2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İnş hayırlısıyla bebişine kavuşursun..ben ilk defa tüp bebek deneyeceğim ve tedirginim açıkçası..bide malatya da yaşamıyorum ve nasıl memnun kaldın mı merak ediyorum...

Canım bebişin sana umut olsun ömürboyu yoldaş olsun her daim hayırlı evlat olsun inşallah Rabbim sana öyle güzel öyle hayırlı bi evlat nasip etsin ki hiç kimsenin yokluğunu aratmasın sana çok çok mutlu ol inşallah canım çok hem de
Canım inşallah benim için ettiğin bu güzel duadaki evlattan sanada nasip etsin en kısa zamanda, inşallah sonucun pozitif olsun, çok mutlu ol, ama üzme kendini dışarıya falan çık biraz arkadaslarinla takıl, yani bebek olayını dusunebilecegin tek zaman geceleri olsun, ondada dua et ben çok dua ettim, geceri kalkıp namaz kildim istedim Allahtan, teşbih çektim sende yap vakti zamanı inşallah gelmiştir senin içinde canım benim

IMG_20140815_225924-1-1.jpg
kizlar kullandigim ilaclar bunlar biri kapsul digeri tablet

cnm benim 5. ayda ignelere basladim sonra yumurtalar toplandi ende polistik over sendrom var sislik oluyo transfer yapmadilar 6. ayda transferim oldu yani bir ay sonra ilkdenememdi onuda 16gun sonra istemislerdi kan sonucum 531 di iki hafta sonra gorunmediler yani gebelik sonlandi sonra bekledik tekrar adet oldum kanamanbittikten sonra randevu verdiler ve birpilan hg azirliyorlar kullandigim ilaclarin pilanitransferden once basliyorum o ilaclara ve 8. ayin 2 de transferim oldu geldik bize enjektorle tupu verdiler 18 de kani yollayin diye yani dondurulmus embriyolarim benim ikinci bu transferim cnm

Sen birtne gebelik yasamissin.. canim.. surda 3.4gun daha klmis.. bekle baklim.tekrr bir test yap mutlaka dokteunun varsir bir bildigi.. guven.. allh iIn verse inaallh.. guzel sonuc alirsin ama seni tekrr hayal kirikligina ugratmasinlarda.. insallh bir bildikleri vardir..

Sen birtne gebelik yasamissin.. canim.. surda 3.4gun daha klmis.. bekle baklim.tekrr bir test yap mutlaka dokteunun varsir bir bildigi.. guven.. allh iIn verse inaallh.. guzel sonuc alirsin ama seni tekrr hayal kirikligina ugratmasinlarda.. insallh bir bildikleri vardir..
amin cnm insallah allah buyuk

İnş hayırlısıyla bebişine kavuşursun..ben ilk defa tüp bebek deneyeceğim ve tedirginim açıkçası..bide malatya da yaşamıyorum ve nasıl memnun kaldın mı merak ediyorum...

Canim etiket yapmmisin banami dedin bilmiyrum ama tedirgin olma bnmde ilk birbirmizi takip ederiz.. insallh guzel olur.. hersey.. bn istanbuldayim..

insallah cnm seni icinde dua ediyorum insallah bebegin olur allah tamamina erdirir allahim yardimcin olsun

Allhhh raziii olsunnn cnmm bnmm rabbim yureginin.acisini dindirsin insallh.. bnde dua ediyrum hepinize .. rahatca uyu insallh.. guzel seyler olur..

hadi arkadaslar ins guzel haberlerinizi aliriz benmde test gunum ayin 20 si. olumsuz sonuc alacam diye cok korkuyorum. allah kaldiramayacagimiz yuk vermezmis. allaha teslim olduk artik.
inşallah ard arda güzel haberler veririz canım.şimdiden olumsuz düşünme hiç,pozitif düşünmeye çalış.Allah göstermesin de eğer olmazsa zaten yeterince üzüleceğiz.bekleme süresini mutlu ve umutlu geçirelim.hakkımızda hayırlısı olsun

Sevgili UMUDIHAR
SENDEN ricam konu sahibi olarak kimin hangi gün transfer oldugunu listeye dönüştürür müsünüz? Yada tedaviye ne zaman basladiginin .yanina da zamanla pozitif negatif yada beklemede yazariz.
ben yaptım öyle bi liste kendi kendime :KK48:

Canim etiket yapmmisin banami dedin bilmiyrum ama tedirgin olma bnmde ilk birbirmizi takip ederiz.. insallh guzel olur.. hersey.. bn istanbuldayim..
Sana demedim voles4tü galiba o arkadasa malatya da tedavi görüyormuş ona demeye çalıştım:KK66:)ben sitede de yeniyim de:KK70: tabiki edelim gerçekten psikolojik olarak anlayan birileriyle konuşmak daha iyi olacaktır..

Yarın doktora gideceğim ve sıkıntı olmazsa inş tedavimr başlayacağım..bakalım neler bekliyor..inş Rabbim hepimize güzel sonuçlar nasip eder arkadaşlar...

Kızlar günaydınlar nasılsınız?Beni bu sabahuyku tutmadı erkenciyim gün yaklaştıkca heyecan dahada artıyor

X