2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ben dayanamimmmmmm. Gittim kan verdim bir iki saate cikar.idrar da cikmadi zaten. Biraz ümitsizliğe kapildim sanki.sen ne gun yaptircan testi

Ya işte idrarda çıkmıyo ama üzülme şimdi çok erken doktorum 12.günden önceki güvenme yanıltıcı hep yapanlar üzülüyo sonra günü geldiğinde yaptıranlar hamile olduğunu öğreniyormuş canım kan testi kaç gibi çıkar canım bilmek isterim ya ben korkuyorum yüzleşmeye erkenden aman ne bilim cesaretsizim desem

canım yaptırdığım merkezi aradım sabah uzun süreli jel kullanımında olur jeli gene de bırakmayın kullanmaya devam edin dedi yani jelden olabiliyormuş

Canım ben progestan kapsül kullanıyorum vajinadan iki tane sabah akşam beyaz akıntım çok oluyo canım ya Ayy Ayh geçsin zaman gelsin vakit artıkın

Ya işte idrarda çıkmıyo ama üzülme şimdi çok erken doktorum 12.günden önceki güvenme yanıltıcı hep yapanlar üzülüyo sonra günü geldiğinde yaptıranlar hamile olduğunu öğreniyormuş canım kan testi kaç gibi çıkar canım bilmek isterim ya ben korkuyorum yüzleşmeye erkenden aman ne bilim cesaretsizim desem
Intrrnetten bakiyorum.12.44de verdim. Engec 14.44de cikar.yazarim hemen sonucu.kimse bilmiyo zaten baska.

Intrrnetten bakiyorum.12.44de verdim. Engec 14.44de cikar.yazarim hemen sonucu.kimse bilmiyo zaten baska.

Fatma cim cikmazsa uzulme daha cok erken bende dun gittim baktirdim. Beni m transferi 0 sayarsak 6. Gunumdu. Daha cok erken ama dayanamadim :) Rabbim hepimize saglikli akıllı bebekler versin. Bende annemdeyim yarin evime dönüyorum. Eşim geldi bugün. Çok güzel heyecanlar bunu bile seviyorum :*

="Fatmahanim, post: 36526627, member: 454571"]1.89 kizlar yani buraz umutsuz . Benim standart degerim 1.20 dir.[/QUOTE]
Moralini bozma sakin daha cok erken.

Ca
:KK51:

Canım başka folik asit estorfem ve coraspin yani bebe asprini estorfem günde 2 tane diğer ikisi bi defa bugün karnım kasıklarım kımıl kımıl bi belirti arıyorum sanırım ama öyle :KK51:
canım progestan iğne kullanmıyormusun ben hem iğne hemde hergüne claxen kan sulandırıcı iğne kullanıyorum

1.89 kizlar yani buraz umutsuz . Benim standart degerim 1.20 dir.

Canım ya ama çok erken değil mi daha 7. Gün bugün belli olur mu ki bekleyelim bakalım ben cesaret edemiyorum yarın 9.gün yarın evde yaparım diyorum ama bilmiyorum işte yüzleşmek çok heyecanlanıyo insan daha 5 günün var umudunu kaybetmek yok doktorum çok oluyo böyle vakalar erken yapmanın hbi anlamı yok demişti

Canım ya ama çok erken değil mi daha 7. Gün bugün belli olur mu ki bekleyelim bakalım ben cesaret edemiyorum yarın 9.gün yarın evde yaparım diyorum ama bilmiyorum işte yüzleşmek çok heyecanlanıyo insan daha 5 günün var umudunu kaybetmek yok doktorum çok oluyo böyle vakalar erken yapmanın hbi anlamı yok demişti

Ca

canım progestan iğne kullanmıyormusun ben hem iğne hemde hergüne claxen kan sulandırıcı iğne kullanıyorum

Yok kuzum iğne vermedi doktorum biliyorum o da varmış ama ben kullanmıyorum ya benim adet öncesi yaşadığım sendromları bugün yaşamaya başladım kaygılanmaya başladım gibi ama kafamı dağıtmaya çalışıyorum

Canım inşallah Allahım kalbine göre versin çok erken konuşup karar veriyosun bak görüceksin hamile olduğun haberini alıcaksın çok erken çünkü bugün ben inanıyorum
Amin cnm.allahtan umit kesilmez elbette ama bakiyorum 20 30 falan cikmis 7.gunde baskalarinda. O yuzden biraz negatifim. Yukselir miki burdan. Kacinci gun yukselmeye basliyor ki????

X