2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar ben cıkıyorum ancak akşama haberlerinizi alabilirim bgün pek giremeyecegim hepiniz güzel haberlerle dönersiniz inşallah

Hayırlı olsun canım sonu güzel çok güzel olsun inşallah ben bugün mide bulantısıyla uyandım tıpkı adet öncesindeki gibi göğüslerim ağrıyo kasıklarımda da sancı var bunlar bi belirti mi gün yaklaştıkça daha bi tuhaf oluyorum zor gerçekten zormuş beklemek ağrılarım var diye belirti olduğunu düşünüp umutlanmalı mıyım

arkadaşlar bizde bahçecide ağustos ayında başladık. dün yumurta toplama işlemi yapıldı gayet güzel gidiyor bakalım hayırlısı.

Haydi bakalımm hayırlı olsunnnn, Allahım tüm dularımızı kabul etsinn, yüzümüzü güldürsün

canım inşallah çok güzel sorunsuz bir tedavi süreci gecirirsin ve sonunda da bebişine kavuş inşallah tedavin hayırlı uğurlu olsun tatlım inşallah herşey çooook güzel olcak

Kuzum insallah hersey hayallerinden daha guzel olur... hayirli olsun tedavin

Bugun birilerinin test gunumu neeeeee hadi yaa kutlama yapicazz nezaman yapcan testini kuzum
ayyy canım inşallah güzel sonucu alabilirizzz sonunda bugünü bekleyebildim çok bekledim demi işten çıkınca öğlenden sonra yapcam canım sabah kahverengi lekelenmem oldu biraz korktum merkezi aradım jelden dolayı olabiliyor dediler rahatladım sen ne yaptın bitoşum iyi misin

GÜNAYDIN KIZLAR HEPINIZE . Bende uyuyamiyorum sabahlari. Cok iyiydim ama bugun bi stres kapladi beni.var mı yok mu ?
Test yapptirsam mı yaptirmasammi? Offfff. KK da bi topic buldum. Beta hcg degerleri diye. Bir bakmanizi tavsiye ederim.

Canım ben de heyecanla bekliyorum sonucunu inşallah güzel haberlerle gelirsin ay ya çok heyecanlı ben diyorum hamileyim kızlar diceksin Rabbim seninle olsun bizi meraklandırma olur mu

Bence bu ay sen hamile kalacaksın canım. Benim en başından beri içime öyle doğuyor. Bir de senin artık hiç bir problemin yok. Kadın da bir problem yoksa olma ihtimali çok daha yüksek oluyor. Ama dediğim gibi psikoloji çok önemli. Kesinlikle düşünme. Kafanı mutlaka dağıt. Gez toz. Bir şeylerle uğraşmazsan düşünmemek mümkün olmuyor. İnşallahh hamile kalırsın da ilk tanıştığımız foruma geri döneriz. "İlk tüp bebek denemesinde hamileyimmmmmmmmm"

GÜNAYDIN KIZLAR HEPINIZE . Bende uyuyamiyorum sabahlari. Cok iyiydim ama bugun bi stres kapladi beni.var mı yok mu ?
Test yapptirsam mı yaptirmasammi? Offfff. KK da bi topic buldum. Beta hcg degerleri diye. Bir bakmanizi tavsiye ederim.

Ya aynen ben de seninle aynı duyguları yaşıyorum zaman yaklaştıkça birden öğrenmek yerine evde bi test mi yapsam diyorum ama şimdiye kadar tuttum kendimi ben dün biraz beta hcg değer aralıklarına baktım da değer 5 ve üzeriyse hamile olduğunu gösteriyomuş gibi şeyler yazıyordu ayyhhh kurcalamamak lazım kaçıncı günün oldu kuzum

Canım ben de heyecanla bekliyorum sonucunu inşallah güzel haberlerle gelirsin ay ya çok heyecanlı ben diyorum hamileyim kızlar diceksin Rabbim seninle olsun bizi meraklandırma olur mu
canım beniiiiim inşallah inşallahhhh hepinizden Allah razı olsun hep yanımdasınız bugün saat 4-5 gibi alırım sonucu diye tahmin ediyorum ondan sonracııııma hemencik buraya yazarım

canım beniiiiim inşallah inşallahhhh hepinizden Allah razı olsun hep yanımdasınız bugün saat 4-5 gibi alırım sonucu diye tahmin ediyorum ondan sonracııııma hemencik buraya yazarım

Hemen çıkmıyo mu sonuç heyecanla bekliyoruz yanındayız inşallah güzel sonuçlarınla dönersin kutlarız bizde o güzel haberi canım

Neyse oyle yada boyle test gunune geldik cok sukur merakla senden gelecek haberi bekliyorum kuzum. Insallah guzel bi sonuc alicaksin inaniyorum ben buna ben napim yaa bebuklerim buz oldu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…