2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

KIzcelerimmmmm son.20gun...
Icim kipir kipir.. Internet paketim bitebilir.. 1kac haftaya yine gorusuruz.. Dualrim sizinle.. Rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun.. Yuce mewlam.. Hizir.a.s sizinle olsun tum yawru isteyenlerin.. Bebek bekleyenlerin.. Opuyrum hepinizi kocaman..
Rabbim Hayırlı doğumlar nasip etsin sağlıkla kavus inşallah

Amin canim insallah

Canım nasılsın ben vakitsizlikten giremiyorum tamamen bebişime odaklandım son 2 gün yani bugün ve yarın evdeyim Çarşamba Sabahı doktor doğuma alıyo anestezi uzmanıyla bugün görüştüm spinale karar verdik kendisi de önerdi ve uzman doktor güven verdi öyle hissettim çok şükür ama bilmiyorum ne kdr sürüyo korkar mıyım acaba eşim ameliyat korkusu var Dr bey genel olsun dedi ama ben yok dedim Anlattı bana bakalım sen anlamıcaksın Ztn konuşurken olucak farketmiceksin ble dedi bakalım bebeğim 3200 gram olmuş boyu da 50 cm Çarşamba olsun artık arada bi heyecan geliyo gidiyo senin doğum anın nasıl geçmişti

Canım nasılsın ben vakitsizlikten giremiyorum tamamen bebişime odaklandım son 2 gün yani bugün ve yarın evdeyim Çarşamba Sabahı doktor doğuma alıyo anestezi uzmanıyla bugün görüştüm spinale karar verdik kendisi de önerdi ve uzman doktor güven verdi öyle hissettim çok şükür ama bilmiyorum ne kdr sürüyo korkar mıyım acaba eşim ameliyat korkusu var Dr bey genel olsun dedi ama ben yok dedim Anlattı bana bakalım sen anlamıcaksın Ztn konuşurken olucak farketmiceksin ble dedi bakalım bebeğim 3200 gram olmuş boyu da 50 cm Çarşamba olsun artık arada bi heyecan geliyo gidiyo senin doğum anın nasıl geçmişti

Canim arkadasim Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde yavrunu kucağına almayi nasip etsin. Dualarim seninle. Minik melegimiz geliyooooorrrr :KK71::KK9:

Canim bende spinal oldum zaten spinalde epidrlda belden uyusturuuluo ikisde ayni sey :) dun beni umudihar aradida onla konustum.benim dogumm cok guzel gecti vallaho druma cok guveniodum.o belden yapilan igne hic acitmio korkma sakin :) zaten vurundugun andan itibaren ayaklarnda hemen kivilcim hissediosun annda uyusuyo hic bisey hissetmiosun canim.drlarla sohbet ede ede gecio zaten.bebek ilk 2 3 dakikda cikio zaten sonrasi dikis suruo canim.yalniz bi ara bebek cikarken acayip mide bulantisi oluo kusma hissin gelio bana mendik verdiler ona biraz cikarmstm :) hayrli dogmlarn olsun ins saglkla al kucagna yarin.bence norml dogumdan bile rahat.sadece 3 Ay sonra bi ara bel agrisi cektim oda gecti o agri bile aman aman agri degildi canm.

Canim bende spinal oldum zaten spinalde epidrlda belden uyusturuuluo ikisde ayni sey :) dun beni umudihar aradida onla konustum.benim dogumm cok guzel gecti vallaho druma cok guveniodum.o belden yapilan igne hic acitmio korkma sakin :) zaten vurundugun andan itibaren ayaklarnda hemen kivilcim hissediosun annda uyusuyo hic bisey hissetmiosun canim.drlarla sohbet ede ede gecio zaten.bebek ilk 2 3 dakikda cikio zaten sonrasi dikis suruo canim.yalniz bi ara bebek cikarken acayip mide bulantisi oluo kusma hissin gelio bana mendik verdiler ona biraz cikarmstm :) hayrli dogmlarn olsun ins saglkla al kucagna yarin.bence norml dogumdan bile rahat.sadece 3 Ay sonra bi ara bel agrisi cektim oda gecti o agri bile aman aman agri degildi canm.

