2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım ben çok hasta oldum astimim var sabaha kadar oksuruyorum çok fenayim pazar gününden beri o yuzden 7. Gün yaptirdim, 0,85 cikti , dun yani 9. Gün baktirdim 18 çıktı inşallah artar, sen ne yapıyorsun?
canım inşallah böyle güzel güzel artar değerlerin... :)

Slm kızlar nasılsınız uzun zaman oldu yazamadım ama takip ediyorum sizleri
a_gurur a_gurur ve @okyanus34 aldınız mı kuzucuklarınızı nasılsınız hayırlı haberler bekliyoruz @yesilinci çok şükür kalp atışlarını da duymuşsun hareketlerini de gör inş
gyilmaz1982 gyilmaz1982 hayırlı olsun canım gayet güzel bugünde artışı göreceksin ve biz burada havalara uçacağız
Canım çok sağol, insallah artar, korkuyorum biraz :KK43: hayırlısı Allahtan ne diyeyim. Yarin baktiracagim gerçi daha doktorada birşey soylwyemedim :KK43: ama soyleseydim oda yarin isterdi heralde, evden cikamiyorum hastayım da baya :KK43:

Ya senin oğlun duracak çok inanıyorum ben :KK66:
canim 9.gun icin i bi deger bence artar insallah canm kalbni ferah tut sen.stres yapma Allan izni ile gulcek yuzun.insallan durur sipacik hemsirelerle dalga gecio resmn ya nstye baglamk ici geliolar kalp atisni dinlmk icin olan ucu daha karnma koyar koymaz bi tekme atio oraya sonra kacip duruo dinletmio kalbni bi gece 3te gekiolar uyurken yakalma umdyla bi o zmn uzun uzun cekiolar hemskreler cok sindirlenio bende guluyorum ☺ cok tuaf gerckten taa anne karnnda biliolar anliolar.cok inatci diolar zaten bu zamna kadr durmasi mucize dr en fazla 3 hafta diodu 5 hfta bitti cok sukur.darisi sana olsun insallah canm olcakta gor bak.

merhaba canım nasılsın nasıl gidiyor bebişle cok şükür bebeğide gördük kalp atışınıda darısı duymaya bu heyecanlar tedirginlikler hiç bitmeyecek
Iyim cnm bnmm cok sewindim.. Eeet bitmez.. Bu tedirginlikler.. Allhim sag saglim. Saglikli sihhetli zamni gelince kucagimiza almayi nasip etsin insallh..
Darisi geride kalan dostlarimiza nasip eylesin..

umudihar umudihar canım nasılsın kontroller nasıldı cinsiyet öğrendiniz mi benim kıxım olacak inş
Deremmmmm pamukmu geliyr.. Ayy ayy ayy net gordumu senn.. Bebsii bnmkinede %60Kiz dedi 11aralikta.. Randewu verdi ozamn belli olur dedi.. Bn ole gordum.. Gibi kapattii dedi.. Secdeye varr gibi yatiyr dedi.. Anlamadim hayrlisi allhimdann..

canim 9.gun icin i bi deger bence artar insallah canm kalbni ferah tut sen.stres yapma Allan izni ile gulcek yuzun.insallan durur sipacik hemsirelerle dalga gecio resmn ya nstye baglamk ici geliolar kalp atisni dinlmk icin olan ucu daha karnma koyar koymaz bi tekme atio oraya sonra kacip duruo dinletmio kalbni bi gece 3te gekiolar uyurken yakalma umdyla bi o zmn uzun uzun cekiolar hemskreler cok sindirlenio bende guluyorum ☺ cok tuaf gerckten taa anne karnnda biliolar anliolar.cok inatci diolar zaten bu zamna kadr durmasi mucize dr en fazla 3 hafta diodu 5 hfta bitti cok sukur.darisi sana olsun insallah canm olcakta gor bak.
İnşallah canım benim degerim artar, saglikli bi gebeligim olur vebu sefer bende kucagima alabilirim, benim senin bebegin konusunda içim öyle rahatki Allahın izni ile sahada duracak gör bak

Deremmmmm pamukmu geliyr.. Ayy ayy ayy net gordumu senn.. Bebsii bnmkinede %60Kiz dedi 11aralikta.. Randewu verdi ozamn belli olur dedi.. Bn ole gordum.. Gibi kapattii dedi.. Secdeye varr gibi yatiyr dedi.. Anlamadim hayrlisi allhimdann..
Ben seni oğlun olacak gibi hissetmiştim ama yanilmisim :)

Ben seni oğlun olacak gibi hissetmiştim ama yanilmisim :)
Yaaa ewett gulerimmm.. Herkes ole dedi erkk erkk dediler.. Ben hala erkkmis gibi geliyr.. Doktr %60kiz dedi bn dedim hocam birdaha bakin okadar inanmisimki erkk olcagina oydaki ben hep ilk ogrendigimden beri kizim diye sewiyrdum.. Ole oldu.. Ama daha belli degil.. %40 donebilir.. Doktr azcik girdu.. Hayrlisi allhtan.. Insallh..

umudihar umudihar amin canım benimmm Rabbim sesinden duysun dua et bize olurmu
Ben inan bana hep dua ediyrum hergun.. Allhim geride kalan dostlarimiza ewlat hasrtyle yanip tutusan herkese cennetinden gul kokulu yawrularimzin guzel haberlerini almayi kucagimiza almayi nasip eylesin peygamber efendimizin.. Cocuklarnn hurmetine.. Merhamet etsin insallh.. Bizlerede hayrli ewlatlar nasip eylesin aminn aminn aminn ecmain..

Ben inan bana hep dua ediyrum hergun.. Allhim geride kalan dostlarimiza ewlat hasrtyle yanip tutusan herkese cennetinden gul kokulu yawrularimzin guzel haberlerini almayi kucagimiza almayi nasip eylesin peygamber efendimizin.. Cocuklarnn hurmetine.. Merhamet etsin insallh.. Bizlerede hayrli ewlatlar nasip eylesin aminn aminn aminn ecmain..
Amin rabbim bizlere nasip etsin hamilelik

a_gurur a_gurur hadi hayırlısı bakalım bekleyecepiz annesi sabır
gyilmaz1982 gyilmaz1982 herşeyin hayırlısı ama benim içime doğuyor seninle kalacak bol bol dua ediyoruz rabbim koruyacak onları
umudihar umudihar dr kesin dedi bizim kuzende öyle idi kız dediler erkek doğurdu rabbim hayırlısını versin kız dedş kesin dedi bizde takılıyoruz kızımla ama asıl olan 20 haftalıktaki detaylı ultrason orası kesin olan hayırlıaı

Aman olsun da kız yada erkek farketmez, senden bi tane daha düşünemiyorum ben ya :KK66:

a_gurur a_gurur hadi hayırlısı bakalım bekleyecepiz annesi sabır
gyilmaz1982 gyilmaz1982 herşeyin hayırlısı ama benim içime doğuyor seninle kalacak bol bol dua ediyoruz rabbim koruyacak onları
umudihar umudihar dr kesin dedi bizim kuzende öyle idi kız dediler erkek doğurdu rabbim hayırlısını versin kız dedş kesin dedi bizde takılıyoruz kızımla ama asıl olan 20 haftalıktaki detaylı ultrason orası kesin olan hayırlıaı
Canım inşallah bu sefer hevesim kursagimda kalmaz.

X