2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kuzum hıçkıra hıçkıra ağlıyorum ikinci çizgi çok silik yani emin deilim şimdi uzaktan bakıyorum da çok çok az daha belirgin gibi ya ben mi öyle görüyorum resmini çektim orda hiç belli deil ki yoksa size göstericektim kızlar şimdi yüklücem belirgin olursa kızlar

Aglama birtnem bismillahirahmanirahim insallh guzell olcak..

Kuzum b
benimkide cok cok silikti hayalet cizgi dediklerinden o belirsiz cizgiyi hic gormmestm okadr test yapmistmda varsa cikio o silik cizgi yarin kacnci gunn kan testi yaptr silik cizgi varsa kanda cikar hemen :)

Kuzum bugün transfer gününü saymazsak 9 . Gün evet aynen varlığı yokluğu belirsiz bi çiZgi yükledim resmini buraya bi bakabilir misin şuan karmakarışığım

Canım bilmiyorum ki çok karışığım bakıp bakıp duruyorum silik bu artık eminim ama korkum var siz baktınız mı ama net deil orda of ya off
Canim çizgi telefonda gayet net görünüyo, gerçekte daha net diyosun. Bence var gibi bişeyler. Hadi güzel haberlerle gel bize

arkadaşlar herkese iyi akşamlar.birşey sormak isterim müsadeniz var ise.

ben pkoluyum.ancak yumurtalıklarım ilaçlara cevap veriyor.sebepsiz şekilde gebe kalamıyorum.tüm tahliller normal.hsg de çekilmiştim.şimdi netten okuyorum.laparoskopi de yapılması gerektiği yazıyor.sizler laparoskopi oldunuz mu?özellikle sebepsiz olanlar?

Canim çizgi telefonda gayet net görünüyo, gerçekte daha net diyosun. Bence var gibi bişeyler. Hadi güzel haberlerle gel bize

İnşallah canım daha önce hiç böyle çıkmadı biliyorum evet hiç çıkmadı ya bakıyorum bakıyorum sürekli bakıyorum sma sapan bi haldeyim ortalığı ayağa kaldırdım kızlar şimdi nupeldaa senin dediğin gibi çok pahalı ben özel Levent hast. Gidiyorum orası 45tl en uygunu ya

Kızlar ben az önce idrar testi yaptım tok karnına tek çizgi ikinci çizgi çok çok silik anlamadım ya da o ikinci çizginin yeri belli mi en azından şimdiden hazırladım kendimi olmazsa bilicem o gün

hamilelik yoksa bembeyaz oluyor ikinci çizginin yeri. Hiç şüpheye yer bırakmayacak kadar net anlıyorsun negatif olduğunu. İnşallah hamilesindir. Güzel haberlerini alırız.

arkadaşlar herkese iyi akşamlar.birşey sormak isterim müsadeniz var ise.

ben pkoluyum.ancak yumurtalıklarım ilaçlara cevap veriyor.sebepsiz şekilde gebe kalamıyorum.tüm tahliller normal.hsg de çekilmiştim.şimdi netten okuyorum.laparoskopi de yapılması gerektiği yazıyor.sizler laparoskopi oldunuz mu?özellikle sebepsiz olanlar?

Canim hosgeldin bnm bu konuda bir bilgim yok ama insallhh hepsi duzelir sende umuduna kavusursun.. allh yar ve yardimcin olsun insallhh

Yemin.ederim.gordum kiz.. insallh vardir ttlimsen simdi hastaneyemi gidiyrsun..

Evet canım benim gidiyorum uyuyamam yoksa ama şimdi benim anlayamadığım normalde o çizgi kesinlikle hiç ama hiç olmaması gerek dimi ayyhhhh ben napam nerelere gidem test yaptık o da belirsiz

X