Saol canım içimi rahatlattın dün kuzenimle konuştum sakın spinal yaptırma epudural den bile riskli omurilik sıvısına kadar anesteziyi veriyorlar genel anestezi ol gitsin dedi şaşırdım çünkü araştırdığımda hiç öyle risklerle karşılaşmadım yani yaptıran hemen hemen herkes memnun kaldığını yazmış ben tanık olmak istiyorum o ana anestezi uzmanıyla da görüştüm nedense güven verdi bana dediği şey tek dezavantajı başağrısı o da 100 kişiden birinde görülür ve kronik migrenin varsa zaten... Birde bacaklardaki hissizlik 3-4 saat sürüyormuş sen kustun yani çünkü anestezi olunacağı gece 12 den sonra su bile içme dedi Dr benim normalinde bulantım çok var sabahları kısacası kuzenim Kafamı karıştırdı bakalım hayırlısı yarın ola hayrola

:KK73::KK73::KK73:Kızlaaaaaarrrrr haziran0806 haziran0806 kardesimiz topigimizin prensesini cok sukur dünyaya getirdi. ALLAH anali babali buyutsun insallah. ikisi de çok iyi maşallah kirkbinkere maşallah:KK73::KK73::KK73:
Masallah subhanallah topigimizin ikinci yaramazi geldi gözû aydin olsun arkadasimizin insallah hayirlisiyla evinede cikar ii olduklarina sevindim HOS GELDI TOPIGIN PRENSESI Allah razi olsun canim haber verdigin icin:KK49::emir_bebek: Allah im herkese hayirli dogum nasib etsin insallah

Kizcelerr.. Biz oglusmzla.. Hazirani gormeye gittik.. Prensimiz.. Elifi.. Sokkkk sirinn.. Masallh..
Kizlar 05.05.2015 de de benm bebgim gelicek insallh.. Bu hfta soluycem doktra bu tarih bizim icin onmli ewlilik yildonummz olcak.. Bana yazan herkesten aallh razi olsun.. Sizleri sewiyrum rabbim isteyen herkese nasip etsinn insallh.. Kunfeyekun umudumuzu kaybetmk yok.. Yola dewam..

Kizcelerr.. Biz oglusmzla.. Hazirani gormeye gittik.. Prensimiz.. Elifi.. Sokkkk sirinn.. Masallh..
Kizlar 05.05.2015 de de benm bebgim gelicek insallh.. Bu hfta soluycem doktra bu tarih bizim icin onmli ewlilik yildonummz olcak.. Bana yazan herkesten aallh razi olsun.. Sizleri sewiyrum rabbim isteyen herkese nasip etsinn insallh.. Kunfeyekun umudumuzu kaybetmk yok.. Yola dewam..

Canim hakkında hayırlısı olsun inşallah. Bende Ağustosun 8ini istiyorum. Bizim de evlilik yıldönümümüz bakalım nasip. :anneadayı:

Canim insallah hayirlisi ile alirsin kucagina önemli bi tarih olcak ne gûzel bizde seni sevioruzz insallah herkes hayirlisiyla alir kucaklarina vakti zamani geldiginde

Canim nasilsin bebegine kavustun sanirsam rabbim saglikla buyumeyi nasip eder ins.

Kizzzçelerrrrrimmm ne yapiyrsunuz. Bakam..
Biz bugun hastneye gittik 3500kilo olmusuz.. Boyumuzdaa.. 51 cm olmus... Erken gelebilirmis.. Bu yuzden akciger ignelerine basladik kizlar.. Rabbim hepimizin bebklerini zamninda gunu dolunca. Saglikli sihhtli kucagimiza almyi nasip etsin insallh..
Canim masallah pasana rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder ins. Bizde sona yaklastk rabbim yardimcimz olsun

Canim masallah pasana rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder ins. Bizde sona yaklastk rabbim yardimcimz olsun
Canimm masallhh.. Vallhi allhim nasip etsin.. Herkesin kucagini bos birkmasin.. Bu topikte hamile kalmyan.. Klmayacak.. Insallh.. Dualrim hepp. Burda.. Rbbim.nasip. etsin hepimize.. Aklim.. Hep burda

Masallah subhanallah topigimizin ikinci yaramazi geldi gözû aydin olsun arkadasimizin insallah hayirlisiyla evinede cikar ii olduklarina sevindim HOS GELDI TOPIGIN PRENSESI Allah razi olsun canim haber verdigin icin:KK49::emir_bebek: Allah im herkese hayirli dogum nasib etsin insallah

Alla
Canim nasilsin bebegine kavustun sanirsam rabbim saglikla buyumeyi nasip eder ins.

