2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

günaydın kızlar... eski hareketli topiği özledik nerelerdesiniz bebişler rahat bırakmıyor galiba :)

Bebişler fena valla:) nasılsın , oğlun kcaman olmuşturrrr
sorma sorma fenalar ama bir o kadar da vazgeçilmezler. oğlum kocaman oldu çok şükür foto atarım becerebilirsem :) ben iyiyim çok sükür oğlum 7 aylık oldu ben de işe başladım artık anneme bırakıyoıruz sabahları alıştı kerata beni aramıyor çok fazla :) ama bengidene kadar nasıl özlüyorum anlatamam simdide tam sevmelik zamanları şirinlikler yapıp duruyo :) sen nasılsın bebeğin nasıl ??

Benim bebisim sizinkinden kücük daha 2 ayligiz cok ilgi beklio yaramaz bir kizim var ev isini bile yeri gelio yapamiom Allah tan kv annem yanimda
ev işi bende de büyük sorun biri olmazsa yapılmıyor genrçekten. bazen aman diyorum çocuktan önemli mi iş güç bırak yapma ne zaman müsade ederse o zaman yaparsın ama sonra toz içinde bırakmak içime sinmiyo öyle üstten üstten uyudukça bişeyler yapmaya çalışıyorum olduğu kadar :)

Ayy hic sorma benim ev bide búyúk 4 erkek 2 kadiniz basa cikamioz valla zorla ki seni dùsúnemiorum ama cok sükür birakalim tozlu olsun birakalim daginik kalsin cok zor zahmetli bekleyisli yollardan gectik hepimiz bin sûkûr her yasadigimiza cancazim tosunu òp hemde kikulu kokulu

ben cektiriyim dedikce o israrla gerek yok dedi Allah bildigi gibi yapsin bunca emek para bosa gittim bahceci fulya ya gitmeyi dusunuorum ama tabi anca seneye
Slm Can'ım ben daha önce medikalpark Göztepe hastanesinde 2 kez tüp bebek yaptırdım Sedat kadanalıya ikisindede hamile kaldım ilk İ düştü ikincisi ni kucağıma aldım şimdi tekrar denemek istiyorum dr um ayrılmış hastaneden yerine Aynur hanım ve Nur dokuzeylül gelmiş ben kendi dr uma gitmek istiyorum ama dondurulmuş embriyo ları diğer hastaneye aldırmam lazım ama hastane dediki embriyolar taşınırken hasar a uğruyor bende şimdi ne yapacağımı bilemedim hastanede iki hemşireye sordum biri Aynur hanımı diğeri kesinlikle Sedat beye gitmem gerektiğini söyledi şimdi çok kararsızım ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum

Bu topikte ne cok anilarimiz var kizlar cok sükür bende 2. Ci denemede kucagima alanlardanim ilkide tutmustu ama malesef bos kese cikmisti ve arkasindan hemen tekrar sil bastan ve cok sükür kizcem simdi 8 aylik Allah im herkese nasib etsin insallah

Masallah bu 2. Ci sanirim sag salim kucagina almayi nasib etsin insallah Allah im önce olmayanlara sonrada bizlere tekrar o güzelligi nasib etsin

Masallah bu 2. Ci sanirim sag salim kucagina almayi nasib etsin insallah Allah im önce olmayanlara sonrada bizlere tekrar o güzelligi nasib etsin
Amin canım çok sagol evet 2. Aslında bu kez ikizdi ama 10. Haftada kalbi durdu birinin ama diğeri gayet iy dedi şimdi Rabbim nasip kısmet ederse bi kızım daha olucak Rabbim isteyen dileğen herkese nasip etsin

Amin canım çok sagol evet 2. Aslında bu kez ikizdi ama 10. Haftada kalbi durdu birinin ama diğeri gayet iy dedi şimdi Rabbim nasip kısmet ederse bi kızım daha olucak Rabbim isteyen dileğen herkese nasip etsin
Aaa nasibi oraya kadarmis cok sükür Allah ima digerine bisey olmamis insallah sag salim al kucagina canim buda tüp bebekmi desene bir prenses daha gelio cok sükür Allah ima

Hey ben geldim cok uzun zamandir giremedim ben oglumu kucagima aldim cok sukur cok guzel biseymis cok baskaymis annelik Allahim kimseye aratmasin tek duam bu hepinize sevgilerrimle

Hey ben geldim cok uzun zamandir giremedim ben oglumu kucagima aldim cok sukur cok guzel biseymis cok baskaymis annelik Allahim kimseye aratmasin tek duam bu hepinize sevgilerrimle
Aminn canim insallah Allah im herkese nasib etsin insallah hayirlisiyla Allah im bagislasin kuzucugunu hepimizinkini öp tospigini kokulu kokulu

Aaa nasibi oraya kadarmis cok sükür Allah ima digerine bisey olmamis insallah sag salim al kucagina canim buda tüp bebekmi desene bir prenses daha gelio cok sükür Allah ima
Evet canım buda tüp bebek malesef ama yinede buna da şükür en azından bi şekilde çocuk sahibi olabiliyor uz Rabbim herkese nasip etsin insallah Amin canım tesekkurler

Evet canım buda tüp bebek malesef ama yinede buna da şükür en azından bi şekilde çocuk sahibi olabiliyor uz Rabbim herkese nasip etsin insallah Amin canım tesekkurler
Cok sükür canimm benimm dedigin gibi bi sekilde cocuk sahibi olabilioruz veren Allah ima sükürler olsun olmayanlarada nasib etsin insallah hayirlisiyla ve evlatlarimizi sag salim büyütelim huzurla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…