2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cumartesi insallah hayirlisiyla artmis bir sekilde haber verirsin canim arkadasim benim ahh bi yiyebilsem hicbir meyve yiyemiorum yemekten gectim benim biraz zor gecioo kusma ilacida fayda etmedi pek olsun raziyim ben 12+4 gúnlúgûm ama midemde pek rahatlama var diemem Allah razi olsun gûlsenim aminn ecmain yaban eller hic gûzel degil hemde hic ama bunada sûkûrler olsun hergûnûmûze:KK19:

Çok iyi anlıyorum seni inan hepimiz geçiyoruz bu yollardan ben tavuk kokusu, balik kokusu, et kokusu asla dayanamazdim. Balık ve et hala aynı tavuk iyi ama artık yiyorum pisiriyorum. Sebat edeceğiz canim 16.haftada rahatlarsin inşallah Muck Muck kocaman

Kızlarrrr.... Umidiharımızın bal gibi bi oğlu varrrr.... Maşallah sübhanallahhh:) ikiside iyilermiş.... Ben öğlen görüştüm... Kendini toparladığında ayrıntılı bilgileri alırız güzel annemizden:KK36:

Sağol canım haber verdiğin için Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah arkadaşımızi dört gözle topige bekliyoruz güzel haberleriyle darısı bizlerin başına inşallah :anneadayı::emir_bebek:

Çok iyi anlıyorum seni inan hepimiz geçiyoruz bu yollardan ben tavuk kokusu, balik kokusu, et kokusu asla dayanamazdim. Balık ve et hala aynı tavuk iyi ama artık yiyorum pisiriyorum. Sebat edeceğiz canim 16.haftada rahatlarsin inşallah Muck Muck kocaman
Ayy canimm insallahh dogumdan sonra etkisi kalmaz bende sen gibiyim etin hicbir cesidini yiyemiorum tavuk balik köfte hele sarimsak kokusu varyaa anliosun beniii:KK9: sevindim valla insallah gecer aminn ecmainn dedigin gibi sabretip sûkredecez :KK36::KK19:

Kızlarrrr.... Umidiharımızın bal gibi bi oğlu varrrr.... Maşallah sübhanallahhh:) ikiside iyilermiş.... Ben öğlen görüştüm... Kendini toparladığında ayrıntılı bilgileri alırız güzel annemizden:KK36:
Allah razi olsun canim yaa cokk gûzel bir haber müjdeledinn Allah im hayirli evlat olarak nasib etsin yuvasina insallah hayirlisiyla grlsin beklioruz

artik darisi sana canimm ☺ bende gordum çınar eymeni Allah onlara bagislasin.burdaki hamislerde saglikla alsin kucagina olmayanlarda versin rabbim.2. ÇINARIMIZDA GELDI.

Baciiilllarrrrrr... Umudumuza kavustukk veee OBEBEK BU EVE GIRDIII ADIDA CINAREYMENNN OLDUUUU..
Rabbim.. Tum burdaki dostlarimiza nasip etsinn.. Yawrusnu kucagina almayi.. Veee.. Umud yolculugunu yasamayi.. Cok sukur bin.sukurr..
Bnm icin dua eden.herkesten allh razi olsun..
Yazamadim.. Cunku.. Bebgimz biraz inatci bni emmekte.. Bize dua edin cnlar.. Hepinizi cok.sewiyrummmm

Hayırlı cumalarrr:) birbirimizi dualarınızda unutmayalım inşallah... Dün aksam görüştüm canım, eve geçmişler.. Birbirlerine ve yeni hayatlarına adapte olmaya çalışıyolar:)
Allah razi olsun canim arkadasim haberin icin ohh ne gúzel yaa cok sûkúr bir kardesimizin daha evi sen buldu hic unuturmuyum darisi túm kardeslerime ve bana insallah

Baciiilllarrrrrr... Umudumuza kavustukk veee OBEBEK BU EVE GIRDIII ADIDA CINAREYMENNN OLDUUUU..
Rabbim.. Tum burdaki dostlarimiza nasip etsinn.. Yawrusnu kucagina almayi.. Veee.. Umud yolculugunu yasamayi.. Cok sukur bin.sukurr..
Bnm icin dua eden.herkesten allh razi olsun..
Yazamadim.. Cunku.. Bebgimz biraz inatci bni emmekte.. Bize dua edin cnlar.. Hepinizi cok.sewiyrummmm
Umuttttt yolcusuuuu gözún aydin evin sen bulsun insallah desene annesi gibiiii:-) hayirli ugurlu olsun canim benim insallah zamanla alisir emmeye ya onun oagzini yesinlerr hosgeldi CINAREYMENNN :emir_bebek::emir_bebek:

Slm canlar.. mOrelim.cok.bozuk..
Bebegim bni.emmiyr lohusaliktnmidir.bilmiyrum sanki bni.red.ediyrmus gibi hissettim cok korkuyrum.. Sutumu sagip veriyrum.. Sadece.. Mama takviyesine basladik cocuk acliktan sarilik gecrdi.. Ac kaldi diye uzuluyrum ne yaplim.bebgimi emzrmk.istedrdim ama birseyler olmuyrsa olmuyr iste.. Rabbim herseyin hyrlisni versin.. Opuldunz cnlar...

Slm canlar.. mOrelim.cok.bozuk..
Bebegim bni.emmiyr lohusaliktnmidir.bilmiyrum sanki bni.red.ediyrmus gibi hissettim cok korkuyrum.. Sutumu sagip veriyrum.. Sadece.. Mama takviyesine basladik cocuk acliktan sarilik gecrdi.. Ac kaldi diye uzuluyrum ne yaplim.bebgimi emzrmk.istedrdim ama birseyler olmuyrsa olmuyr iste.. Rabbim herseyin hyrlisni versin.. Opuldunz cnlar...
Canimmm benimm ûzülme emmior die kimi bircok bebek annesini emmio ki bakalim bizimkiler ne olcak sen yinede elinden geldigince kendi sütünü ver ve her bebek sarilik olur canim kardesim bunlara hazirlikli olsakta genede endiselenir moralimizi bozariz cookk öp cinari cok sükür kucaginda yaninda ya sag salim

X