2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

9 ay nasil gececek diye dusunuyorduk cok sukur hepimiz sonuna geldik. Mucize bebislerimize sonunda kavusacaz allahin izniyle. Bu topikte sevinci uzuntuyu sikintiyi kaygilarimizi paylastik. İns artk mutlu haberler verme zamani tevekkul ettik rabbim yardim etti. Rabbim cocuk isteyen herkesin yardimcisi olsun kimseyi cocukla sinamasin.

Alla

Canlarım çok teşekkür ederim çok şükür binlerce kez şükürler olsun bebişime kavuştum müthiş tarifsiz bi duygu bugün de hastaneden taburcu edildim Allah'ın izniyle herşey yolunda spinal doğum gerçekleştirdim Düşünen herkese tavsiye ederim açıkçası hem çok kısa sürüyo hem de o ana tanık oluyosun ilginç bi duygu ah b tarif edebilsem 22 Nisan'dan bu yana yaklaşık 4 saatlik uykuyla ayaktayım zor ama güzel ve tabiki değer!!! Yalnız kordon dolanması görülmüş bebeğimde çok şükür ki 1 tur boynuna dolanmış herhangi bi riski yokmuş sizlere yazarken de Gözlerim kapanıyo :)) umudihar umudihar îma da çok çok teşekkür ediyorum beni ziyarete geldiği için Elif'imin hediyesi için de ayrıca kocaman öpüyoruz....
Canim binlerce sükürler olsun Allah ima o duyguyu sana yasattigi icin insallah hayirlisiyla herkes yasar biz bekleyenlerde yasar elif cok gûzel isim dimdik olsun adi gibi inşallah duygun tarifsiz yasayan anliormusya bizede nasib et Allah im herkese nasib etsin tekrar cookk gecmis olsun vakit buldukca dinlen arkadasim evinin huzurunu mutlulugunuda koklayarak öp gözûnúz aydin olsun tekrar

Keske.. Hepsine.. Gidebilse idim.. Sana nasip oldu canm.. Elimin ginlumun yttigi kadar.. Dostlarim.. Bnm birsuru yegenim ve.. Kardeslerim var. Tek kaedestim.. Cogaldim cok sukur.. Allhim hepimize nasip etsin bugunleri.. Cok sukur.. Umutlarimz hep var.. Olcak allhin izniyle.. Sizleri cok sewiyrum..
Yûregi gûzel arkadasim bizde seni sevioruzz umut oldun bircok kardesimize ne gûzel tanismadan biseyleri paylasmak binlerce sûkûrler olsun Allah ima sizleri tanimayi nasib etti gudemesende bu sözden sonra gitmis kadar oldun valla

Slm kizlarsiz tecrubelisiniz benden bisey sorcam simdiden özür dilerim ama kusmalarim basladi asitli su kusuodum ilk basta ve dûn ilk defa yediklerim geldi ve kusmalarimla iki defa kan geldi azcik fazla bilgisi olan varmi duydunuzmu böyle bisey

Slm kizlarsiz tecrubelisiniz benden bisey sorcam simdiden özür dilerim ama kusmalarim basladi asitli su kusuodum ilk basta ve dûn ilk defa yediklerim geldi ve kusmalarimla iki defa kan geldi azcik fazla bilgisi olan varmi duydunuzmu böyle bisey

Canim geçmiş olsun Afedersin bende kusarken bogazim tahriş oluyor belki zorlandiysan olabilir yine de eniyisi doktoruna danışman. Sorun yoktur inşallah gönlünü ferah tut yelizcim

Uzunca bir aradan sonra hepinize merhaba... Biz doğduk kocaman olduk bile.. 2,5 aylığız... Allah hepinize sağlıkla bebişlerinze kavuşmayı nasip etsin. Harika bir duygu... Çok özel bir sevgi..

