2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ya aynen ben de seninle aynı duyguları yaşıyorum zaman yaklaştıkça birden öğrenmek yerine evde bi test mi yapsam diyorum ama şimdiye kadar tuttum kendimi ben dün biraz beta hcg değer aralıklarına baktım da değer 5 ve üzeriyse hamile olduğunu gösteriyomuş gibi şeyler yazıyordu ayyhhh kurcalamamak lazım kaçıncı günün oldu kuzum
Gecen cumartesiydi transfer valla parmak hesabi yapmaktan yoruldum.bugün 7. Gun sanirim.sayilsalciyim ben ama sayi bile sayamiuorum.yazilan herseyi okuyorum ama kimin kacinci gunu aklimda kalmiyor? Senin kacinci gunun?

Gunaydinnnnnnnn
Canlarimm bugunnnn yeni yedinen umudumuzn sonmedigi
Isiklarin hic sonmedigi.. aydinlik bir yol..umud ediyrum.. allhim bizleri bebklerimize kavustraun.. bugun.start veriyrumm.. insallh guzel olur.. vatana millete hayeli olsun

hadi bakalim canim sevindim :) insallah sonucda boyle guzel olur kuzum benm.

Hahahahahahahah kurdeleyi kesebilirz... :KK70::KK70::rolleyes::KK71::KK71:

Neyse oyle yada boyle test gunune geldik cok sukur:KK9: merakla senden gelecek haberi bekliyorum kuzum. Insallah guzel bi sonuc alicaksin inaniyorum ben buna:KK71: ben napim yaa bebuklerim buz oldu...

buz bebisler anne karnna girince ısinip orda kalmk istiolar tutunuolar canlarm benim sana tutnr insallah bebislerin

ayyy canım inşallah güzel sonucu alabilirizzz sonunda bugünü bekleyebildim çok bekledim demi :KK48: işten çıkınca öğlenden sonra yapcam canım sabah kahverengi lekelenmem oldu biraz korktum merkezi aradım jelden dolayı olabiliyor dediler rahatladım sen ne yaptın bitoşum iyi misin :-)

canim yerlesme lekesidr insallah o :) tutanlarn cognda gelio insallah bebislern sennledr tutunmslardr hayrli haberlerni beklioruz.

Gecen cumartesiydi transfer valla parmak hesabi yapmaktan yoruldum.bugün 7. Gun sanirim.sayilsalciyim ben ama sayi bile sayamiuorum.yazilan herseyi okuyorum ama kimin kacinci gunu aklimda kalmiyor? Senin kacinci gunun?

Canım benim de aklımda kalmıyo defalarca soruyorum benim cuma günü senden bigün önce olmuş transferim biraz daha sabretmek lazım gebelik idrara daha geç karşıyomuş bildiğim kadarıyla sabredicez artık başka çare yok günler geçiyo

Canım benim de aklımda kalmıyo defalarca soruyorum benim cuma günü senden bigün önce olmuş transferim biraz daha sabretmek lazım gebelik idrara daha geç karşıyomuş bildiğim kadarıyla sabredicez artık başka çare yok günler geçiyo
Ben dayanamimmmmmm. Gittim kan verdim bir iki saate cikar.idrar da cikmadi zaten. Biraz ümitsizliğe kapildim sanki.sen ne gun yaptircan testi

yok merkezi arayınca içim rahatladı endişlencek birşey yokmuş hayırlısı hakkımızda senin bugün 7. günün değil mi 7 çok erken çıkmazsa kafan karışmasın sakın. inşallah güzel haberlerle gel.
Ya evet 7. Günüm ama burda bir topikde okudum insanlar 5. Gun baslamislar test yaptirmaya onlarin heyecanina kapildim biraz.

Ya evet 7. Günüm ama burda bir topikde okudum insanlar 5. Gun baslamislar test yaptirmaya onlarin heyecanina kapildim biraz.
valla seni en iyi ben anlıyorum bende o yazıları okuyunca 8. günü hastanede buldum kendimi :) inşallah hayırlı haberlerle gel canım gerisi önemli değil Rabbim hayırlısıyla bebişine kavuşmayı nasip etsin

Bizim seninle aynı gün canım, bugün 7.günümüz. test için çok erken bence.az daha sabret

X