2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

hamilelik yoksa bembeyaz oluyor ikinci çizginin yeri. Hiç şüpheye yer bırakmayacak kadar net anlıyorsun negatif olduğunu. İnşallah hamilesindir. Güzel haberlerini alırız.

Aklım durdu canım ya inşallah güzel haberlerle gelirim öyle mi diyosun ip gibi ince ve çok silik bi çizgi var ama aklım karıştı canım baktın dimi net çekemedim ki ellerim titriyo

Y
Canım bilmiyorum ki çok karışığım bakıp bakıp duruyorum silik bu artık eminim ama korkum var siz baktınız mı ama net deil orda of ya off
yok canım ben bakmadım şu an yüzleşmeye hazır değilim gününde yapmaya karar verdim. İnş dua ediyorum sana inş kanda iyi çıkar.

İnşallah canım daha önce hiç böyle çıkmadı biliyorum evet hiç çıkmadı ya bakıyorum bakıyorum sürekli bakıyorum sma sapan bi haldeyim ortalığı ayağa kaldırdım kızlar şimdi nupeldaa senin dediğin gibi çok pahalı ben özel Levent hast. Gidiyorum orası 45tl en uygunu ya
Canım niye bu kadar acele ediyorsun az sabretseydin yarın giderdin. Hadi inş iyi sonuçlarla dönersin. Dua ediyorum.

Evet canım benim gidiyorum uyuyamam yoksa ama şimdi benim anlayamadığım normalde o çizgi kesinlikle hiç ama hiç olmaması gerek dimi ayyhhhh ben napam nerelere gidem test yaptık o da belirsiz

Kizzzzzzzzzzz dur allh seni ne ypmasin heyecn yapmaa cnm bnmm ay kurbannn olurumm yaa durr..nezamn cikcak sonuc veesende..

arkadaşlar herkese iyi akşamlar.birşey sormak isterim müsadeniz var ise.

ben pkoluyum.ancak yumurtalıklarım ilaçlara cevap veriyor.sebepsiz şekilde gebe kalamıyorum.tüm tahliller normal.hsg de çekilmiştim.şimdi netten okuyorum.laparoskopi de yapılması gerektiği yazıyor.sizler laparoskopi oldunuz mu?özellikle sebepsiz olanlar?

canim pkolularn ilaclara cvp vermesi norml ki sebesiz degil pko var bendede pko var 1.5 sene olmadi pkolu olup norml yolla hamile kalan cok ancak ben o sanslilar icinde degildim umarm sen kalirsin zaten ilaclara en guzel cvp veren biz pkolulardir.

canlarim insallah boyle tatli bebisimiz olur
486543_457360300952970_670517590_n.jpg

X