2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ben sana demedimmi canim :) kolay gecio die.hadi hayrlisi ilede hamile haberinide alsiriz kisa zamanda canim benim.ravzanin bahsettigi cinar bebek benim oglum topigin ilk bebegi galiba insallah sizinkileride duyarim burda.Allahm isteyen herkese nasip etsin Rabbim kimseyi imrendrmesin hemencik versin. R ravza54 te saglikla kucagna alsin insallah.burda herkes birbrne okadr guzel destk oluoki anlatamam benm en sikintili zamanlarmda dualar edip bana hep moral verdiler.insallah sende cann sikildkca yaz buraya cvplar zaten fikri olan horen
Canimm arkadasim duana kurban Allah razi olsunn insallah hayirlisiyla o gûnlerde gelcek Allah im isteyen herkese nasib etsin insallah evet cinarimiz var cok sükür Allah im esinle evlatlarinla sevdiklerinle huzurlu saglikli uzun ömürler nasib etsin insallah

Kizzzçelerrrrrimmm ne yapiyrsunuz. Bakam..
Biz bugun hastneye gittik 3500kilo olmusuz.. Boyumuzdaa.. 51 cm olmus... Erken gelebilirmis.. Bu yuzden akciger ignelerine basladik kizlar.. Rabbim hepimizin bebklerini zamninda gunu dolunca. Saglikli sihhtli kucagimiza almyi nasip etsin insallh..
Masallah subhanallah canim ikinci tosun gelio insallah hayirlisiyla ya zate erkek bebekler geliskin olurmus sabahruzgari59 öyle demisti ve etrafimdanda duymustum hayirlisi olsun insallah sag salim kucagina almayi nasib etsin rabbim

Canim en buyuk destekcim oldun cok sagol Allah razi olsun insallah ben hamile kalayim sende bebegini kucagina al saglikla sihatle hayirlarlaaa
Canim benim herzaman biz burda tanimasakta kardesiz emin ol aynisini sende bana yapardim eminim ben inaniorum insallah hayirlisiyla o gûnleride göreceksin ssg salim kucagina alacaksin aminnn canim arkadasim insallah alirim saglikla hayirlisi ile Allah im herkese nasib etsin

Canımmmm... Olmuş bu bebek:) ama beklesin vaktini inşallah:) zaman ne çabuk geçti hiç bişey anlamadım valla...
:)) kuzuummmmm nerelerdesinn cnmmm.. Sen.. Iyimisin.. Cabuk gecti tabisi. Insallh sennkide masllh buyumus cnmm. :) allhim saglikli sihhtli kucagimiza almyi nasip etsin.. Rabbim isteyn tum.dostlarimiza nasip etsin insallh..

Masallah subhanallah canim ikinci tosun gelio insallah hayirlisiyla ya zate erkek bebekler geliskin olurmus sabahruzgari59 öyle demisti ve etrafimdanda duymustum hayirlisi olsun insallah sag salim kucagina almayi nasib etsin rabbim
Ewet cnm bnmm :) sanirim.ole oluyrmus.. Doktrda.. Ole dedi.. Doktrumda. Akciger ignesine basladi.. Gelirse diye.. Rabbim.hepimizn yavruaunu kucagina almyi nasip etsin kimsenn kucagi bos birkmasin allhim

:)) kuzuummmmm nerelerdesinn cnmmm.. Sen.. Iyimisin.. Cabuk gecti tabisi. Insallh sennkide masllh buyumus cnmm. :) allhim saglikli sihhtli kucagimiza almyi nasip etsin.. Rabbim isteyn tum.dostlarimiza nasip etsin insallh..
Ben biraz zor günler geçiriyorum:KK43: kayınbabamı kaybettik... Ani bi şekilde olunca çok etkilendik... Toparlanmaya çalışıyoruz:KK43: eşim çok üzgün, onu öyle görünce çok kötü oluyorum:KK43: bende resmen tramva geçirdim bu arada oğluma iyi bakamadım:KK43: gelişimi biraz yavaslamış kuzumun... Şimdi sadece minik kuzuma odaklandım moralimi düzeltip onu iyi beslemem lazım...

Ewet cnm bnmm :) sanirim.ole oluyrmus.. Doktrda.. Ole dedi.. Doktrumda. Akciger ignesine basladi.. Gelirse diye.. Rabbim.hepimizn yavruaunu kucagina almyi nasip etsin kimsenn kucagi bos birkmasin allhim
Aminnn canimm insallahh dok. Ne gûzel tedbirini almis insallah vakyi zamaninda gelir hayirlisi ile

Ben biraz zor günler geçiriyorum:KK43: kayınbabamı kaybettik... Ani bi şekilde olunca çok etkilendik... Toparlanmaya çalışıyoruz:KK43: eşim çok üzgün, onu öyle görünce çok kötü oluyorum:KK43: bende resmen tramva geçirdim bu arada oğluma iyi bakamadım:KK43: gelişimi biraz yavaslamış kuzumun... Şimdi sadece minik kuzuma odaklandım moralimi düzeltip onu iyi beslemem lazım...
Basin sag olsun canim kendine ve bebegine dikkat et esininde basi sag olsun gecen sene bende aniden kaybettim babami martta erkek kardesim halen toparlanamadi hos bizde toparlanamadik insallah hayirlisiyla atlatirsiniz Allah im sabir versin mekani cennet olsun insallah

