2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canım tahlil yaptırdığın saatler de önemli tam iki gün mü geçti üzerinden ?? bi de zaten artış var neden canını sıkıyosun ki, matematiksel bi hesap bekleme vücudundan :):) önemli olan artması ve doktorun söyledikleri :) hayırlı olsun bu arada senin adına çok sevindim :):):)​
Canım 2 gün öncede saat 11 du verdigimde bugünde 11 di. Doktorumda çok umutlu değil çarşamba artsın dua edelim de dedi :KK43: doktorlar her 48 saatte bir %66 lık bir artış bekliyorlar :KK43: bugün tam 3 Dr ayni şeyi söyledi :KK43: inşallah bi mucize olur ve bundan sonra
artarda devam eder çok zor bir durumdayım cok Yoruldum psikolojim gerçekten çok kotu, kese gormenin hayalini zaten kurmuyorum artik :KK43: herşey Allahtan ya biter ya devam eder. Biterse benim için çok zor olacak ama hayırlısı boyleymis diyeceğim :KK43:
Canım benim içini ferah tut kendinide bebişinide strese sokma hiç... İnşallah hersey yolunda gidecek ve çok güEl olacak hersey...

Canım benim içini ferah tut kendinide bebişinide strese sokma hiç... İnşallah hersey yolunda gidecek ve çok güEl olacak hersey...
İnşallah canım şuan tek duam yarınki sonucumun 82 nin 2 kati olması dua edin ne olur, eğer sonuç katlamazsa :KK43: ya dış gebeliğe yada kimyasal gebeliğe doğru gidiyorum demekmiş :KK43:

gyilmaz1982 gyilmaz1982 canım benim gönlünü ferah tut canım yarın iki katına çıkmış olacak değerin kendinide bebişinide üzme belki Nazlı Nazlı tutunuyor bizim minnağımız :)

Ya keşke yazdığım gibi olsa :KK43: ama sonuç 82 çıkınca doktorun bile sesi değişti :KK43: inşallah hayielisiyla olur,
Yaaaa neden bole oldu gercekten anlmiyrum.. Insallh bebismiz yeni yeni yrlesiyrdur blki ondanmi nole.. Ama inn bana hormonun matematigi olmaz insallh cok iyi olcak hyrlisiyla..

Canım günaydın hayırlı olsun çok sevindim ben malum eskisi takip edemiyorum topiği
Aklımdaydın ama kendimle uğraşmaktan Hayat'la bağlantım kopmuş ya bugün tekrar test yaptırıcaksın sanırım sen gönlünü ferah tut hamilesin inşallah Allah'ın izniyle belki stres yaptığın için gebeliğin kana geç yansıyor olabilir dualarım seninle Fıstık​
Canım tesekkur ederim sağol, bugun yaptım ama çok artmamış cumartesi 53 tu bugün 82 çıkmış :KK43: çok artmamıştır anlayacağın, benim her gün biraz daha azalıyor umudum, bu seferde elim bos kalacağım sanırım ama Allahtan hayırlısı ne diyeyim :KK43:

Seni merak ediyorum canım inşallah Allahım mucizesini göstericek ve seni bebişinle mutlu edicek son durum ne üzülmek yok çok erken bebeğin hala senle ama

Heyyyyy canım benim nasılsın bebişcik kocaman olmuşşş ikili testini yaptırdın mı herşey yolunda inşallah​
Ewetttt teysosuuu yaptrdikk 11haftlik iken.. Iyi masallh.. Hickirik tuttu ozamn.. 1hfta onden gidiyr.. Suan.. 11arqlikta randewum var.. 2li test yaptrdigimiz icin 3lu testi onermedi sanirim 18 ila 20hafta arasida.. Ayrintili usg var.. Onu yaptrxak herhalde.. Biz cok k iyiz.. Masallh.. Sen nasilsin cnm bnmm sende kocamn olmus.. Oyyy masallh.. Subhanallh.. Allhim hayrli ewlatlar nasip etsin insallh hepimize..

Canım kk da yine mi Güncelleme var anlamadım bildirimler bana gelmiyo harika 3 lü teste gerek kalmaması benim de öyle oldu aynen teyzesi Ayrıntılı ultrason için araştırmalara devam ediyorum tabi doğum için de hastane araştırmalarına giriştim sen de durumlar nedir senin minnak kocaman olmuş

İyi akşamlar kızlar haberler hiç iyi değil malesef bebeğin gelişimi geriden geliyo dedi doktorum kalp atışınıda alamadık bu yüzden kullandığın ilaçları bırak kanamam gelirse kanamam bittikten sonra gelirsin içinde parça kalmış mı bakarız dedi kanaman gelmezsede 1hafta sonra gel kürtaj yapalım enfeksiyon kaparsın dedi
Bu sefer o kadar heveslenmiştim ki zamanı gelmemiş demek ki imtihanımız bitmedi demek ki daha
Pek girmeyebilirim kızlar artık arada sizden haberdar olmak için bakar çıkarım belki Allah hepimizin hakkında hayırlısı neyse onu versin