Yanlış hatırlamıyorsam umudinihar haber vermişti tekrar Allah analı babalı buyutsun darısı bizlerin başına inşallah canım

Canim geçmiş olsun Afedersin bende kusarken bogazim tahriş oluyor belki zorlandiysan olabilir yine de eniyisi doktoruna danışman. Sorun yoktur inşallah gönlünü ferah tut yelizcim
Canim cok tesekkür ederim azcik korkmadim degil kendim icin degil emanetim icin arada bi evet zorlanio saol arkadasim yarin nasibse tûp bebek dok. Gidip sorcam bakalim ne dicek

Canim benim gözün aydin çok sevindim senin adina Allahim vakti zamanki geldiğinde saglikla ve hayirlisiyla biz bekleyenlerinde bebeklerini kucaklarina almamizi nasip etsin inşallah, ayrıca evlat sahibi olamamis olmak için uğraşan herkese de hayirlisiyla gebe kalmayı ve saglikli bir şekilde kucaklarina almaya nasip etsin inşallah

Allah razı olsun canım benim Allahım isteyen herkese nasip etsin tarif edeyim diyorum ama yok hangi kelime hangi söz bu sevgiyi tanımlar açıkçası şüpheliyim göğsüm yara oldu ağlaya ağlaya emziriyorum ama umrumda deil fındığım doydu mu tek kaygım korkum bu bi gülüyo yerle yeksan oluyorum mutluluktan şu çektiğimiz Sıkıntılar milyon kere başıma gelse yine değer diyorum kızlar çok zor günler geçirdik neler yaşadık anne olmak için çırpınışlarımız şuan mesela emzirdim kucağımda Doymuş olmanın verdiği mutlulukla nasıl da güven içinde uyuyo gerçi zor günler geçiriyoruz derdini anlayamamak en büyük sıkıntı ama herşeye değer kısacası

Canim binlerce sükürler olsun Allah ima o duyguyu sana yasattigi icin insallah hayirlisiyla herkes yasar biz bekleyenlerde yasar elif cok gûzel isim dimdik olsun adi gibi inşallah duygun tarifsiz yasayan anliormusya bizede nasib et Allah im herkese nasib etsin tekrar cookk gecmis olsun vakit buldukca dinlen arkadasim evinin huzurunu mutlulugunuda koklayarak öp gözûnúz aydin olsun tekrar

Canımsın evime bahar geldi Güneş açtı nasıl anlatılır ki bu mutluluk dinleniyorum kardeşlerim annem saolsunlar her işi görüyorlar spinal Sezeryan oldum iyi ki de öyle olmuş tanık oluyosun o ana ve hemen kucağına getiriyorlar hemşire getirdi koydu mememe başladı mıç mıç emmeye gerçi pek beceremedi ama olsun :)) genel anestezi de uyanmak mesela kalkınca sancın ağrın olucak bebeğinle hemen temas kuramıcaksın falan ben tavsiye ederim herkese spinali

Canımsın evime bahar geldi Güneş açtı nasıl anlatılır ki bu mutluluk dinleniyorum kardeşlerim annem saolsunlar her işi görüyorlar spinal Sezeryan oldum iyi ki de öyle olmuş tanık oluyosun o ana ve hemen kucağına getiriyorlar hemşire getirdi koydu mememe başladı mıç mıç emmeye gerçi pek beceremedi ama olsun :)) genel anestezi de uyanmak mesela kalkınca sancın ağrın olucak bebeğinle hemen temas kuramıcaksın falan ben tavsiye ederim herkese spinali
:KK70: Ben küçük prensesin emmeyi becerememiş halini hiç düşünemiyorum:KK70:

Allah im ya bu ne sevgi bune duygu ya insallah biz bekleyenlerde tasar en kisa zamanda yesinler onun minik azini ya o an ona sahit olmak kadar gûzel bisey varmi ya spinal mi daha benim cok asamam var ama nasib olursa o gûne gelirsem asla spinal istemiorum canim korkuorum acikcasi sizinki cok büyük cesaret ben göz ameliyati oldugumda dok. Ayik sadece gözûmû uyusturdu ama ben kiyameti koparinca bayiltmak zorunda kaldi ben dayanamam ama zate bûyûk ihtimal burdakiler normal dogum yaptircaklar dok. Hic sezeryan filan demedi aslinda normal istiorum ben herseyin nasibi insallah bak bi tavsiye vereyim bir ayvanin cekirdegini bir cay bardagi suya koyup kisik ateste 5 dakika kaynatin 20. Dakika bekletin demlensin jöle kivamina gelince gögüs ucu temizledikten sonra jeli sûr cabuk iilestirir bide gazi olursa minnosun ayaklarini elma yagi ile hafif ov faydasi olur

