2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ah bitanemm benimmm:KK43: oyle iyi biliyorumki o can yanginini..... kelimeler yetmez acini dindirmeye biliyorum. Nolur Allaha sigin sakin isyan etme kuzummm.... cok uzgunum:KK43:
Kuzum ya iyi de 5 'in üzeri gebelik değil mi yani ben anlamıyorum ama of of doktorun biliyo mu peki
Haklisin da aptal kafammmmmn
Canım çok üzüldüm inan, ne denir ki böyle bir durumda bilmiyorum.daha zamanı gelmemiş demek ki.Rabbim yardimcin olsun, inşallah bi dahaki sefere güldürur yüzünü.

benim canım yanıyo inşallah sizin pozitif olur Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun

Hayırlı olsun canım sonu güzel çok güzel olsun inşallah ben bugün mide bulantısıyla uyandım tıpkı adet öncesindeki gibi göğüslerim ağrıyo kasıklarımda da sancı var bunlar bi belirti mi gün yaklaştıkça daha bi tuhaf oluyorum zor gerçekten zormuş beklemek ağrılarım var diye belirti olduğunu düşünüp umutlanmalı mıyım

Allh tazi olsun cnm bnm kndini dinleme.. allhim ol desin.yeterki bu yaptiklarimiz tamamen vesile olcak gerisi allhin taktiri..

Malesef sonuc 7 çıktı merkezden gebelik yok dediler cok uzgunum

Canimmmmmmmmmmmmmmm
Cokkk uzgunumm birtanemmm
Allhim.insallh te vakitte pozitifi gorrsun simdi gordummm
Ama icim yandi.. sakin kndini hirpalama bak bnde bugun basladim ama ne.olcagini bilmiyrum..

Canım ne zaman test yapmayı düşünüyorsun ben Pazartesi yapmak istiyorum eşim izin verirse. Çok korkuyorum ama ne yapalım

Ay bilmiyorum ki ben de yarın yapmayı düşünüyorum ama korkuyorum Pazartesi de yapmayı düşündüm ama bilemedim kendimi çok üzdüm acaba etkilenmiş midir korkusu bürüdü ooff ya sen nasılsın var mı ağrın falan yani benim göğsümdeki ağrı bugün ortaya çıktı ama adet öncesi sendromu gibi

Bence bu ay sen hamile kalacaksın canım. Benim en başından beri içime öyle doğuyor. Bir de senin artık hiç bir problemin yok. Kadın da bir problem yoksa olma ihtimali çok daha yüksek oluyor. Ama dediğim gibi psikoloji çok önemli. Kesinlikle düşünme. Kafanı mutlaka dağıt. Gez toz. Bir şeylerle uğraşmazsan düşünmemek mümkün olmuyor. İnşallahh hamile kalırsın da ilk tanıştığımız foruma geri döneriz. "İlk tüp bebek denemesinde hamileyimmmmmmmmm"

Ewet yaa nuggem gibi .. dimi ben bugun gittim cnmm bnmm doktor bana cok iyi davrandi ama ben soktaydimmm hala soktayim.. dondum kldim sanki.. gonal f veedi 450lik.gunde 300.doz kullncam.. igneleri biraz korkutyr ama bn yapamazsam esime vurdurtcam.. persembe gunu tekrr gel.. dedi.. e2me bkcaklar.. belki.. ozamn dusurebikiriz dedi doktrum ..hemsirede telini veedi.. birsey okursa ara diye.. canm bnmm yaa insallhh bnde hamile okurum ne.diyimki insallh.. desigun gibi okur.. hisleeinize guveniyrum.. doktrum.. bni tebrik etti kilo versigim.icin hata dalga gecti iatersen.. vazgecelim surda ne.klmis 70e dedi.. desim yokk hocam artik bebegime kavusmk istiyrum dedim.. bukadar hasretlik yeter bni yalniz birkmayin dedim oda bn hep yninda olcam dedi.. guzeldi ama insallh.. hersey cok guzel okurda bnde ilk denemede hamile kalirim cnm bnm allhim herkese nasip etain.. insallh.. canimsinnn

X