2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Narkoza felan gerek yok dedi ama ne bileyim korktum..histeroskopi felan yapılmicak sadece çizik atacakmış...
Ben onun adını histereskopi olarak biliyorum ama bana da çizik atıldı işte narkoz almadım bendr gerek yok bencede korkmana gerek yok canm evet azıcık Zorladı beni ama abartılcak bişey değil olsun sonucu güzel olsun faydalıymış bakalım benimde ilk denemem ama doktor hemen yaptı hayırlısı olsun hepimizi için :)

Canim insallah olur ve bulursun nerde oturuyorsun benim hala kizi ikinci denemesini yapti ilkini yillar önce yaptirmisti tutmadi simdi 35 yasinda ve hamile ikincisi tuttu 3 embriyo transfer edildi ama bir tanesi tuttu bunada sükür insallah sende güzel haberler alirsin

umarım benimde bidahaki son olur, istanbulda oturuyorum canım ve memoriali düşünüyorum kısmet olursa

kızlar simdide ben sizden dualrinizi istiyorum.az önce ciktim hastaneden.oglum dyanamamıs gelmek istemis dunyaya daha cok minik.dun amaliyat oldum serklaj dedikleri islemi uyguladlr tek care oydu rahim agzi bildginiz kocamn acilmis benim oglumda yerlesmis dogum pozisynu almis.rahim agzima dikis atip dogumu durdular.cok sujur simdi kapali bakalim en az 3 4 hafta kalirsa yaşar dedi dr ama simdi dogarsa yasamaz dedi tek sansim erkn gitmm olmus kese patlyip su gelseydi yapck hicbisey yoktu.opersyonda cok riskliydi kesenin delinme riski vardi once allaha sonra dra birktik kendmizi genel anestzyle dikildi dr bekledgmden basarili gecti dedi insallah durur sipam size bazi tavsiyelerim olcak hamile arkdslarim kalck olanlar her dr muaynenzde rhim agznizi ölcturun.cunki eger rahim agzi kucukse 10 ila 13 14.haftalrda dikis atip dogumu 9aya kadr goturuolarmis benm gibi aniden acilinca sans daha az tabi.
kasilmalarnz olcak 20.haftadan sonra sakin atlamyin akintinzda fazlalsma olursa atlamyin drrunza mutlaka danisin benim sarimsi akintim basladi ilk basta koyu kivamda sonra acik sariya dondu pembemsi lekde gelince ben anladm zaten bisiler oldgnu iyiki gittim sabahina dra eger aksama kalsymisim simdi oglum benmle olmicakti belki.insallah biraz daha dayanirda dogmaz simdi 7 ayini doldrup gelirse yasar en azindan nolurrrr dUALARNIZI EKSIK ETMEYIN BENDEN VE MINIGIMDEN SAGLIKLA KUCAKLARMIZA ALALIM.COK ZORMUS DR ANLTIKCA AGLADIM DUN cok zormus kaybetceni dusunmek anlatamm yani.rabbim herseyin sagliklsni hayrlsni versin heoimze insallah.

Canimmm cookkk gecmis olsunnn simdi okudum ama hicc endiselenme zamaninda yetismissin onemli olan o benim bi arkadasim rahmi diktirerek ikizlerini kucagina aldi. Hiiccc moral bozma saglikla sihatle devam edecek insallahh gebeligin kendine cok dikkat ettt opuyorum

İyi akşamlar kızlar çok şükür bizde bugün keseyi gördük,ama grip oldum ya,halsizim ve sürekli hapşırıyorum:KK1: bişey olacak diye korkmuyor değilim:KK17:
korkma canim Allah in izniyle bisey olmaz ne güzel kalp atislarinida duyarsin insallah gecmis olsun

Kizlar nasilsiniz bakalim :KK54:

X