Allah im ya bu ne sevgi bune duygu ya insallah biz bekleyenlerde tasar en kisa zamanda yesinler onun minik azini ya o an ona sahit olmak kadar gûzel bisey varmi ya spinal mi daha benim cok asamam var ama nasib olursa o gûne gelirsem asla spinal istemiorum canim korkuorum acikcasi sizinki cok büyük cesaret ben göz ameliyati oldugumda dok. Ayik sadece gözûmû uyusturdu ama ben kiyameti koparinca bayiltmak zorunda kaldi ben dayanamam ama zate bûyûk ihtimal burdakiler normal dogum yaptircaklar dok. Hic sezeryan filan demedi aslinda normal istiorum ben herseyin nasibi insallah bak bi tavsiye vereyim bir ayvanin cekirdegini bir cay bardagi suya koyup kisik ateste 5 dakika kaynatin 20. Dakika bekletin demlensin jöle kivamina gelince gögüs ucu temizledikten sonra jeli sûr cabuk iilestirir bide gazi olursa minnosun ayaklarini elma yagi ile hafif ov faydasi olur

Çok teşekkür ederim denicem göğüslerim yara oldu ve inanılmaz acıyo dayanamıyorum Dikiş ağrısından bile fena bişey spinal de acı yok sadece herseye tanık oluyosun girmemle çıkmam bir oldu normal doğum yapacaksan çok güzel bişey bence hayırlısı canım

Yûregi gûzel arkadasim bizde seni sevioruzz umut oldun bircok kardesimize ne gûzel tanismadan biseyleri paylasmak binlerce sûkûrler olsun Allah ima sizleri tanimayi nasib etti gudemesende bu sözden sonra gitmis kadar oldun valla
Canim benim.. Allh razi olsun.. Rabbim hepimize guzel gunler nasip etsin insallh :)

Çok teşekkür ederim denicem göğüslerim yara oldu ve inanılmaz acıyo dayanamıyorum Dikiş ağrısından bile fena bişey spinal de acı yok sadece herseye tanık oluyosun girmemle çıkmam bir oldu normal doğum yapacaksan çok güzel bişey bence hayırlısı canım
Canim acidan korkmuorum o ani kesilip bicilmeyi dúsúndúkce icim kòtû oluor ondan korkuom ben ama senin adina sevindim ne gúzel gecti bitti aminn insallah normel olur hayirlisiyla dene canim insallah faydasi olur Allah yardimcin olsun ablam aglaya aglaya emzirirdi hep ama yeterki o doysun búyúsún ah annelik

Canim acidan korkmuorum o ani kesilip bicilmeyi dúsúndúkce icim kòtû oluor ondan korkuom ben ama senin adina sevindim ne gúzel gecti bitti aminn insallah normel olur hayirlisiyla dene canim insallah faydasi olur Allah yardimcin olsun ablam aglaya aglaya emzirirdi hep ama yeterki o doysun búyúsún ah annelik

Öyle düşünüyosun zaten yeter ki doysun diyosun Acıya alıştım Elif'imin keyfi yerinde olsun da bu sabah ikinci topuk aşısını vurdurmaya Götürücem şimdiden diyorum kuzunun canını acıtıcklar Allah'ım isteyen herkese anneliği nasip etsin çok çok çok bAşka bi duygu

Öyle düşünüyosun zaten yeter ki doysun diyosun Acıya alıştım Elif'imin keyfi yerinde olsun da bu sabah ikinci topuk aşısını vurdurmaya Götürücem şimdiden diyorum kuzunun canını acıtıcklar Allah'ım isteyen herkese anneliği nasip etsin çok çok çok bAşka bi duygu
Ayyy kuzummm valla ii dayanion ben kesin esimle giderdim ben dayanamam onun canin yanmasina Allah yardim etsin valla bir anne evladi icin herseye katlanio insallah hayirlisiyla Allah im kucaklarimizi doldursun isteyen herkese nasib etsin

X