio diyolarya ole galiba ayirt edemiyorum ne bilim herseyi hamilelige yoruyorum kafayi yedim:KK66: sinirlensem bile hamilemiyim diyorum:) senin bat ne zamandı bu arada

aynen ya burda okudukça ay bu belırti var bende hamileyim bu belirti yok değilim modunda yaşıyorum bikaç aydır nisanda kimyasal gebelik yaşadım o ay hiçbişey anlamamıştım bu ay iyice çıldırdım herşeye bi anlam vermeye çalışıyorum :p bat 3 ağustos benim ama geçse de sabredicem kararlıyım 10 gün geçmeden test filan yapmıycam benim çok düzenli değil çünkü streseten de gecikebilir bu ay hüsrana ugramak istemiyorum sonra

Ceycey de incir kürü yapıyor canım rica edelim bi denesin :-D

Ceycey de incir kürü yapıyor canım rica edelim bi denesin :-D

evett.
ceyceyy sende dener misin bakalım sende de oluyor mu. şeffaf plastik bardağa idrarımı yaptım, içinde beyaz beyaz tortular vardı.
rengi sapsarıydı.
içine çamaşır suyu döktüm resmen 1bardak köpürdü...
sende de var mı böyle şeyler. ya benim hamli olma olasılığım bile yok yani. hiç sanmıyrm.
ama mertak ettim sebebi ne. belki de incir küründen öyle olmuştur diyrm ben ama...

X