2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ewet canm bugunpazardi.. dogru cnm.. insallh yarin yaparsin.. hyrlisiyla

inşallah canım bir taneyi denemeyi bile bitiremedim 8 aydır çk yorucu valla darısı başımıza...

olmaz mı canın 2 sene önceki kist ameliyatımda 6 ay menopoza sokuldum lucrin depot ilke berbat birşeydı allahtan ertesi ay hemen adet oldum aralıktan beride ilk denemeyi bitirmeyi çalısıozz menopoz için ne verdi transfer eylül de mi beraber oluruz belkide inşallah

canım lucrin yumurta baskılama için 12 ağustosta adet oldum adetin 21.günü yani 01 eylülde başlıycam ıcınde 14 tane hazır şırınga var minik bir sıvı 10 mm falan çekip vurucam her gun 10 eylülde adet olunca konrtol transfer adetten kaç gun sonra bilmiyomm

Ayyyy çok güzelllll maşallahhh kuzuma yerim ben oğlanı tez zamanda kucağına alırsın inşallah canımın içiKaç tane transfer yapılmıştı kuzum,kaç yumoşun vardı

ayy canm benim saolsn darisi sana insallah tez vakitte alirim kucagma zamn gecmio hic. canim ben tedaviye basladik pko var bende 20 yumoş toplandı ohss riski cikti biraz şistim transfer iptal edildi dondurulmuslarla devam ettik iki tane 5.gun embriyosu transfer edildi bitane oglusum tutunmus bana cok sukur rabbime.

Merhaba kozlar araniza yeni katildim ben transferimin 9 cü günüm belin karnim hep agiriyor göğüs agrimda var ve ben hiçbirşey anlamıyorum yine var mi yok mu diye düşünmekten beynim yoruldu yardim edin kizlar belirtiler iyiyemi kotuyemi isaret

:) Çok iyi. Yarın inşallah güzel haberler alırsın :)

5 gündür internetten okumaktan beynim döndü ama işaretler tam olarak HİÇBİR ŞEY demek İşaret olsa da iyiye kötüye yorsak diye çok uğraşıyoruz ama belki de kendimizi dinlememek lazım. Bir sürü belirti sayıp hamile kaldım diyen var, aynı belirtileri sayıp hamile kalamadım diyen var. Hiçbir belirtim yoktu hamileyim diyen var. Test günü gelip de o kağıtta sonucu görene kadar hiçbir şey anlamayacağız maalesef. Kelin ilacı olsa diyeceğim ama kafanı dağıtmaya çalış elinden geldiğince sabır 3 güncük daha. Benim daha 7 günüm var

simdi yazdiklarm rahatltrmi bilmem ama benm belirtilermde boyleydi ara ara kasik agrisi bel agrim ama herkeste ayni olmayablio canim benm insallah bebisin sennledr tutunmstr sana.

Cnm kndini dinlemekten vaz gec yuce rabbim ol desin insallh olmudtur allhin izni ile.. kafani yorma.cnm.. insallh iyi olcak..dusunme bunlari

Inşallah canımbana da Lucrin Depot verildi.Bu ayın sonunda 2. İğnemi olucam.İğne olduktan 15 gün sonra ultrason muayenem var.Kistin durumuna bakıcaklar eğer küçülme olmuşsa transferimi yapacaklar .Ben ameliyat olamıyorum çünkü rezervlerim az erken menapoz riskim var.İnşallah bu iğneler bi işe yararda küçülür kistlerseninde Allah yardımcın olsun

[QUOTEi, post: 3 member: 607435"]5 gündür internetten okumaktan beynim döndü ama işaretler tam olarak HİÇBİR ŞEY demek İşaret olsa da iyiye kötüye yorsak diye çok uğraşıyoruz ama belki de kendimizi dinlememek lazım. Bir sürü belirti sayıp hamile kaldım diyen var, aynı belirtileri sayıp hamile kalamadım diyen var. Hiçbir belirtim yoktu hamileyim diyen var. Test günü gelip de o kağıtta sonucu görene kadar hiçbir şey anlamayacağız maalesef. Kelin ilacı olsa diyeceğim ama kafanı dağıtmaya çalış elinden geldiğince sabır 3 güncük daha. Benim daha 7 günüm var [/QUOTE]
Sizde insallah hayirli sonuclar alirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…