Basin sag olsun canim kendine ve bebegine dikkat et esininde basi sag olsun gecen sene bende aniden kaybettim babami martta erkek kardesim halen toparlanamadi hos bizde toparlanamadik insallah hayirlisiyla atlatirsiniz Allah im sabir versin mekani cennet olsun insallah
Amin canım Allah razı olsun... İnşallah en kısa zamanda atlatırız... İnsallah babanızında mekanı cennet olsun

Canim basinizz sagolasunrabbimm. Geride kalannlara sabirlar versin cnm :KK43: senn bebgini dusunmen lazim pasama iyi bak lutfen.. Biliyrum.. Zor olum.. Olunca.. Ama hayt dewam ediyr babam ilk oldugunde. . anneme sarilip agladigimda annm bni tanimamisti ben. Ozamn hem annasiz hem babasiz klmistim zor olum zor.. Cnm bnm ama yawruna odaklan :KK43:

Canim basinizz sagolasunrabbimm. Geride kalannlara sabirlar versin cnm :KK43: senn bebgini dusunmen lazim pasama iyi bak lutfen.. Biliyrum.. Zor olum.. Olunca.. Ama hayt dewam ediyr babam ilk oldugunde. . anneme sarilip agladigimda annm bni tanimamisti ben. Ozamn hem annasiz hem babasiz klmistim zor olum zor.. Cnm bnm ama yawruna odaklan :KK43:
Canım benim yaaa:KK43: haklısın oğluma odaklanmaya çalışıyorum bende

Canim Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Rabbim kabrine nur yağdırsin.
Dikkat et kendine canım zorlu bir süreç esinede destek ol ama lütfen küçük kelebegini ihmal etme.

Kizzzçelerrrrrimmm ne yapiyrsunuz. Bakam..
Biz bugun hastneye gittik 3500kilo olmusuz.. Boyumuzdaa.. 51 cm olmus... Erken gelebilirmis.. Bu yuzden akciger ignelerine basladik kizlar.. Rabbim hepimizin bebklerini zamninda gunu dolunca. Saglikli sihhtli kucagimiza almyi nasip etsin insallh..

Maşallah tosunumuza canım.
Rabbim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde oğlusunu kucağına almayi nasip etsin inşallah. Güzel haberlerini bekliyoruz.

Guzel dualarin icin coksagol canim amin insallah hayirlisiyla korktugum gibi cikmadi cok sukur insan iste tedirgin oluyor ister istemez :) demek senin cinar bebek Allah hayirli omurler versin insallah aynen canim ben hep burdayim cunku baskalariyla konusamiyorsun anladim desede anlamiyor kimse cekmeyen bilmezz
Aaynen oyle canim kimseye en yakinimza bile anlatamioz ki analamiolar yasamaynl4 hersey dile kolay.insallah canim herkesn bebegine uzun omurler nasip etsin Hayirli evlat olurlar insallah.

Canimm arkadasim duana kurban Allah razi olsunn insallah hayirlisiyla o gûnlerde gelcek Allah im isteyen herkese nasib etsin insallah evet cinarimiz var cok sükür Allah im esinle evlatlarinla sevdiklerinle huzurlu saglikli uzun ömürler nasib etsin insallah
Amin canim insallah

Amin canım Allah razı olsun... İnşallah en kısa zamanda atlatırız... İnsallah babanızında mekanı cennet olsun
Aminnn insallah hayirlisiyla canim tez zamanda oglunu sag salim al kucagna esin atlatacaksiniz en kisa zamanda aminn canim herkesin mekani cennet olsun tûm ölmûslerimizin

KIzcelerimmmmm son.20gun...
Icim kipir kipir.. Internet paketim bitebilir.. 1kac haftaya yine gorusuruz.. Dualrim sizinle.. Rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun.. Yuce mewlam.. Hizir.a.s sizinle olsun tum yawru isteyenlerin.. Bebek bekleyenlerin.. Opuyrum hepinizi kocaman..

KIzcelerimmmmm son.20gun...
Icim kipir kipir.. Internet paketim bitebilir.. 1kac haftaya yine gorusuruz.. Dualrim sizinle.. Rabbim hepimizin yar ve yardimcisi olsun.. Yuce mewlam.. Hizir.a.s sizinle olsun tum yawru isteyenlerin.. Bebek bekleyenlerin.. Opuyrum hepinizi kocaman..
Canimm sabirsizlikla beklioruz seni ve tosunu Allah im insallah sorunsuz dogum nasib edip yavrunu sag salim hayirlisiyla kucagina almayi nasib etsin insallah uykusuz yorgun gecelerin simdiden hayirli ugurlu olsun bebegin bereketlendirsin yuvani insallah aminnnn ecmain

X