2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

canim sen bida yaptt 53ü baz al drun dedigi gibi cunki tutunma asil 10.gun basladgi icin bundan sonra yukselck asil uzme kendini canim Allahn izni ile articak dua et bol bol nolur.
Yarin 53 u baz alacağım sonuca gore inşallah artmıştır, dua ediyorum bol bol, Allahım hayirlisini nasip etsin inşallah

Yarin 53 u baz alacağım sonuca gore inşallah artmıştır, dua ediyorum bol bol, Allahım hayirlisini nasietsin inşallah

Canım günaydın hayırlı olsun çok sevindim ben malum eskisi takip edemiyorum topiği
Aklımdaydın ama kendimle uğraşmaktan Hayat'la bağlantım kopmuş ya bugün tekrar test yaptırıcaksın sanırım sen gönlünü ferah tut hamilesin inşallah Allah'ın izniyle belki stres yaptığın için gebeliğin kana geç yansıyor olabilir dualarım seninle Fıstık

Oyy bn bilmiyrdum korkma cnm bnmm allhin izniyle hic birsey olmaz ywrumuza.. O sanna allhin hediyesi rahimde ne oldugunu rabbim bilir.. Dualrim sennle uzme kndini bol bol protein ye insallh sifa olsun cnm bnmm

Heyyyyy canım benim nasılsın bebişcik kocaman olmuşşş ikili testini yaptırdın mı herşey yolunda inşallah

canim plesentnn bebegin eşi oldgunu biliyoruz da dejanre olmus ne demk kotu biseymi Allah korusun.benimde mesela plesnta aşağdaydi benim sonra 20.haftada sonra cikmisti yukari.neler neler ogrenioruz vallahi insan basina gelmdn bilmio.insallah bisey olmaz ca m.
teşekkür ederim .bugün gidecem doktora bakalım artık.Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin

Heyyyyy canım benim nasılsın bebişcik kocaman olmuşşş ikili testini yaptırdın mı herşey yolunda inşallah​
Ewetttt teysosuuu yaptrdikk 11haftlik iken.. Iyi masallh.. Hickirik tuttu ozamn.. 1hfta onden gidiyr.. Suan.. 11arqlikta randewum var.. 2li test yaptrdigimiz icin 3lu testi onermedi sanirim 18 ila 20hafta arasida.. Ayrintili usg var.. Onu yaptrxak herhalde.. Biz cok k iyiz.. Masallh.. Sen nasilsin cnm bnmm sende kocamn olmus.. Oyyy masallh.. Subhanallh.. Allhim hayrli ewlatlar nasip etsin insallh hepimize..

Heyyyyy canım benim nasılsın bebişcik kocaman olmuşşş ikili testini yaptırdın mı herşey yolunda inşallah

Kk yinemi degistrmusler etiket yapamiyrum.. Cewpla diyince.. Allh allh..​

Merhaba kizlar
ben test yaptirdim ve degerim 8.5 yani ne hamileyim ne degilim bugun 11. Gundu doktorum yuksek bir deger degil ne hamilesin diyebilirim nede degilsin diyebilirim dedi .iki gun sonra tekrar yapicaz testi dedi .ilaclarini kullanmaya devam et dedi .benim kanamam hala az az devan ediyor dedim .baska bi ilac falan igne vericekmisiniz dedim gerek yok progestani vajinadan kullanmaya devam et dedi. Ya okuyorum baska doktorlar igne veriyor azcik kanama olsa benimki niye vermiyo anlamadim.ne uzulebiliyorum ne sevinebiliyorum :110::rolleyes::rolleyes:sasirdim kaldim

Canım günaydın hayırlı olsun çok sevindim ben malum eskisi takip edemiyorum topiği
Aklımdaydın ama kendimle uğraşmaktan Hayat'la bağlantım kopmuş ya bugün tekrar test yaptırıcaksın sanırım sen gönlünü ferah tut hamilesin inşallah Allah'ın izniyle belki stres yaptığın için gebeliğin kana geç yansıyor olabilir dualarım seninle Fıstık​
Canım tesekkur ederim sağol, bugun yaptım ama çok artmamış cumartesi 53 tu bugün 82 çıkmış :KK43: çok artmamıştır anlayacağın, benim her gün biraz daha azalıyor umudum, bu seferde elim bos kalacağım sanırım ama Allahtan hayırlısı ne diyeyim :KK43:

Merhaba kizlar
ben test yaptirdim ve degerim 8.5 yani ne hamileyim ne degilim bugun 11. Gundu doktorum yuksek bir deger degil ne hamilesin diyebilirim nede degilsin diyebilirim dedi .iki gun sonra tekrar yapicaz testi dedi .ilaclarini kullanmaya devam et dedi .benim kanamam hala az az devan ediyor dedim .baska bi ilac falan igne vericekmisiniz dedim gerek yok progestani vajinadan kullanmaya devam et dedi. Ya okuyorum baska doktorlar igne veriyor azcik kanama olsa benimki niye vermiyo anlamadim.ne uzulebiliyorum ne sevinebiliyorum :110::rolleyes::rolleyes:sasirdim kaldim​
İnşallah hayırlısı olur :KK43: benimde artışlarım hic iciç açıci değil, bakalım keseyi gorurmuyum, yada kalbini duyarmiyim bilmiyorum, hatta kesenin hayalini bile kuramiyorum su anda o kadar kotu durumdayım yani :KK43:

Aklımdaydın ama kendimle uğraşmaktan Hayat'la bağlantım kopmuş ya bugün tekrar test yaptırıcaksın sanırım sen gönlünü ferah tut hamilesin inşallah Allah'ın izniyle belki stres yaptığın için gebeliğin kana geç yansıyor olabilir dualarım seninle Fıstık​
Canım tesekkur ederim sağol, bugun yaptım ama çok artmamış cumartesi 53 tu bugün 82 çıkmış :KK43: çok artmamıştır anlayacağın, benim her gün biraz daha azalıyor umudum, bu seferde elim bos kalacağım sanırım ama Allahtan hayırlısı ne diyeyim :KK43:

Canım tek yumurta kaldı diye belki deger cok artmadı ama bak artıyo bundan sonra katlayarak artar öerak etme sakın bana umut oldun resmen demek 2.lerde tutunabiliyo şimdi daha heycanlıyım bian önce başlamak için❤️

gyilmaz1982 gyilmaz1982 canim ikiye katlamamış uzulfum ama en azindan dusmemis yada cok az artıs olmamis o kadar kotu degil du bakalim SIKMA canni hemen saglik ocagi varmi yakininda yarn bida yaptr bakalim ne cikacak Allahim korktuguna ugratmaz insallahta rabbim kucagni bos birakmaz.

gyilmaz1982 gyilmaz1982 . Birtanemm.. Bak.. Hormonlarnn matematigi olmaz.. Buna emin ol.. Yesilinciminde.. Binlerde mi ne.bekliyrdu.. Doktru bile. Demisti.. Erknden gel.. Hemn bakalim demisti gitti keseyi gordu.. Unutma kuzum biraz yavastan geliyr.. Pitrcik.. Inatcmiz.. Hormonun matematigi olmaz.. Allhim ona can vercek insallh..

Canım tek yumurta kaldı diye belki deger cok artmadı ama bak artıyo bundan sonra katlayarak artar öerak etme sakın bana umut oldun resmen demek 2.lerde tutunabiliyo şimdi daha heycanlıyım bian önce başlamak için❤️
Canim bi gebelik var ama sonrasında bebek gorurmuyuz bilemiyorum tabi, inşallah senin sonucun güzel olur

gyilmaz1982 gyilmaz1982 canim ikiye katlamamış uzulfum ama en azindan dusmemis yada cok az artıs olmamis o kadar kotu degil du bakalim SIKMA canni hemen saglik ocagi varmi yakininda yarn bida yaptr bakalim ne cikacak Allahim korktuguna ugratmaz insallahta rabbim kucagni bos birakmaz.​
Ya ben hastane de çalıştığım için baktırmak sorun olmuyor ama kızıyor doktorlar, bugün 50 çıktı yarin 60 olması çok anlamlı değil bizim icin diyorlar, dua edin ne diyeyim ya bazen çok seymi istiyorum diyorum ama sevinemeden üzüldüm yine :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