Canlarım çok teşekkür ederim çok şükür binlerce kez şükürler olsun bebişime kavuştum müthiş tarifsiz bi duygu bugün de hastaneden taburcu edildim Allah'ın izniyle herşey yolunda spinal doğum gerçekleştirdim Düşünen herkese tavsiye ederim açıkçası hem çok kısa sürüyo hem de o ana tanık oluyosun ilginç bi duygu ah b tarif edebilsem 22 Nisan'dan bu yana yaklaşık 4 saatlik uykuyla ayaktayım zor ama güzel ve tabiki değer!!! Yalnız kordon dolanması görülmüş bebeğimde çok şükür ki 1 tur boynuna dolanmış herhangi bi riski yokmuş sizlere yazarken de Gözlerim kapanıyo :)) umudihar umudihar îma da çok çok teşekkür ediyorum beni ziyarete geldiği için Elif'imin hediyesi için de ayrıca kocaman öpüyoruz....

Alla

Canlarım çok teşekkür ederim çok şükür binlerce kez şükürler olsun bebişime kavuştum müthiş tarifsiz bi duygu bugün de hastaneden taburcu edildim Allah'ın izniyle herşey yolunda spinal doğum gerçekleştirdim Düşünen herkese tavsiye ederim açıkçası hem çok kısa sürüyo hem de o ana tanık oluyosun ilginç bi duygu ah b tarif edebilsem 22 Nisan'dan bu yana yaklaşık 4 saatlik uykuyla ayaktayım zor ama güzel ve tabiki değer!!! Yalnız kordon dolanması görülmüş bebeğimde çok şükür ki 1 tur boynuna dolanmış herhangi bi riski yokmuş sizlere yazarken de Gözlerim kapanıyo :)) umudihar umudihar îma da çok çok teşekkür ediyorum beni ziyarete geldiği için Elif'imin hediyesi için de ayrıca kocaman öpüyoruz....
Canim benim gözün aydın çok sevindim kavusmussun bebeğine. ne zamandır aklimdaydin sorayım diyordum bugüne kısmet oldu.. Yeni olmuş galiba hissetmisim sanki.. Güle güle sağlıkla sıhhatler büyütmeyi nasip etsin Allah.. Darısı da bizlere olsun..

Alla

Keske.. Hepsine.. Gidebilse idim.. Sana nasip oldu canm.. Elimin ginlumun yttigi kadar.. Dostlarim.. Bnm birsuru yegenim ve.. Kardeslerim var. Tek kaedestim.. Cogaldim cok sukur.. Allhim hepimize nasip etsin bugunleri.. Cok sukur.. Umutlarimz hep var.. Olcak allhin izniyle.. Sizleri cok sewiyrum..

Canim benim gözün aydın çok sevindim kavusmussun bebeğine. ne zamandır aklimdaydin sorayım diyordum bugüne kısmet oldu.. Yeni olmuş galiba hissetmisim sanki.. Güle güle sağlıkla sıhhatler büyütmeyi nasip etsin Allah.. Darısı da bizlere olsun..

Canım çok teşekkür ederim Amin inşallah senin de çok az kalmış bol bol uyu kuzum ben mesela şuan Gözlerimi açamıyorum hatta yazmak istiyorum size hislerimi ama göz kapaklarımı kontrol edemiyorum ki sizin güzel haberlerinizi alalım inşallah

Alla

Canim benim gözün aydin çok sevindim senin adina Allahim vakti zamanki geldiğinde saglikla ve hayirlisiyla biz bekleyenlerinde bebeklerini kucaklarina almamizi nasip etsin inşallah, ayrıca evlat sahibi olamamis olmak için uğraşan herkese de hayirlisiyla gebe kalmayı ve saglikli bir şekilde kucaklarina almaya nasip etsin inşallah

X