Seni merak ediyorum canım inşallah Allahım mucizesini göstericek ve seni bebişinle mutlu edicek son durum ne üzülmek yok çok erken bebeğin hala senle ama
Canım dun sonucum 82 çıktı :KK43: yani 12. Gün 53 14. Gün 82 çıktı istenilen şeklide aratmıyor maalesef, doktora söyledim önce bi sesi değişti sonra çarşamba tekrarlayalim inşallah güzel artar dedi :KK43: ama hic sanmıyorum, çok üzgünüm önünü hic goremiyorum, sitenin altını üstüne getirdim beta HCG si az artıp da gebeliği devam eden görmedim maalesef, Allahım hayirlisini nasip etsin, dua edin sadece benim için :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

İyi akşamlar kızlar haberler hiç iyi değil malesef bebeğin gelişimi geriden geliyo dedi doktorum kalp atışınıda alamadık bu yüzden kullandığın ilaçları bırak kanamam gelirse kanamam bittikten sonra gelirsin içinde parça kalmış mı bakarız dedi kanaman gelmezsede 1hafta sonra gel kürtaj yapalım enfeksiyon kaparsın dedi
Bu sefer o kadar heveslenmiştim ki zamanı gelmemiş demek ki imtihanımız bitmedi demek ki daha
Pek girmeyebilirim kızlar artık arada sizden haberdar olmak için bakar çıkarım belki Allah hepimizin hakkında hayırlısı neyse onu versin
Canım çok geçmiş olsun seni o kadar iyi anlıyorum ki bilemezsin, çok yakında ayni şeyleri yasauacagimi biliyorum :KK43: Allah sabir versin

Canım çok geçmiş olsun seni o kadar iyi anlıyorum ki bilemezsin, çok yakında ayni şeyleri yasauacagimi biliyorum :KK43: Allah sabir versin
Tam olarak herşey bitmeden Allahdan umudu kesmemek lazım bebeklerimizi mucize olarak bize verdi inş bizim için bi mucize daha olur herşey yoluna girer benim bunun dışında 2tane doğal yolla düşüğüm var bu 3.kaybım olucak Allaha asla isyan etmiyorum ama nasıl dayanıcamıda bilmiyorum dünden beri durduk yere ağlama krizlerine giriyorum
Benim 14.gün değerim 854tü ama olmayınca olmuyo takılma o yüzden inş birden artmaya başlar hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Canım dun sonucum 82 çıktı :KK43: yani 12. Gün 53 14. Gün 82 çıktı istenilen şeklide aratmıyor maalesef, doktora söyledim önce bi sesi değişti sonra çarşamba tekrarlayalim inşallah güzel artar dedi :KK43: ama hic sanmıyorum, çok üzgünüm önünü hic goremiyorum, sitenin altını üstüne getirdim beta HCG si az artıp da gebeliği devam eden görmedim maalesef, Allahım hayirlisini nasip etsin, dua edin sadece benim için :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:
Bence sen boşa panikliyosun kuzummm... Normali 1,5 kat artmasıymış. Hesaplasım seninkini 88 oluyor. 82 ile arasındada pek fark yok... Bence boşu boşuna böyle yıpratıyosun kendini...

Hoppa

Canım O güzel Allahım seninle olsun dilerim sabah test yaptırdığında bebeğinin sana sımsıkı tutunduğu haberini alırız seni anlamaya çalışıyorum ne diim mutlu olmanı taaa yüreğimin en derinden diliyorum ben çok umutluyum yarın çok güzel bi sonuç çıkıcak Hoppa

canım yarın tekrar test yaptırıp güzel haberi alınca niye üzmüşüm kendimi ve bebeğimi boş yere diyeceksin :):) Rabbim yanında olsun.. içini ferah tut artık, bak bu kadar insan sana dua ediyor ve hepsi senden umutlu. ne olur pes etme bu kadar erken ....

Canım kk da yine mi Güncelleme var anlamadım bildirimler bana gelmiyo harika 3 lü teste gerek kalmaması benim de öyle oldu aynen teyzesi Ayrıntılı ultrason için araştırmalara devam ediyorum tabi doğum için de hastane araştırmalarına giriştim sen de durumlar nedir senin minnak kocaman olmuş
Ewet canim bnm guncellme bitti sanirim yazabiliyrum cok sukur. Senn pamukda.iyi oomus.masallh canim bnmm . Canm. Benim doktrum belli dogum yapcagim hastanede.. Allhim geride kaln dostlarimizada nasip.etsin bugunleri gormeyi hergun sukrediyruz.. Pamukla.. Allhim bizi kavustrdu.. 5ay sonra gorcem insaallh.. Allhim tum.isyeyen teyselerine nasip eulesin insallh..

X