gyilmaz1982 gyilmaz1982 . Birtanemm.. Bak.. Hormonlarnn matematigi olmaz.. Buna emin ol.. Yesilinciminde.. Binlerde mi ne.bekliyrdu.. Doktru bile. Demisti.. Erknden gel.. Hemn bakalim demisti gitti keseyi gordu.. Unutma kuzum biraz yavastan geliyr.. Pitrcik.. Inatcmiz.. Hormonun matematigi olmaz.. Allhim ona can vercek insallh..​
Canım inşallah can verir Rabbim, ben dürüst olmak gerekirse dış gebelik yada kimyasal gebelik bekliyorum bu aşamadan sonra, Nuri beyde artışı çok beğenmedi zaten çarşamba tekrar baktirdim inşallah artar dedi, %60 a yakin artmis çok kotu değil ama çarşamba inşallah artar dedi.Kanaman varmi diye sordu yok dedim, Korkuyorum :KK43: inşallah iyi olur

Aklımdaydın ama kendimle uğraşmaktan Hayat'la bağlantım kopmuş ya bugün tekrar test yaptırıcaksın sanırım sen gönlünü ferah tut hamilesin inşallah Allah'ın izniyle belki stres yaptığın için gebeliğin kana geç yansıyor olabilir dualarım seninle Fıstık
canım tahlil yaptırdığın saatler de önemli tam iki gün mü geçti üzerinden ?? bi de zaten artış var neden canını sıkıyosun ki, matematiksel bi hesap bekleme vücudundan :):) önemli olan artması ve doktorun söyledikleri :) hayırlı olsun bu arada senin adına çok sevindim :):):)

canım tahlil yaptırdığın saatler de önemli tam iki gün mü geçti üzerinden ?? bi de zaten artış var neden canını sıkıyosun ki, matematiksel bi hesap bekleme vücudundan :):) önemli olan artması ve doktorun söyledikleri :) hayırlı olsun bu arada senin adına çok sevindim :):):)​
Canım 2 gün öncede saat 11 du verdigimde bugünde 11 di. Doktorumda çok umutlu değil çarşamba artsın dua edelim de dedi :KK43: doktorlar her 48 saatte bir %66 lık bir artış bekliyorlar :KK43: bugün tam 3 Dr ayni şeyi söyledi :KK43: inşallah bi mucize olur ve bundan sonra
artarda devam eder çok zor bir durumdayım cok Yoruldum psikolojim gerçekten çok kotu, kese gormenin hayalini zaten kurmuyorum artik :KK43: herşey Allahtan ya biter ya devam eder. Biterse benim için çok zor olacak ama hayırlısı boyleymis diyeceğim :KK43:

canım tahlil yaptırdığın saatler de önemli tam iki gün mü geçti üzerinden ?? bi de zaten artış var neden canını sıkıyosun ki, matematiksel bi hesap bekleme vücudundan :):) önemli olan artması ve doktorun söyledikleri :) hayırlı olsun bu arada senin adına çok sevindim :):):)​
Canım 2 gün öncede saat 11 du verdigimde bugünde 11 di. Doktorumda çok umutlu değil çarşamba artsın dua edelim de dedi :KK43: doktorlar her 48 saatte bir %66 lık bir artış bekliyorlar :KK43: bugün tam 3 Dr ayni şeyi söyledi :KK43: inşallah bi mucize olur ve bundan sonra
artarda devam eder çok zor bir durumdayım cok Yoruldum psikolojim gerçekten çok kotu, kese gormenin hayalini zaten kurmuyorum artik :KK43: herşey Allahtan ya biter ya devam eder. Biterse benim için çok zor olacak ama hayırlısı boyleymis diyeceğim :KK43:
canım benim ins hersey yolunda gider, ama gitmezsede uzulme sakın. biliyosun bu yolda yılmak,yorulmak,umutsuzluga japılmak yok..

gyilmaz1982 gyilmaz1982 aklina kotu seyler hetrme canim bnm hic birsey olmayacak.. Birazcik inat ediyr potrimiz.. Allhin izniyle heerseyino gorceksin kesenide kalbinide.. Allhim yardmcimiz olsun kotu seyler getrme..

X