2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Narkoza felan gerek yok dedi ama ne bileyim korktum..histeroskopi felan yapılmicak sadece çizik atacakmış...
Ben onun adını histereskopi olarak biliyorum ama bana da çizik atıldı işte narkoz almadım bendr gerek yok bencede korkmana gerek yok canm evet azıcık Zorladı beni ama abartılcak bişey değil olsun sonucu güzel olsun faydalıymış bakalım benimde ilk denemem ama doktor hemen yaptı hayırlısı olsun hepimizi için :)

umarım benimde bidahaki son olur, istanbulda oturuyorum canım ve memoriali düşünüyorum kısmet olursa

Canimmm cookkk gecmis olsunnn simdi okudum ama hicc endiselenme zamaninda yetismissin onemli olan o benim bi arkadasim rahmi diktirerek ikizlerini kucagina aldi. Hiiccc moral bozma saglikla sihatle devam edecek insallahh gebeligin kendine cok dikkat ettt opuyorum

İyi akşamlar kızlar çok şükür bizde bugün keseyi gördük,ama grip oldum ya,halsizim ve sürekli hapşırıyorum bişey olacak diye korkmuyor değilim
korkma canim Allah in izniyle bisey olmaz ne güzel kalp atislarinida duyarsin insallah gecmis olsun

Kizlar nasilsiniz bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…