2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Sağol Canim siz hamilemisiniz yada tedavi asamasindamisiniz Rabbim hepimizin yardimcisi olsun

Canim ben hamile degikim.sabah ruzgari hamile. 3.aylik.. allhim bizlerede nasip etsin.. bn bugun 1saat sonra ilk ignemi vurucam.. persembe gunude kontrulum var bana klirsa bu hafta sonu ya pazar yada pazartesi opu olur diye dusunuyrum cunku bn 10ila 13unde yumurtam geliyr.. doktor 2kutu gonal f verdi.. gunde 300 300 vurcam.. insallh guzel sonuclar olur.. su tarnsferime kadar birsey hisstmiycemde.. ogun olsun daha mutlu olcam insallh..

Canim benim inşallah çok güzel bir tedavi sureci gecirirsin çok haberler alirsin Rabbim yar ve YARDIMCINIZ olsun
Hoşgeldin canım ben de burdayım. Senin gibi transferinin 9.günü olan 4 tane daha arkadaş var burda.inşalan hepiniz olumlu sonuçlar alırsınız.

ayy canm benim saolsn darisi sana insallah tez vakitte alirim kucagma zamn gecmio hic. canim ben tedaviye basladik pko var bende 20 yumoş toplandı ohss riski cikti biraz şistim transfer iptal edildi dondurulmuslarla devam ettik iki tane 5.gun embriyosu transfer edildi bitane oglusum tutunmus bana cok sukur rabbime.
Canımmm benimkide sebebsiz eşimde de bendede bi sıkıntı görünmüyo,2 yıl içinde 3 aşılama oldu negatifti hepsi,laparoskopi ve histeroskopi yapıldı bide hsg çekildi kuzucum,sebebsiz olduğu için korkum iki kat artıyor açıkcası 8 yumoşum var yarın toplancak ve ben çok heyecanlıyım,duygu karmaşası yaşıyorum :KK31::KK42:

Kızlar ben az önce idrar testi yaptım tok karnına tek çizgi ikinci çizgi çok çok silik anlamadım ya da o ikinci çizginin yeri belli mi en azından şimdiden hazırladım kendimi olmazsa bilicem o gün

Kızlar ben az önce idrar testi yaptım tok karnına tek çizgi ikinci çizgi çok çok silik anlamadım ya da o ikinci çizginin yeri belli mi en azından şimdiden hazırladım kendimi olmazsa bilicem o gün
2.cizginin yerini coj silik de olsa hafif pembe gorduysen olumlu bir sonuc derim canim. 14yillik evliligimde yuzleece test yaptim. Tecrubelerim var.

Fotosunu neden cekmedinn canim bizlerde gorseydik insallh hayrlisi okur cnm bnm ..

Canim ins o ikinci cizgi yarin dahada bir pembelesir. Bence sen hamilesin. Ne guzl darisi hepimize ins

Silik ciktiysa vardır canım bişeyler ya yok hic cizgi cikmaz kiii ya hadi inşallah :*

:KK43:
Canımmm benimkide sebebsiz eşimde de bendede bi sıkıntı görünmüyo,2 yıl içinde 3 aşılama oldu negatifti hepsi,laparoskopi ve histeroskopi yapıldı bide hsg çekildi kuzucum,sebebsiz olduğu için korkum iki kat artıyor açıkcası 8 yumoşum var yarın toplancak ve ben çok heyecanlıyım,duygu karmaşası yaşıyorum :KK31::KK42:

insallah bu sefer yuzun guler canim benim Allah kalbne gore versin insallah.

Fotosunu neden cekmedinn canim bizlerde gorseydik insallh hayrlisi okur cnm bnm ..

Kuzum hıçkıra hıçkıra ağlıyorum ikinci çizgi çok silik yani emin deilim şimdi uzaktan bakıyorum da çok çok az daha belirgin gibi ya ben mi öyle görüyorum resmini çektim orda hiç belli deil ki yoksa size göstericektim kızlar şimdi yüklücem belirgin olursa kızlar

benimkide cok cok silikti hayalet cizgi dediklerinden o belirsiz cizgiyi hic gormmestm okadr test yapmistmda varsa cikio o silik cizgi yarin kacnci gunn kan testi yaptr silik cizgi varsa kanda cikar hemen :)

Kızlar fotoda anlaşılmıyor ama çok silik gibi anlamadım ya sizce bi bakar mısınız?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 87
X