2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

oh oh annesi 2 kiloya yaklasmis masallah tosununa dogunca akli erince anlat bol bol teyzelerinle dertlestik anlattim yatirdin beni sipa de bunlar sana cok güzel zor ama hic birseye degisemeyecegin anilar olcak insallah dogdugunda at resmini annesi bütün teyzelleri merak eder yaramazimizi:KK68:
insallah canim benimm hyuklerm fotosnu darisi sana insallah cok gonlden istiorum.drum dun eve gidebikkrsn evde yat ilaclarni akstmdan al dedi kanamn ve suyun geldignde hemn gel dedi artik bebek buyudgu icin pat die cikmazmis canim boyle iste heokmz icin hersey guzel ols insallah.

Kızlar ben dun test yaptırmıştır biliyor sunuz 18 çıkmıştı 9. Gün degerim, az evvel tekrar verdim 10 gun degerim 43 çıktı, artik yazabilirim sanirim hamileyim bende :KK71::KK71::KK71::KK71:cok istiyordum burada bunu yazabilmek, basindan beri bana destek olan umudihar umudihar , yesilinci yesilinci , sabahruzgari59 sabahruzgari59 , gerçekten çok inandiniz ve bana çok destek oldunuz çok tesekkur ederim. umudihar umudihar lütfen bastaki listeye benide ekle :KK68: Allahım inşallah bu sefer sağlıkla kucagima almamış nasip eder, tabi sizlerinkinide. Geride kalan arkadaşlarım @a_gurur , R ravza54 Rabbim en kısa zamanda sizlerden de güzel haberler almayı nasip etsin bizlere. Ve tabi adini yazamadigim diğer arkadaslariminda hayırlı haberler almasini ve evlatlarını sağlıkla kucaklarina almalarını nasip etsin Allah.
aldigim en guzel haber canim benim inanrsak ve kalpten dua edersek Allahm geri cevirmez insallah bu sefer sorunsuz gecer canim benim rabbim yuzune baksnda tama,mna erdrsin i sallah.
drum bbenide eve gonderdi evde yat die artik bebek buyums pat die cikmazmis riskmz azalmış evde yatiorum simdide.hep umutlu ol canm kalbni ferh tut sen.

aldigim en guzel haber canim benim inanrsak ve kalpten dua edersek Allahm geri cevirmez insallah bu sefer sorunsuz gecer canim benim rabbim yuzune baksnda tama,mna erdrsin i sallah.
drum bbenide eve gonderdi evde yat die artik bebek buyums pat die cikmazmis riskmz azalmış evde yatiorum simdide.hep umutlu ol canm kalbni ferh tut sen.
Çok sevindim senin adına, valla bak senin oğlun en az 36 ya kadar bekleyecektir hep yazdım yine yazıyorum kuveze gerek kalmayacak o tam zamanında gelecek, canım inşallah bende ,hamile olan herkeste , çocuk için uğraşan herkeste hayirlisiyla bebeğini kucağına alir hayirlisiyla.

Çok sevindim senin adına, valla bak senin oğlun en az 36 ya kadar bekleyecektir hep yazdım yine yazıyorum kuveze gerek kalmayacak o tam zamanında gelecek, canım inşallah bende ,hamile olan herkeste , çocuk için uğraşan herkeste hayirlisiyla bebeğini kucağına alir hayirlisiyla.

ne guzel yazmissin insallah hakli cikarsin kuzum insallah kalmaz cok zor orda gordumde dogup kucgna alammk ger i rabbim betrnden saklasn artik hayrlisi ne diyelm kuzum insallah hepimiz aliriz minik mucizelerimizi kucagmza :emir_bebek::nazar::nazar::anneadayı:

ne guzel yazmissin insallah hakli cikarsin kuzum insallah kalmaz cok zor orda gordumde dogup kucgna alammk ger i rabbim betrnden saklasn artik hayrlisi ne diyelm kuzum insallah hepimiz aliriz minik mucizelerimizi kucagmza :emir_bebek::nazar::nazar::anneadayı:
Canım inşallah amin ama benim galiba yine kötüye gidiyor, :KK43: 2 gün önce sonuç 43 tu simdi 53 çıktı, çok az artmış :KK43:

Allah razı olsun canım bebeğin eşi canım
canim plesentnn bebegin eşi oldgunu biliyoruz da dejanre olmus ne demk kotu biseymi Allah korusun.benimde mesela plesnta aşağdaydi benim sonra 20.haftada sonra cikmisti yukari.neler neler ogrenioruz vallahi insan basina gelmdn bilmio.insallah bisey olmaz ca m.

canim sen kacgune bir yaptirdin benm kafam karisti ya 43 dun cikmamsydi bugun yinemi yaptrdnki.korkma insallah bisey olmicak bebegine.
Simdi ben 9. Günde carsamba baktirdim 18 çıktı, 10, Gun persembe baktirdim 43 çıktı, bunları astimim var benim acile gittim tedavim olacaktı gebelikten emin olalım diye baktirdim, 9. Gün kendi doktorumuz aradım 9. Gün için güzel bir değer ama 12. Gün tekrar baktir dedi 12. Günde bugünde 53 çıktı :KK43:

Simdi ben 9. Günde carsamba baktirdim 18 çıktı, 10, Gun persembe baktirdim 43 çıktı, bunları astimim var benim acile gittim tedavim olacaktı gebelikten emin olalım diye baktirdim, 9. Gün kendi doktorumuz aradım 9. Gün için güzel bir değer ama 12. Gün tekrar baktir dedi 12. Günde bugünde 53 çıktı :KK43:
canim sen bida yaptt 53ü baz al drun dedigi gibi cunki tutunma asil 10.gun basladgi icin bundan sonra yukselck asil uzme kendini canim Allahn izni ile articak dua et bol bol nolur.

insallah canim benimm hyuklerm fotosnu darisi sana insallah cok gonlden istiorum.drum dun eve gidebikkrsn evde yat ilaclarni akstmdan al dedi kanamn ve suyun geldignde hemn gel dedi artik bebek buyudgu icin pat die cikmazmis canim boyle iste heokmz icin hersey guzel ols insallah.
aaaa ne güzel canim valla insanin kendi evi gibisi yok ama dikkat et kendine evdeyim die yaramazlik yapma insallah zor günlerin gececek cok sevindim allah razi olsun canim insallah siz dua edin bizim gibilere ben inaniorum olacakk

X